+38 (067) 204 10 45
Екстрений зв'язок
+38 (067) 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Бангкок

/
/
/
Бангкок
Про регіон
Тури в Бангкок, столицю Таїланду Сучасна столиця Таїланду - місто Бангкок - приваблює унікальною красою та екзотикою мільйони туристів з усього світу. Тури в Бангкок - це напрямок номер один для захоплюючої та незабутньої подорожі. Унікальні тури в Бангкок, щоб зануритися в магію Таїланду Вас чекають відвідування храмів і старовинних королівських резиденцій, проведення веселих прогулянок по морській лагуні та комфортний відпочинок в справжньому раю на землі. Якщо пощастить, можна обрати гарячі тури до Бангкоку й вирушити у подорож недорого. Туроператор ALF щороку відправляє сотні туристів до міста ангелів - т ...

Тури в Бангкок, столицю Таїланду

Сучасна столиця Таїланду - місто Бангкок - приваблює унікальною красою та екзотикою мільйони туристів з усього світу. Тури в Бангкок - це напрямок номер один для захоплюючої та незабутньої подорожі.


Унікальні тури в Бангкок, щоб зануритися в магію Таїланду

Вас чекають відвідування храмів і старовинних королівських резиденцій, проведення веселих прогулянок по морській лагуні та комфортний відпочинок в справжньому раю на землі. Якщо пощастить, можна обрати гарячі тури до Бангкоку й вирушити у подорож недорого.

Туроператор ALF щороку відправляє сотні туристів до міста ангелів - так перекладається назва тайської столиці. Гостинність таїців славиться по всьому світу, тут приймають гостей щиро, ввічливо та радушно.

Туристи, вирушаючи в екзотичні тури до Бангкоку, також можуть відвідати Паттайю або будь-який з островів Таїланду. Територія королівства від півночі до півдня займає 1 860 км.

 

Історія і сучасність: відкрийте Бангкок з екскурсійними турами

Таїці поклоняються Будді віддавна, для нього були побудовані дивовижні, величні святилища та храми. Вирушаючи в тур до Бангкоку, туристи обов'язково відвідують святкування з участю місцевих танцівниць, це захоплююче дійство.

Обираючи тур до Бангкоку, можна ознайомитися з багатою історією королівства:

 1. Величезними храмовими комплексами, присвяченими Будді. Вони зберігають унікальні колекції творів мистецтва в самій столиці та в 77 провінціях.
 2. Вважається, що таїці прибули на ці землі з Юньнанського нагір'я в Китаї, звідки їх витіснили воєнні монголи. У 12-13 столітті вони витіснили місцевих мон-хмерів та поселилися в долинах.
 3. Першим правителем об'єднаної Таїланду був засновник царства Сукотаї, який правив у 1238 році.
 4. Потім на цих землях сформувалося королівство Аюттхаї, починаючи з 1350 року.
 5. Відома назва для європейців - Сіам - передувала сучасній назві Таїланду.
 6. Цю назву вперше згадують у 1939 році, і вона остаточно закріпилася в 1949 році.

Столиця Таїланду була перенесена в Бангкок королем Рамою I у 1782 році, одразу після коронації. Справа в тому, що колишня столиця Аюттхая була зруйнована мешканцями Бірми в 1767 році, і її розташування перенесли на східний берег.


Тропічний рай Бангкок: пригоди та релаксація у столиці Таїланду

Вирушаючи в екскурсійний тур до Бангкоку з Києва, можна заздалегідь визначитися з тим, які визначні місця варто обов'язково відвідати в столиці Таїланду. По-перше, туристи вирушають в історичний центр острова Раттанакосін на ріці Чаопхрая. Назва острова перекладається з тайської як "найвища коштовність" і є святим місцем для місцевих жителів.

Тут розташовуються:

 • Великий Королівський палац з витонченою буддійською архітектурою;
 • Храм Ізумрудного Будди, один з найкрасивіших в Таїланді;
 • Королівський Пантеон з величними статуями восьми королів, що належать до династії Чакрі, яка править з 1782 року;
 • Храм Лежачого Будди з його зображенням у момент досягнення нірвани;
 • Бібліотека з давніми манускриптами і рукописами;
 • З протилежного берега річки зводиться унікальний храм Ранкової Зорі з інкрустацією центрального пранга, що піднімається над комплексом на 79 метрів.

Також екскурсійні тури в Таїланд з Києва - це незабутні враження від Бангкокського мистецького і культурного центру, планетарію, дивовижної краси місцевих екзотичних квітів, дерев, ліан і рослин. Тропічні метелики деяких видів можна зустріти лише в Таїланді.

Туроператор ALF пропонує вирушити на тур до Бангкоку також для розслабленого відпочинку і релаксації. Мистецтво тайського масажу, за легендою, зародилося в храмі Ват Пхо з величезною священною статуєю Лежачого Будди і наповнює втомлений організм живою життєвою силою та енергією.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
15.07.2024
45.85
42.10
14.07.2024
45.60
42.00
13.07.2024
42.00
45.60
12.07.2024
45.60
42.00
11.07.2024
41.80
45.25
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!