+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78
Графік роботи екстреного зв'язку:
Відправити запит
Продовжити як:
Історія курсу валют

Мальдіви

/
/
Мальдіви
Про країну
Мальдіви - це тропічний архіпелаг в Індійському океані, що складається з 1192 островів. 199 з них - заселені, а 80 є курортами. Острівна держава знаходиться в тропічній кліматичній зоні, тому протягом року температура тут практично не змінюється (310с вдень ​​і 26 0С вночі, + 24-27 температура води в океані). Багато туристів дуже дивуються, дізнавшись, що ще відносно недавно в цьому раю взагалі не було готелів. Перші поселення з'явилися на островах ще в другому т ...

Мальдіви - це тропічний архіпелаг в Індійському океані, що складається з 1192 островів. 199 з них - заселені, а 80 є курортами. Острівна держава знаходиться в тропічній кліматичній зоні, тому протягом року температура тут практично не змінюється (310с вдень ​​і 26 0С вночі, + 24-27 температура води в океані).

Багато туристів дуже дивуються, дізнавшись, що ще відносно недавно в цьому раю взагалі не було готелів. Перші поселення з'явилися на островах ще в другому тисячолітті до нашої ери. Мешканцями архіпелагу стали переселенці з Індії і Шрі-Ланки. У XVI столітті тут намагалися закріпитися і португальці, і голландці, але місцеві змогли зберегти незалежність. У 1887 році Мальдіви захопили англійці, але вже в 1965 році аборигени знову відвоювали свободу. Через 7 років після утворення республіки на архіпелазі з'явився перший курорт. Він відразу ж став дуже популярним, тому уряд Мальдів почав активно розвивати інфраструктуру.

КОЛИ КРАЩЕ ПРИЇХАТИ НА МАЛЬДІВИ
Вартість турів на Мальдіви залежить від сезону. В тропічний рай можна летіти в будь-який час року, але найкраще - з грудня по квітень. В цей час тут не буває дощів, а море завжди спокійне. Влітку можливі короткочасні дощі (найчастіше вони йдуть вночі).

Дайверам варто приїхати сюди в січні-квітні. А ось в жовтні-листопаді тут не час для дайвінгу, адже біля берегів накопичується планктон, що істотно погіршує видимість. Втім, по ночах планктон світиться, тому якщо ви мріяли поплавати в фосфоресцируюючому морі, то не пропустіть можливість.

КУРОРТИ І РОЗВАГИ НА МАЛЬДІВАХ
Відпочити в тропічному раю можуть як мільйонери, так і люди з середнім достатком. На нашому сайті ви зможете знайти недорогі тури на Мальдіви.

Гаафу Даалу Атолл - це підводний ресторан Ithaa на глибині 5 метрів, Національний заповідник, де живуть летючі лисиці, і дайвінг, де ви зможете спостерігати за мантами і фосфоресцируючими медузами.
Арі Атолл складається з 70 островів, 28 з яких є курортами. Тут дуже багато розваг: дайвінг, доступні для велосипедистів доріжки, віндсерфінг, сноркелінг, каное і катамаран. Спортивний відпочинок на Мальдівах запам'ятається вам назавжди!
Лавіані - це курорт з фешенебельними готелями. Тут є люкс-СПА, дорогі розваги та підводні ресторани.
Раа і Баа Атоли. Баа - це тихе спокійне місце з купою незаселених островів, а Раа - невеликий атол, де можна побачити місцеву визначну пам'ятку - човни «Дони». Крім цього, Баа відомий своїми промислами. Тут роблять лаковані вироби та найтоншу бавовну - феліс.
Північний Мале Атолл. Тут ви зможете відпочити в одному з дорогих або бюджетних готелів, а також відвідати місцеві пам'ятки.
Південний Мале Атолл - тут менше окультурена, ніж на Північному Мале, природа. Якщо ви хочете дайвингувати, то приїжджайте на Південний!
Фаафу і Даалу Атоли - крім традиційних острівних розваг тут є індуїстські храми і буддистські монастирі!

САМІ ЦІКАВІ ПАМ'ЯТКИ МАЛЬДІВ
Ви вважаєте, що відпочинок на Мальдівах - це пляжі, дайвінг і ще пляжі? А ось і ні. Тут є багато пам'яток!

- Парк Султана. Заповідник, де ростуть дикі орхідеї, водяні лілеї і фікуси-баньяни.
- Палац президента. Будівля виконана в колоніальному стилі і прикрашена декоративними деталями, характерними для місцевої культури.
- Мечеть Великої П'ятниці. Найбільша мечеть на Мальдівських островах вибудувана з коралового каменю.
Важливо! Ввозити тварин в країну також забороняється (заборонені до ввезення предмети вилучаються і знищуються!). Вивозити корали з країни теж заборонено.

ДетальнішеЗгорнути

Курорти

Гаафу Даалу Атолл
Раа & Баа Атоли
Північний Мале Атолл
Фаафу & Даалу Атоли
Атолл Даалу, відомий ще й під назвою Південний Ніланд атол, розташовується в 150 км на північ від Мале атолу і 5 км від атолу Фаафу. Політ на гідроплані на цей головний острів атолу  займає 40 хвилин. Атолл Даалу має протяжність 38 км в довжину і 23 км в ширину, налічує близько 46...
Південний Мале Атолл
×
Дата
USD
EUR
27.09.2021
31.22
26.65
26.09.2021
26.65
31.22
25.09.2021
26.65
31.22
24.09.2021
31.09
26.53
23.09.2021
31.36
26.71
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!