+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
Групові екскурсії

Групові екскурсії

Групові екскурсії (з готелів Саранди і Ксаміля)

 

Екскурсія:

Ціна 

Екскурсія в античне місто Бутринт

Ви побуваєте в унікальному місці, занесеному до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, дізнаєтеся про перше поселення на цій древній землі, яке, за переказами, було засновано троянцями, що бігли зі зруйнованої Троі. Не пропустіть можливість пройтися  вулицями стародавнього міста, побачити на власні очі римські терми, античний театр, храм бога Асклепія і багато, багато іншого!

1221 UAH

Екскурсія в столицю легендарного царя Пірра, місто Фоініка 

Ви відвідаєте місто Фоініке в містечку Фініч, де в стародавні часи жило ілірійське плем'я каонов, а пізніше перебував найбільший в стародавньому світі акрополь (в 7 разів більше того, що знаходиться в Афінах)

1221UAH

Екскурсія в «срібне місто» Джірокастру 

В ході екскурсії Ви познайомитеся з фортецею міста, де зараз знаходиться музей зброї, побачите будинок, де народився Енвер Ходжа, прогуляєтеся по вулицях Джірокастри, що зберіг архітектурний стиль типового міста Оттоманської імперії 17-19 ст. У 2005 році історична частина міста Джірокастра була внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО

 

1570 UAH

Блакитне око

Екскурсія до унікального природного джерела «Блакитне око» - це природний водойм, розташований в мальовничому місці в 20 км від міста Саранда, що отримав своє ім'я за дивовижний яскраво-бірюзовий колір води. Ви проведете незабутній час на природі, насолоджуючись природною красою і свіжим гірським повітрям

1570 UAH

Екскурсія по місту Саранда 

Місто Саранда, зване південними воротами Албанії, розташовується на березі Іонічного моря, серед гір і дуже близько до грецького острова Корфу, всього 30 хвилин на паромі від міста до острова. Ви дізнаєтеся історію міста в різні історичні періоди: від іллірійського, елліністського, римського і до наших днів

+1046 UAH

Термальні води Беньяна

Розташовані в 14 км від міста Пермет, в оточенні мальовничих пейзажів, 3 головних джерела лікують захворювання шлунка, шкіри, ревматизм. Термальні води знаходяться на відкритому повітрі, для їх відвідування з собою необхідно мати купальні приналежності. На цій екскурсії Ви зможете одночасно і оздоровитися, і помилуватися чудовими краєвидами Південної Албанії

2093 UAH

Вечір в національному стилі

Під час вечері в затишному барі на березі Іонічного моря Ви послухаєте мелодійні албанські пісні, навчитеся танцювати традиційні танці та зможете пуститися в танок разом з солістами албанського фольклорного ансамблю!

+1046 UAH

Спуск на параплані

Спуск на параплані з перевалу Ллогора або гори Шашіца. У 25 хвилинах їзди від міста Влера в мальовничій місцевості албанської Рив'єри сміливим і фізично підготовленим людям пропонується спуск на параплані в супроводі професійного інструктора

під запит

Дайвінг 

Пропонуємо зануритися в прозорі води Іонічного моря і насолодитися видами «підводного царства» в містечку Яль, що знаходиться в в одному з найкрасивіших місць албанської Рів'єри.

під запит

Піший похід по горам Чіка

Піший похід по горам Чіка (2,044 м) і Чорі(2,018 м) в Ллогаре. Ви пройдете гірськими стежками по дорогах, якими в минулому йшли каравани торговців, помилуєтеся красою Іонічного узбережжя і насолодитеся чистим гірським повітрям

під запит

Рафтинг в Албанії

під запит

 

Групові екскурсії (з готелів Дурреса)

 

Екскурсія:

Ціна 

Екскурсія в старовинне місто Круя 

Ви побуваєте в старовинному місті, історія якого тісно пов'язана з ім'ям Національного Героя Албанії - Джердж Кастриоти (Скандербег) .Ви відвідаєте етнографічний музей і пройдетеся по старовинній торговій вулиці

1221 UAH

Екскурсія в столицю Албанії Тирану

Національний парк Дайті і шопінг в одному з великих торгових центрів міста. Ви відвідаєте столицю країни, підніметеся по сучасній канатній дорозі на гору Даічі, а після екскурсії зможете відвідати один з торгових центрів Тирани і зробити покупки

1395 UAH

Екскурсія в місто Дуррес 

Ви пройдетеся вулицями найдавнішого міста Албанії, помилуєтеся панорамою з найвищої точки міста, побуваєте в Амфітеатрі, побудованому у II столітті н.е., і Археологічному музеї. А після захоплюючої екскурсії на Вас чекає дегустація знаменитого албанського коньяку «Скандербег» на коньячному заводі Дурреса.

+1046 UAH

Екскурсія в Македонію 

Ви побуваєте в древній балканській країні, відвідаєте місто Охрид, а також монастир Святого Наума.

2616 UAH

Екскурсія в Монастир Різдва Пресвятої Богородиці (Арденіца)

Екскурсія в Монастир Різдва Пресвятої Богородиці (Арденіца) і відвідування древнього іллірійського міста Аполлонія (м. Фієра). Ви побуваєте в Монастирі на честь Різдва Пресвятої Богородиці (Арденіца), а також в древньому іллірійському місті Аполлонія, заснованому в 558 р до н.е.

1570 UAH

Берат

Екскурсія в 2400-літнє місто-музей Берат. Ви відвідаєте 2400-річне «місто-музей» Берат, яке увійшло до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

1570 UAH

Екскурсія в місто Шкодер 

Ви побуваєте в місті Шкодер - одному з основних центрів албанської історії та культури, і відвідайте головну пам'ятку міста-фортецю Розафа, яка була побудована іллірійцями більше 2,5 тис. років тому.

1395 UAH

Екскурсія в місто Влера

Місто албанського прапора і двох морів. Ви відвідаєте Влеру- одне з найкрасивіших міст Албанії, «перлину двох морів», де 28 листопада 1912 року було проголошено незалежність і піднято національний прапор Албанії.

1918 UAH

Екскурсія в каньйон Никля 

Для любителів піших прогулянок і свіжого гірського повітря ми пропонуємо захоплюючу екскурсію по каньйону Никля. Ви пройдете по дорозі, по якій колись проходили римські легіони, помилуєтеся прекрасним гірським пейзажем, а любителі купання в холодній воді зможуть зануритися в найчистішу воду гірської річки.

1221 UAH

Екскурсія в печеру Пелумбас 

В околицях Тирани знайдені численні стоянки первісної людини. В ході екскурсії ви зможете побувати в житлі древніх людей. Ви піднімитеся по невеликому пагорбі до печери Пелумбас, в якій була стоянка людей кам'яного віку. Дорога до печери дозволить Вам помилуватися захоплюючими краєвидами гірської Албанії.

1221 UAH

Вечір в національному стилі

Під час вечері в затишному ресторані на березі Адріатичного моря Ви послухаєте мелодійні албанські пісні, навчитеся танцювати традиційні албанські танці і зможете пуститися в танок разом з солістами албанського фольклорного ансамблю! Оплески гарантовані!

+1046 UAH

Екскурсія на озеро Коман 

Подорож на човні проходить між 1000-1500 - метровими горами і через серію глибоких, красивих, з'єднаних між собою озер, а дикі дивовижні пейзажі нагадують норвезькі фіорди.

2616 UAH

Спуск на парашуті з гори Шашіца

під запит

Екскурсія в Чорногорію

Місто Цетіньє - культурний і духовний центр країни. Ви відвідаєте Цетіньє - древню столицю, культурний і духовний центр країни. У місті знаходиться Цетінський монастир, де зберігаються найбільші християнські святині.

2616 UAH

Екскурсія в Косово

Екскурсія в Косово з відвідуванням міста Прізрен. В ході екскурсії Ви відвідаєте місто Прізрен, який по праву можна назвати музеєм під відкритим небом і одним з найкрасивіших міст Косово.

2616 UAH

Рафтинг в Албанії

під запит

Групові екскурсії (з готелів Влерий)

 

Екскурсія:

Ціна 

Екскурсія в столицю Албанії Тирану

Національний парк Дайті і шопінг в одному з великих торгових центрів міста. Ви відвідаєте столицю країни Тирану, підніметеся по сучасній канатній дорозі на гору Даічі, а після екскурсії зможете відвідати один з торгових центрів Тирани і зробити покупки.

2093 UAH

Екскурсія в місто Дуррес 

Ви пройдетеся вулицями найдавнішого міста Албанії, помилуєтеся панорамою з найвищої точки міста, побуваєте в Амфітеатрі, побудованому у II столітті н.е. і Археологічному музеї. А після захоплюючої екскурсії на Вас чекає дегустація знаменитого албанського коньяку «Скандербег» на коньячному заводі Дурреса.

2093 UAH

Екскурсія в Монастир Різдва Пресвятої Богородиці (Арденіца)

Екскурсія в Монастир Різдва Пресвятої Богородиці (Арденіца) і відвідування древнього іллірійського міста Аполлонія (м. Фієра). Ви побуваєте в Монастирі в честь Різдва Пресвятої Богородиці (Арденіца), а також в древньому іллірійському місті Аполлонія, заснованому в 558 р до н.е.

1570 UAH

Екскурсія в 2400-літнє місто-музей Берат 

Ви відвідаєте 2400-річне «місто-музей» Берат, який увійшов до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

1570 UAH

Екскурсія в місто Влера

Місто албанського прапора і двох морів. Ви відвідаєте Влеру - одне з найкрасивіших міст Албанії, «перлину двох морів», де 28 листопада 1912 року було проголошено незалежність і піднято національний прапор Албанії.

+1046 UAH

Спуск на параплані

Спуск на параплані з перевалу Ллогора або гори Шашіца. У 25 хвилинах їзди від міста Влера в мальовничій місцевості албанської Рив'єри сміливим і фізично підготовленим людям пропонується спуск на параплані в супроводі професійного інструктора.

під запит

Дайвінг

Пропонуємо зануритися в прозорі води Іонічного моря і насолодитися видами «підводного царства» в містечку Яль, що знаходиться в одному з найкрасивіших місць албанської Рів'єри.

під запит

Екскурсія на човні вздовж півострова Карабурун

Екскурсія на човні вздовж півострова Карабурун з відвідуванням «печери піратів». Вам належить здійснити захоплюючу водну подорож уздовж мальовничого узбережжя півострова Карабурун, дізнатися безліч цікавих історій, пов'язаних з цими місцями, відпочити на одному з пляжів і спробувати страви місцевої кухні.

1221 UAH

Катання на джипах

Катання на джипах в долині річок в околицях міста Влера. Дикі пляжі, старовинні мости, прекрасна природа, після туру повернення на Рів'єру.

під запит

Піший похід по горам. Піший похід по горам Чіка

Піший похід по горам. Піший похід по горам Чіка (2,044 м) і Чорі (2,018 м) в Ллогаре. Ви пройдете гірськими стежками по дорогах, по яких в минулому йшли каравани торговців, помилуєтеся красою Іонічного узбережжя і насолодитеся чистим гірським повітрям перевалу Ллогара.

під запит

Водна екскурсія на катері по затоці Грама 

Подорож починається в мальовничому містечку Дерми. Ви побуваєте на одному з найбільших пляжів, який називають «захованим раєм».

під запит

Екскурсія в археологічний парк Орикум і фортецю Канина

В ході екскурсії ви відвідаєте також руїни фортеці Канина, заснованої в III в. до н.е. і перебудованої імператором Юстиніаном в V ст. н.е. Екскурсію проводить археолог, який бере участь в роботі міжнародної албансько-швейцарської археологічної експедиції.

 

+1046 UAH

Рафтинг в Албанії

під запит

Умови замовлення екскурсій:
Діти:
- 0-3 років - безкоштовно (без надання місця в транспорті)
- 3-10 років - знижка 50%


Неявка на оплачену екскурсію без поважної причини тягне за собою повне утримання компанією всієї вартості екскурсії.
Поважною причиною вважається хвороба з наданням довідки від лікаря або при оповіщанні представника не менше ніж за 24 години.


В інших випадках анульовані екскурсії тягнуть за собою штрафні санкції, в залежності від періоду та сезонності ануляції.


* Ціна в умовних одиницях наведена для ознайомлення. Оплата здійснюється в гривнях за курсом на момент підтвердження, згідно виставленого рахунку.

×
Дата
USD
EUR
08.02.2023
43.50
40.50
07.02.2023
40.50
43.50
06.02.2023
43.50
40.50
05.02.2023
40.50
43.50
04.02.2023
43.50
40.50
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!