+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
Часті запитання щодо евакуаційних рейсів в Болгарію

Часті запитання щодо евакуаційних рейсів в Болгарію

 

 • Для кого ця програма?

Для українських біженців: жінок, дітей до 18 років та чоловіків старше 60 років.

 

 • Скільки ще буде тривати ця програма?

Наразі програмою безкоштовного розміщення  в готелях Болгарії можна скористатися до 31.05. Проте, готель може як достроково припинити свою участь в програмі, так і продовжити її після 31.05. Найближчі дати виїзду: 26.04, 29.04.

 

 • Які документи необхідно оформити та де?

На Болгарському кордоні всі мають отримати статус тимчасового прихитску – процедура оформлення всього автобусу може зайняти до 10-12 годин.

 

 • Які є додаткові оплати?

Їх нема. Тимчасовий прихисток, розміщення в готелі до 31.05 та триразове харчавання надаються  безкоштовно, тому лише власні особисті витрати та зворотня дорога додому.

 

 • Чи можу я поїхати, якщо не маю закордонного біометричного паспорту?

Так. З 19.04 можливість перетинання кордону громадянами України за внутрішніми паспортами продовжено для жителів всіх областей України. Детальніше на нашій офіційній сторінці в Facebook

У разі відсутності біометричного паспорту у неповнолітніх:

 • Діти віком до 14 років зараз можуть виїжджати по свідоцтву про народження.
 • А в віці від 14 до 16 років - по внутрішньому паспорту (ID)

Рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування.

Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб, щодо перетину кордону.

 

 • Чи потрібен дозвіл на вивіз дитини від батьків?  

Наразі, неповнолітня дитина, може виїзджати за кордон з одним із своїх батьків без нотаріального дозволу від другого з батьків. Детально, про те, хто може вивезти дитину закордон під час війни https://visitukraine.today/uk/blog/211/who-can-take-a-child-abroad-during-the-war

 

 • Чи потрібен мені COVID-сертифікат?

Ні, Ковідні обмеження зараз відсутні (невакциновані можуть їхати без тестів та сертифікатів). Проте, зазначте, всім пасажирам на кордоні роблять безкоштовні експрес-тести на COVID.

 

 • Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?

Так, якщо ви подорожуєте з маленьким другом (до 5-6 кг), який поміщається в невелику переноску. Але обов’язково ви маєте попередити нас про це, аби ми знайшли для вас готель, що погодиться розмістити вас и вашого пухнастого друга. Зверніть увагу - готель може брати плату за проживання тварини.

 

 • Що входить у вартість евакуаційного туру?

Автобусний проїзд в один бік з України на курорти Болгарії, розміщення: по 4-5-6 осіб в номері та триразове харчування. Зворотні рейси можна придбати на комерційній основі при потребі додатково.

 

 • Де я буду  проживати в Болгарії?

Зараз розміщення відбувається в готелях 3*-4* на різних курортах Болгарії. Розселяють українців по 4-6 осіб в номері.

 

 • Чи можу я обрати конкретний готель?

Ні, оскільки це не туристична подорож на відпочинок, а допомога, яку надає Болгарія для наших громадян, які змушені тікати від війни. Двомісних розміщень наразі немає. Якщо Ви виїжджаєте вдвох, то можливе підселення. Ви не купуєте туристичний пакет. В усіх інших випадках – ви можете вибрати та придбати у нас розміщення в будь-якому конкретному готелі на комерційній основі у разі наявності там вільних номерів.

 

 • Як я потраплю додому?

Ми всі віримо в нашу перемогу і дуже її чекаємо. Але, так як це евакуаційний тур – то й проїзд включено лише в один бік. Зворотні рейси можна придбати на комерційній основі при потребі додатково.

З гуманітарних міркувань прикордонна поліція Румунії дозволяє перетин румунського кордону для транзиту до України громадянам України, які покинули територію України починаючи з 24 лютого 2022 року, без наявності дійсного документу для виїзду для виїзду за кордон та без візи, якщо вони надають на прикордонному кордоні один із таких документів:

 • Внутрішній паспорт громадянина України старого зразку;
 • Внутрішній паспорт громадянина України з електронним носієм;
 • Небіометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (включно з відміткою про продовження терміну дії);
 • Свідоцтво про народження;
 • Діти, дані яких вписані у паспорт одного з батьків.

 

 • О котрій годині та звідки виїзд?

Наш перевізник відслідковює ситуацію в місті та по маршруту і може корегувати інформацію в режимі реального часу. Крім того може змінюватись й комендантська година в містах. Ввечері напередодні виїзду ми додамо в заявку маршрутний лист з усіма деталями.

 

 • З яких міст зараз є евакуаційні тури?

Ми намагаємось розширювати мережу маршрутів настільки, наскільки це дозволяє безпекова ситуація та потреба. Зараз такі тури доступні вже з:

 • Миколаїв, Одеса - вартість за людину 2725 грн
 • Київ, Вінниця, Біла Церква, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Львів, Коломия, Рогатин, Івано-Франківськ, Чернівці, Тернопіль, Рівне, Луцьк – вартість за людину 2725 грн
 • Дніпро, Запоріжжя -  вартість за людину 4460 грн

 

 • Чи є обмеження по багажу?

Звісно, на кожного один багаж (сумка чи чемодан), допустимі розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В)

 

 • Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?

Ми наполегливо не радимо це робити, остільки дорога досить довга, ще й оформлення документів на тимчасовий захист на кордоні займає зараз 10-12 годин. Проте, якщо батьки бажають – це можливо для діток віком до 2 років – оплата за проїзд «на руках» в такому випадку складає 700 грн за дитину.

 

Ну й на останок, прошу всіх зрозуміти, ви їдете НЕ НА ВІДПОЧИНОК ПО ПУТІВЦІ!!! Ви їдете у безпечне місце в країну НАТО від жахів війни на території України! Наші партнери в Болгарії МАКСИМАЛЬНО намагатимуться допомогти з КОМФОРТНИМ ПРОЖИВАННЯМ. Але ж ніхто цього не гарантує на 100%!

99% тих, хто заїхав уже всім задоволені, але є й люди, які не розуміють ситуацію. Тому, якщо ви просто розраховуєте на безкоштовний відпочинок на морі, а не тікаєте в безпеку, то краще НЕ ЇХАТИ!

Віримо в нашу перемогу та ЗСУ! Все буде Україна!

×
Дата
USD
EUR
27.06.2022
35.80
38.00
26.06.2022
38.00
35.80
25.06.2022
38.00
35.80
24.06.2022
35.80
38.00
23.06.2022
35.80
38.00
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!