+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
Що робить королівська сім'я Великобританії щоденно?

Що робить королівська сім'я Великобританії щоденно?

Британська королівська сім'я, мабуть, найвідоміша і найулюбленіша в світі. Мільйони людей щодня стежать за їх життям, знають по іменах всіх наближених до корони і вивчили напам'ять історичні факти з минулого.

Але, незважаючи на часті офіційні фотографії і виходи в світ, мало хто замислюється, чим королівська сім'я займається кожен день. Як проходять їх будні, адже вони не працюють і не турбуються про гроші завдяки сімейному стану?

Насправді їх життя складається не тільки із заходів і фотосесій. У королівської сім'ї є велика відповідальність, яку вони виконують щодня!

Королева Єлизавета II

Почнемо з голови королівської сім'ї, королеви Єлизавети II. Календар 92-річної жінки (її важко назвати бабусею) наповнений справами, які називають загальним терміном "зобов'язання". До них відносяться відкриття засідань парламенту, зустрічі з главами держав, дипломатичні поїздки, вручення нагород, проведення різних вечірок.

Здається нескладним? Але за даними ЗМІ, тільки в 2015 році вона виконала 341 зобов'язання, що більше, ніж у принца Вільяма, Кейт і принца Гаррі в цілому. Для людини її віку стільки офіційних заходів дуже багато!

Королева традиційно має в британському уряді церемоніальну роль, але при цьому повинна тримати нейтралітет в питаннях політики. Вона зустрічається з лідерами країн, відкриває щорічні сесії парламенту і проводить засідання з прем'єр-міністром. Так само, будь-який закон, який приймає парламент, повинен отримати Royal Assent, що означає королівське схвалення. Звичайно, це формальність, так як з 1707 року жодний закон не отримав від монарха відмову. Останній раз лише королева Анна відмовилася дати свою згоду закону, який планував відтворити шотландську поліцію після історичного об'єднання Англії і Шотландії в одну державу.

Єлизавета II особисто нагороджує тих британців, які внесли величезний вклад в життя країни. Вона є головнокомандувачем британської армії і верховним правителем Церкви Англії. Це означає, що вона буває на безлічі військових церемоній і особисто призначає архієпископів, єпископів і деканів.

Звичайно, це не всі обов'язки королеви, адже вона ще займається паперовою роботою, переглядає листи і доповіді, а також іноді виділяє час і для себе. До числа її хобі відносяться фотографування і, звичайно ж, улюблені собаки породи вельш-коргі.

Благодійність

Королівська родина витрачає дуже багато часу і зусиль на благодійні справи. Цією діяльністю займаються всі члени сім'ї, починаючи з королеви і закінчуючи далекими родичами. У Єлизавети II в 90-річний ювілей налічувалося 600 благодійних товариств. А її чоловік, принц Філіп, є покровителем близько 800 організацій, причому він активно бере участь в їх заходах і відвідує заняття.

У загальній сумі члени британської королівської сім'ї протегують більше 3 тисяч благодійних товариств. Більшість з них особисто організували власні фонди, які займаються благодійною діяльністю. Іноді вони об'єднуються заради спільної мети, наприклад, принц Вільям, Кейт Міддлтон і принц Гаррі мають фонд з охорони психічного здоров'я. У них є королівський фонд, який приділяє особливу увагу розвитку молоді.

Королівська сім'я

Однак обов'язки, які виконує королева, не поміщаються в її робочий графік повністю. Тому інші члени сім'ї присвячують більшу частину часу на виконання суспільно-корисних справ. В цілому, вони відповідають на 100 тисяч листів на рік, зустрічають і розважають більше 70 тисяч гостей і виконують понад 2 тисячі доручень. Вони замінюють главу держави там, де це можливо і доречно, так як в один день їй буває необхідно відвідати відразу кілька заходів.

Втім, члени головної сім'ї у Великобританії не тільки виконують обов'язки, які підходять лише королівським особам. Деякі з них живуть цілком звичайним життям і навіть ходять на роботу. До речі, крім принца Чарльза у королеви є ще троє дітей - принцеса Анна і сини Ендрю та Едуард. Ендрю трудився в театральній компанії, Едуард працював в уряді, а принцеса Анна є олімпійською чемпіонкою в кінному спорті.

Крім того, всі чоловіки в сім'ї мають міцний зв'язок з армією Великобританії. Три її сина і два онуки служили в армії, хоча на даний момент ніхто з них не є діючим військовим. Особливо відомі усіму світу військові подвиги принца Вільяма. Він служив в армії більше 10 років, причому в гарячих точках. Він постійно брав участь в бойових операціях і неодноразово ризикував життям.

Багато членів сім'ї працюють і по сьогодняшній день, як зовсім звичайні британці. Наприклад, принцеса Євгенія працює в художній галереї на посаді заступника директора, а принцеса Беатріс має власний бізнес. Принц Вільям працює повітряним пілотом швидкої допомоги в Східній Англії.

Герцогиня Кембриджська, а в миру Кейт Міддлтон, теж багато часу приділяє обов'язкам царської сім'ї, але й про сім'ю не забуває. Вона вважає за краще готувати і робити домашні справи сама, і навіть відмовилася від ще однієї няні після народження третьої дитини. Подружжя ведуть активний і здоровий спосіб життя і пропагують традиційні сімейні цінності.

Новоспечена королівська родичка Меган Маркл після медового місяця теж активно включилася в громадську діяльність. Вона вже зробила спільну поїздку з королевою на її особистому поїзді в графство Чешир. Варто відзначити, що дружина Вільяма, Кейт, вперше супроводила королеву без чоловіка тільки через рік після весілля.

Не варто думати, що офіційні виходи і поїздки королівської сім'ї - розважальні заняття. Це обов'язок, якого можна уникнути тільки за станом здоров'я. Наприклад, важкий токсикоз Кейт і її перебування в лікарні звільняли її від деяких заходів, де її заміняв чоловік. Але ось на весіллі принца Гаррі і Меган Маркл вона була присутня зі старшими дітьми, хоча пройшло всього кілька тижнів після третіх пологів.

Всі члени королівської сім'ї розподіляють обов'язки між собою і намагаються допомогти королеві з її справами по максимуму. Не варто забувати, що за їх життям спостерігають не тільки британці, а й весь світ. Вони вже багато десятиліть є ідеалом сім'ї і надихають своїх шанувальників своїм життям.

Опубліковано 02.03.2020

 

Опубліковано 02.03.2020
×
Дата
USD
EUR
27.05.2023
43.00
40.10
26.05.2023
40.10
43.00
25.05.2023
40.10
43.00
24.05.2023
40.10
43.00
23.05.2023
43.00
40.10
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!