+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Словаччина

/
/
Словаччина
Про країну
Словаччина - маленька унікальна країна. Головними причинами відвідати Словаччину є краса її природи, яскрава історія і прекрасні можливості для відпочинку. Невеликі розміри країни дозволяють поєднати все відразу. У Словаччині є дев'ять національних парків, які займають значну частину країни, а також на її території знаходиться найвища частина гірського ланцюга Карпат - Високі Татри, що дає прекрасні можливості для гірських і зимових видів спорту, а також чудові види. Любителям ...

Словаччина - маленька унікальна країна. Головними причинами відвідати Словаччину є краса її природи, яскрава історія і прекрасні можливості для відпочинку. Невеликі розміри країни дозволяють поєднати все відразу. У Словаччині є дев'ять національних парків, які займають значну частину країни, а також на її території знаходиться найвища частина гірського ланцюга Карпат - Високі Татри, що дає прекрасні можливості для гірських і зимових видів спорту, а також чудові види.

Любителям історії Словаччина буде цікава тим, що має найбільшу в світі кількість замків і палаців. У Словаччині також є багато мінеральних і термальних джерел, навколо деяких були облаштовані відомі на весь світ SPA-салони, що пропонують лікування і просто можливість відпочити. Крім того, ви зможете розслабитися, поплавати і позасмагати на берегах деяких місцевих озер і басейнів. Столиця Словаччини - Братислава славиться своїм жвавим нічним життям і є популярним місцем відпочинку любителів вечірок.

Cловом, відкрийте для себе Словаччину.

Коли найкраще їхати?

Гірськолижний сезон триває з листопада по березень. Найбільш зручний час для відвідування країни з метою лікування і розширення кругозору - з травня по вересень. На термальних курортах вечорами може бути прохолодно, тому бажано захопити з собою светр. Найтепліший регіон Словаччини - Братислава і південь країни, де влітку температура може підніматися вище + 30С. Взимку в Братиславі денна температура повітря становить від 5С до + 10С.

В горах Словаччини сніг лежить взимку весь час, аж до квітня. Літо на півночі Словаччини м'яке, із середньою температурою + 25С.

Що подивитися в Словаччині?

У Словаччині допитливі туристи знайдуть велику кількість цікавих пам'яток. У десятку кращих пам'яток Словаччини, на наш погляд, входять наступні:

Братиславський Град
Братиславський Град - монументальний замок, масивне чотирикутне спорудження, що піднімається над містом на кручі над лівим берегом Дунаю, на південному відрогу Малих Карпат. Він символізує більш ніж тисячолітню словацьку історію, а з його веж і тераси перед головним фасадом відкривається чудовий вид на місто та околиці.
 
Бойніцький замок
Бойніцький замок знаходиться на пагорбі і оточений однойменним містом. Ця цитадель - одна з найстаріших і найцінніших у Словаччині. Вона існує вже більше 10 століть - перша згадка про Бойніцький замок зустрічається в історичних документах у 1113 р. Спочатку Бойніцький замок був дерев'яним, але потім його відбудували з каменю. Уже в середні століття будівля могла похвалитися наявністю каналізації і водопроводу - це було рідкістю для того часу.
Своїм відвідувачам замок Бойніце пропонує не тільки свою історію, але також безліч цікавих заходів.
В околицях замку знаходиться зоопарк і термальний басейн Ева, де ви можете приємно відпочити. Одним з найпопулярніших і найбільш відвідуваних заходів можна вважати Міжнародний фестиваль привидів. В рамках цього фестивалю в Бойніцькому замку зустрічаються привиди з усього світу, щоб лякати і розважати гостей замку.
 
Кежмарський замок
Кежмарській замок (Kezmarskу hrad) - головна визначна пам'ятка Високих Татр. Туристи, які приїжджають в Високі Татри на гірськолижний курорт, як правило, не відмовляють собі в задоволенні витратити кілька годин на вивчення історії та архітектури замку, який прекрасно зберігся.Перша згадка про Кежмарський замок зустрічається у 1463 р. Достеменно невідомо, звідки пішла назва замка і поселення навколо нього. Існує кілька версій історії назви замку, більшість з них так чи інакше пов'язані з впливом німецької культури. Найпопулярніша версія - замок отримав своє ім'я на честь величезного льодовика в австрійському Тіролі.
 
Деменівська печера Свободи
Деменівська печера Свободи - одна з найпопулярніших підземних порожнин найбільшої печерної системи Словаччини, яка розташована під схилами Низьких Татр. Безліч туристів приходить сюди, щоб побачити красиві сталактіти, багатобарвні склепіння і прозорі басейни підземної річки Демановкі.

Спішський Град
Найзначнішим замком Словаччини вважається Спішський Град. Чудово зберігся, з багатою архітектурою і внутрішнім оздобленням, цікавою історією Спішський Град підноситься над невеликим містечком Спішське підграддя. Знаходиться замок на доломітових скелях на висоті 200 м. Спішський Град - найбільший замок Словаччини. Територія Спішського Граду - 4 га. Це найбільший замок не тільки в Словаччині, а й один з найбільших у всій Європі. Спішський Град входить до Списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО як найбільш значимий архітектурний пам'ятник Словаччини.

ДетальнішеЗгорнути

Регіони

Курорти

Банська Штявниця
Велька Ломніца
Велькі Славков
Дем'янівська Долина
Ліптовський Мікулаш
Татранська Ломніца
Штрбське Плесо
×
Дата
USD
EUR
27.06.2022
35.80
38.00
26.06.2022
38.00
35.80
25.06.2022
38.00
35.80
24.06.2022
35.80
38.00
23.06.2022
35.80
38.00
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!