+38 (067) 204 10 45
Екстрений зв'язок
+38 (067) 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Словенія

/
/
Словенія
Про країну
Словенія – маленька країна у центрі Європи, щедро обдарована природою. У кожному куточку Словенії є своя особливість. Тут є унікальні термальні джерела, мальовниче узбережжя Адріатичного моря, чудові історичні місця, гірськолижні курорти. Лікувальні курорти є у всіх регіонах Словенії, найбільше їх у східній та центральній частині країни: Рогашка Слатіна, Римські Терми, Терме Олімія, Добрна, Зрече, Чатеж, Терми Раденці, Шмарьєшке Топліце, Доленську Топліце, Терми Лашко. Кожен ...

Словенія – маленька країна у центрі Європи, щедро обдарована природою. У кожному куточку Словенії є своя особливість. Тут є унікальні термальні джерела, мальовниче узбережжя Адріатичного моря, чудові історичні місця, гірськолижні курорти.

Лікувальні курорти є у всіх регіонах Словенії, найбільше їх у східній та центральній частині країни: Рогашка Слатіна, Римські Терми, Терме Олімія, Добрна, Зрече, Чатеж, Терми Раденці, Шмарьєшке Топліце, Доленську Топліце, Терми Лашко. Кожен із них неповторний. Словенія це країна термальних вод. Унікальні природні фактори, довгі традиції лікування та сучасна діагностика – це все вміло застосовується на Словенських лікувальних курортах. Кожен із курортів спеціалізується на лікуванні та профілактиці певних захворювань, вам залишиться тільки вибрати, який з них Вам більше до вподоби. Найвідоміший лікувальний курорт – Рогашка Слатіна, знаменитий мінеральною водою Donat Mg, багатою магнієм, необхідним для профілактики та лікування хвороб шлунково-кишкового тракту. Інша відома мінеральна вода «Раденська три серця» знаходиться на курорті Терми Раденці, рекомендується для захворювань та профілактики серцево-судинної системи.

На невеликому, але дуже красивому узбережжі Aдріатики затишно розташовуються Словенські морські курорти Порторож, Ізола, Копер та Піран. М'який середземноморський клімат, морське повітря, комфортабельні готелі з термальними басейнами та SPA центрами приваблюють туристів на адріатичні курорти Словенії.

На півночі та північному заході країни височіють хребти Східних Альп, утворюючи природний кордон з Австрією. Альпійський ландшафт перетинається мальовничими долинами та річками. Водоспади та альпійські озера Блед і Бохінь льодовикового походження, вода в них дивовижної блакити та кристальної прозорості.

Архітектурна спадщина країни ретельно охороняється. Вулиці невеликих міст, стародавні замки, що увібрали в себе риси готики та культуру бароко, монастирі та храми, які колись були оборонними спорудами, є гордістю країни. 

Народ Словенії працьовитий і доброзичливий. Мова досить зрозуміла. Сама назва країни поєднує з народами слов'янських держав. А назва столиці - Любляна говорить про дружелюбність та любов до інших народів.

 

Завітавши до Словенії, не можна в неї не закохатися!

 

 

 

 

ДетальнішеЗгорнути

Регіони

Узбережжя
Адріатичне узбережжя Словенії - популярна курортна зона протяжністю 47 км, що розкинулася від кордонів з Хорватією на півдні до італійського кордону на півночі. Адміністративним центром Словенської Рів'єри є місто Копер - найбільше приморське портове місто країни. Спочатку Копер буду...

Курорти

Порторож
Порторож є центром дивовижної частини Середземномор'я на західному узбережжі півострова Істрія та центром словенського узбережжя. Курортне місто у тихій затоці має надзвичайно сприятливий приморський клімат і виняткові курортні традиції. Порторож це відомий оздоровчий курорт з багатов...
Рогашка Слатіна
×
Дата
USD
EUR
15.07.2024
45.85
42.10
14.07.2024
45.60
42.00
13.07.2024
42.00
45.60
12.07.2024
45.60
42.00
11.07.2024
41.80
45.25
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!