+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Лазурне

/
/
/
Лазурне
Про курорт
Лазурне - невелике курортне селище на Чорному морі в Скадовському районі Херсонської області, орієнтований на пляжний і сімейний відпочинок. Лазурне для туристів - це відкрите море, пляжі з дрібним піском і справжній кавуновий рай. Лазурне - селище міського типу, розташований на узбережжі Чорного моря в південній частині Херсонської області, приблизно в 32 кілометрах від Скадовська і в 120 кілометрах від Херсона. Селище знаходиться в оточенні 3-х солоних водойм: Чорного моря - на півдні, озера Устричне - на заході, заливши Джарилгачська - на сході. клімат Кліматично блакитне схоже на більшість інших морс ...

Лазурне - невелике курортне селище на Чорному морі в Скадовському районі Херсонської області, орієнтований на пляжний і сімейний відпочинок. Лазурне для туристів - це відкрите море, пляжі з дрібним піском і справжній кавуновий рай.

Лазурне - селище міського типу, розташований на узбережжі Чорного моря в південній частині Херсонської області, приблизно в 32 кілометрах від Скадовська і в 120 кілометрах від Херсона. Селище знаходиться в оточенні 3-х солоних водойм: Чорного моря - на півдні, озера Устричне - на заході, заливши Джарилгачська - на сході.

клімат

Кліматично блакитне схоже на більшість інших морських курортів України - селище належить помірно-континентальної зоні і межує з великими степовими масивами. Для такого розташування характерно спекотне, посушливе літо з невисоким кількістю опадів. Для відпочиваючих це означає ясне небо протягом більшості часу курортного сезону і досить рідкісні дощі, дуже швидко змінюються сонячною погодою.

На відміну від рекреацій на Азовському морі, повноцінний курортний сезон в Лазурному більш пізній і менш тривалий. Глибоке Чорне море прогрівається досить повільно, комфортною для купання температури 18-20 градусів С вода біля узбережжя Лазурного досягає тільки в середині червня. В середньому річна температура води тут становить близько + 20-23 градусів С, але холодні течії і характерні для відкритого моря шторму навіть в розпал спеки можуть в лічені години знизить її до 16-18 градусів С. Берегова лінія в рамках курорту рівна, без бухт і мисів, тому холодні маси води досягають берега безперешкодно.

Море і Пляж

Берегова лінія в рамках Лазурного має протяжність близько 4-х кілометрів і умовно розділена на три пляжних сектора:

  • Західний пляж - ділянка узбережжя від санаторно-оздоровчого комплексу "Гілея" до ДОТ "Парус". Ширина пляжу близько 100 метрів. Це найчистіший і доглянутий пляж в селищі з щоденної прибиранням силами СОК "Гілея" та пансіонату "Місфора". Інфраструктура пляжу включає стаціонарні навіси від сонця, кабінки для переодягання, душі, пляжні атракціони. Є прокати шезлонгів, сонцезахисних парасольок і інших аксесуарів.
  • Центральний пляж - узбережжя навпроти ринку, орієнтовно від бази відпочинку "Корабель" до оздоровчого комплексу "Маяк", або вулиці Курортній, що з'єднує центр селища з морем. Це самий жвава ділянка пляжу, крім постояльців готелів і баз, розташованих в безпосередній близькості, сюди стікаються основні потоки туристів, які зупинилися на відпочинок в приватному секторі. Уздовж центрального пляжу розташована набережна, поруч з якою знаходиться луна-парк і сконцентровані традиційні для узбережжя розваги: ​​тири, батути, водні атракціони, в тому числі гірки, парашути, "банани" і "таблетки".
  • Східний пляж - ділянка берега від рятувальної станції біля вулиці Курортна, і до протоки, що з'єднує Чорне море та Джарилгацької затоки, орієнтир - санаторій "Чайка". Ширина східної пляжної зони в середньому від 5 до 10-15 метрів, деякі ділянки розмиті штормами аж до глинистого грунту і непридатні для відпочинку.

Інфраструктура і розваги

Інфраструктура Лазурного має мінімум, який необхідний для середньостатистичного туриста без особливих запитів. Тут є автостанція, 2 відділення ПриватБанку, амбулаторія, аптеки, ринок, численні магазини і кафе.

Розважальна частина відпочинку в Лазурному для дітей забезпечується луна-парком, численними батутами, водними гірками по всьому узбережжю, катанням по пляжу на кониках.

Для любителів нічного життя на морі в Лазурному працюють нічні клуби найпопулярніші: Пляжний клуб "Апельсин", "Стекляшка", "Лампочка".

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
19.08.2022
41.40
41.40
18.08.2022
41.40
41.40
15.08.2022
41.40
41.40
14.08.2022
41.40
41.40
13.08.2022
41.40
41.40
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!