+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
Історія курсу валют

Залізний Порт

/
/
/
Залізний Порт
Про курорт
Залізний Порт - курорт на Чорному морі, орієнтований переважно на молодіжний відпочинок. Серед туристів України та ближнього зарубіжжя Залізний Порт популярний завдяки широким піщаним пляжам, глибокому відкритому морю і достатку розважальних закладів. Сьогодні в рамках курорту функціонує близько 300 готелів, пансіонатів, баз відпочинку і гостьових будинків. Залізний Порт - село, яке знаходиться на півдні Херсонської області в Голопристанському районі. Курорт розташований біля основи Тендрівської коси і займає всю берегову лінію між селами Новочорномор'я і Приморське (до 2016 року Більшовик).  ...

Залізний Порт - курорт на Чорному морі, орієнтований переважно на молодіжний відпочинок. Серед туристів України та ближнього зарубіжжя Залізний Порт популярний завдяки широким піщаним пляжам, глибокому відкритому морю і достатку розважальних закладів. Сьогодні в рамках курорту функціонує близько 300 готелів, пансіонатів, баз відпочинку і гостьових будинків.

Залізний Порт - село, яке знаходиться на півдні Херсонської області в Голопристанському районі. Курорт розташований біля основи Тендрівської коси і займає всю берегову лінію між селами Новочорномор'я і Приморське (до 2016 року Більшовик). Загальна площа Залізного Порту близько 2,170 квадратних кілометрів, дата заснування - 1922. За однією з версій, своєю назвою село зобов'язане стометровому залізному пірсу, який використовували для навантаження зерна і риби на невеликі судна. За розповідями місцевих жителів, з часом пірс був поглинений морем, а назва Залізний Порт залишилася незмінною, незважаючи на те, що порту в селі як такого не було і немає досі.

Клімат

Клімат на курорті помірно-континентальний, з жарким і посушливим літом. Залізний Порт вигідно відрізняється невеликою середньорічною кількістю опадів. Завдяки вологому морському повітрю літня спека на узбережжі переноситься набагато легше, ніж в міських умовах.

Курорт знаходиться в степовій зоні, що межує з узбережжям Чорного моря. Завдяки своєму розташуванню, Залізний Порт відрізняється цілющим повітрям, який виходить в результаті змішування повітряних мас - сухих, принесених з південних таврійських степів і вологих морських, збагачених йодом і бромом.

В межах курорту берегова лінія рівна. Тут немає бухт і заток, тому штиль дуже швидко може зміниться штормом, і навпаки. Біля берега глибина моря невелика, вода прогрівається досить швидко. Середня температура морської води в Залізному Порту влітку становить + 20- +23 градуси C.

Інфрастура

Залізний Порт орієнтований на сезонний прийом туристів, практично вся нова забудова носить комерційний характер. Родзинка курорту - бетонована набережна з незвичайним освітленням.

Магазини продуктів і промтоварів, ринки, точки виносної торгівлі, аптеки, кафе, бари, дискотеки, нічні клуби та інші заклади зосереджені головним чином уздовж узбережжя упереміш з приватними пансіонатами і готелями. Прямо на пляжі розташований луна-парк. Крім того, по всьому узбережжі розміщені зони відпочинку, обладнані шезлонгами і парасольками (оренда платна).

Також в Залізному Порту є автостанція, 3 відділення ПриватБанку і банкомати. Медичне обслуговування на території курорту забезпечує медпункт.

У міру віддалення від моря, а також від центру в сторону біосферного заповідника по береговій лінії щільність забудови і кількість інфраструктурних об'єктів істотно знижується.

Розваги і Нічна Життя

У Залізному Порту є 2 аквапарку "Акваленд" однойменної мережі і відкритий міні-аквапарк з декількох спусків, розташований прямо на пляжі.

"Акваленд" - це новий і сучасний водний комплекс в Залізному Порту запущений 15 червня 2019 року і охоплює територію площею 15 000 метрів квадратних.

Басейни аквапарку наповнені відфільтрованої морською водою, і умовно їх можна розділити на 3 зони - основну, плавальну і дитячу. Також в аквапарку налічується близько 10 гірок з різною висотою спуску.

Залізний Порт - курорт, розрахований в основному на молодіжний відпочинок, тому розважальні заклади орієнтовані в першу чергу на активних туристів. Біля пляжу розташовані нічні клуби "Аттика", "Стамбул", "Таррантіно", "Цунамі", "Бриз", "Ямайка" з тематичними вечірками програмами діджеїв.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
30.11.2021
30.65
27.18
29.11.2021
30.58
27.11
28.11.2021
27.11
30.58
27.11.2021
27.11
30.58
26.11.2021
30.34
27.03
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!