+38 (067) 204 10 45
Екстрений зв'язок
+38 (067) 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Маврикій

/
/
Маврикій
Про країну
Загальні відомості Географія Маврикій - це острівна держава, розташована в південно-західній частині Індійського океану, на сході від Мадагаскару. Країна складається з островів Маврикій, Родрігес, Агалега і Каргадос-Карахос. Загальна площа - 2045 кв. км. Маврикій - острів вулканічного походження. З цієї причини він такий мальовничий - від гір, порослих екзотичними джунглями, до яскравих коралів в морських глибинах. Столиця Маврикія - місто Порт Луї - одна з найменших, але ...

Загальні відомості
Географія
Маврикій - це острівна держава, розташована в південно-західній частині Індійського океану, на сході від Мадагаскару. Країна складається з островів Маврикій, Родрігес, Агалега і Каргадос-Карахос. Загальна площа - 2045 кв. км.

Маврикій - острів вулканічного походження. З цієї причини він такий мальовничий - від гір, порослих екзотичними джунглями, до яскравих коралів в морських глибинах.

Столиця Маврикія - місто Порт Луї - одна з найменших, але найбільш мальовничих столиць світу. З вершини пагорба поруч зі старовинним англійським портом Аделаїда можна насолодитися панорамою міста.

Маврикій славиться своїми мальовничими заповідниками і великими парками, якими можна здійснювати піші прогулянки або подорожувати на машині або велосипеді.

Самий великий природний заповідник Маврикія - Національний Парк «Ущелина чорної річки», розташований на південному заході острову. Також на Маврикії є заповідники: парк Рів'єра де Ангільес, де серед чудово красивих джунглів можна ознайомитися із життям мавп, гігантських черепах, кажанів і хамелеонів, а також заповідники Ле Пус, Іль Ронд (Круглий острів), Іль про Cерпан (Зміїний острів) , Іль оз Егрет і Буа Сек (Сухий ліс).

Недалеко від північного узбережжя Маврикія, посеред океану, розташована група островів Іль-Ронд, Ме-о-Серпентс, Куен-де-Світ, Габріель, Іль-Плат, Іль-д`Амбре, кожен з яких - природний заповідник з чудовою природою і мальовничими кораловими рифами.

Навколо Маврикія розташований третій в світі за величиною кораловий риф. Більшість готелів, які розташовані на березі, мають спеціалізовані школи дайвінгу, яким тут можна займатися цілий рік, видимість під водою тут становить бл. 20 - 25 метрів. Крім неймовірного різноманіття риб (риба-камінь і риба-молот, марліни і мурени, барракуди, тунці і скати) тут можна побачити дельфінів і акул, а також затонулі кораблі, безліч підводних печер і тунелів.

Населення
Населення Маврикію становить бл. 1,29млн осіб (на 2013 рік). Протягом століть на острові селилися різні народи. Жителі острова пишаються тим, що маврикійці, індійці, пакистанці, китайці, креоли, африканці, мадагаскарци живуть в одній державі в світі і взаємоповазі.

Часовий пояс
Часовий пояс GMT +4: влітку +1 година від Київського часу, взимку збігається з Київським.

Клімат
Маврікій- цілорічний напрямок для туризму, в перебігу року немає різких перепадів температури, вологий і сухий сезони яскраво не виражені. У лютому - березні можливі сильні мусони. Середня температура повітря + 25-30С, води + 22-26С.

Релігія
На острові три основні релігії - індуїзм (48%), католицизм (23%), мусульманство (16%)

Мова
У країні переважають англійська, французька і креольська мови.

Грошова одиниця (обмін валют)
Національною грошовою одиницею є маврикійська рупія (MUR). 1 рупія = 100 центів.

1 USD = 35,4 рупій.

Обмін валюти можна здійснити в аеропорту, банках і готелях острова. До оплати в готелях приймаються карти Visa, American Express, MasterCard.

Транспорт всередині країни
Незважаючи на те, що Маврикій - відносно невеликий острів, його інфраструктура досить розвинена, що дозволяє переміщатися по всьому острову швидко і зручно (за винятком залізниць - вони призначені тільки для перевезення вантажів, зокрема, цукрової тростини).

Найбільш популярним транспортом у туристів є таксі. Замовити його можна поруч з більшістю готелів. Вартість поїздки необхідно оговорювати завчасно, причому обов'язково поторгувавшись. Також на острові добре розвинена мережа рейсових автобусів, які ходять досить часто і можуть доставити практично в будь-яку точку острову. Придбати квитки можна як в касах, так і безпосередньо у водія.

Подорож між островами можна зробити на всіляких човнах, катерах, паромах. Оплата за них досить невелика (приблизно до 300 рупій), але щоб уникнути сюрпризів щодо ціну, як і в випадку з таксі, потрібно домовлятися заздалегідь.

Аренда машини

Для оренди машини необхідні водійські права міжнародного зразка. На Маврикії багато пунктів прокату як європейських rent-a-car, так і місцевих.

Головне, що потрібно враховувати, - на Маврикії лівосторонній рух, що може створити деякі незручності для наших співвітчизників.

Митні правила
Іноземну валюту на Маврикій можна ввозити без всяких обмежень, вивезення також не обмежено.

Безмитно можна ввозити до 250 гр тютюну (включаючи сигари і сигарети), 1 л міцного алкоголю і 2 л слабкого алкоголю (вино, пиво), 250мл туалетної води і до 100мл духів.

Свята
На Маврикії панує атмосфера вічного свята, так як в країні проживають представники багатьох національностей і релігій - індійці, китайці, мусульмани, християни - одних Нових років на Маврикії три!

1-2 січня - Новий рік
Січень - ісламський Еід-аль-Фітр
Січень або лютий - індуїстське свято Тхаіпусам Каваді
Січень або лютий - китайський Новий рік
Лютий або березень - індуїстський Маха Шиваратрі
12 березня - День Незалежності Маврикію
Березень-квітень - індуїстське свято фарб Холі
Квітень або травень - індуїстський Новий Рік Угади
Квітень або травень - християнська Пасха
Серпень-вересень - індуїстський день народження бога Ганеші
1 травня - День Праці
9 вересня - день вшанування Жака Дезіре Лаваля (французького католицького місіонера)
Жовтень-листопад - індуїстське свято світла Дівалі
1 листопада - християнський День всіх святих
24-25 грудня - католицьке Різдво
Грудень-січень - індуїстське свято ходіння по вугіллю Тіміді-тіміді

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
15.07.2024
45.85
42.10
14.07.2024
45.60
42.00
13.07.2024
42.00
45.60
12.07.2024
45.60
42.00
11.07.2024
41.80
45.25
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!