+38 (067) 404 10 45
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Мальдіви

/
/
Мальдіви
Про країну
ГАРЯЧІ ТУРИ НА МАЛЬДИВИ З КИЄВА ВІД ALF.UA Мальдіви - це тропічний архіпелаг в Індійському океані, що складається з 1192 островів. 199 з них - заселені, а 80 є курортами. Острівна держава знаходиться в тропічній кліматичній зоні, тому протягом року температура тут практично не змінюється (310с вдень ​​і 26 0С вночі, + 24-27 температура води в океані). Багато туристів дуже дивуються, дізнавшись, що ще відносно недавно в цьому раю взагалі не було готелів. Перші поселення ...

ГАРЯЧІ ТУРИ НА МАЛЬДИВИ З КИЄВА ВІД ALF.UA

Мальдіви - це тропічний архіпелаг в Індійському океані, що складається з 1192 островів. 199 з них - заселені, а 80 є курортами. Острівна держава знаходиться в тропічній кліматичній зоні, тому протягом року температура тут практично не змінюється (310с вдень ​​і 26 0С вночі, + 24-27 температура води в океані).

Багато туристів дуже дивуються, дізнавшись, що ще відносно недавно в цьому раю взагалі не було готелів. Перші поселення з'явилися на островах ще в другому тисячолітті до нашої ери. Мешканцями архіпелагу стали переселенці з Індії і Шрі-Ланки. У XVI столітті тут намагалися закріпитися і португальці, і голландці, але місцеві змогли зберегти незалежність. У 1887 році Мальдіви захопили англійці, але вже в 1965 році аборигени знову відвоювали свободу. Через 7 років після утворення республіки на архіпелазі з'явився перший курорт. Він відразу ж став дуже популярним, тому уряд Мальдів почав активно розвивати інфраструктуру.

ВІДПОЧИНОК НА МАЛЬДИВАХ - КОЛИ КРАЩЕ ПРИЇХАТИ НА МАЛЬДИВИ

Вартість турів на Мальдіви залежить від сезону. В тропічний рай можна летіти в будь-який час року, але найкраще - з грудня по квітень. В цей час тут не буває дощів, а море завжди спокійне. Влітку можливі короткочасні дощі (найчастіше вони йдуть вночі).

Дайверам варто приїхати сюди в січні-квітні. А ось в жовтні-листопаді тут не час для дайвінгу, адже біля берегів накопичується планктон, що істотно погіршує видимість. Втім, по ночах планктон світиться, тому якщо ви мріяли поплавати в фосфоресцируюючому морі, то не пропустіть можливість.

КУРОРТИ І РОЗВАГИ НА МАЛЬДІВАХ

Відпочити в тропічному раю можуть як мільйонери, так і люди з середнім достатком. На нашому сайті ви зможете знайти недорогі тури на Мальдіви.

Гаафу Даалу Атолл - це підводний ресторан Ithaa на глибині 5 метрів, Національний заповідник, де живуть летючі лисиці, і дайвінг, де ви зможете спостерігати за мантами і фосфоресцируючими медузами.
Арі Атолл складається з 70 островів, 28 з яких є курортами. Тут дуже багато розваг: дайвінг, доступні для велосипедистів доріжки, віндсерфінг, сноркелінг, каное і катамаран. Спортивний відпочинок на Мальдівах запам'ятається вам назавжди!
Лавіані - це курорт з фешенебельними готелями. Тут є люкс-СПА, дорогі розваги та підводні ресторани.
Раа і Баа Атоли. Баа - це тихе спокійне місце з купою незаселених островів, а Раа - невеликий атол, де можна побачити місцеву визначну пам'ятку - човни «Дони». Крім цього, Баа відомий своїми промислами. Тут роблять лаковані вироби та найтоншу бавовну - феліс.
Північний Мале Атолл. Тут ви зможете відпочити в одному з дорогих або бюджетних готелів, а також відвідати місцеві пам'ятки.
Південний Мале Атолл - тут менше окультурена, ніж на Північному Мале, природа. Якщо ви хочете дайвингувати, то приїжджайте на Південний!
Фаафу і Даалу Атоли - крім традиційних острівних розваг тут є індуїстські храми і буддистські монастирі!

ТУРИ НА МАЛЬДИВИ - НАЙЦІКАВІШІ ПАМ'ЯТКИ ОСТРОВА 

Ви вважаєте, що відпочинок на Мальдівах - це пляжі, дайвінг і ще пляжі? А ось і ні. Тут є багато пам'яток!

- Парк Султана. Заповідник, де ростуть дикі орхідеї, водяні лілеї і фікуси-баньяни.
- Палац президента. Будівля виконана в колоніальному стилі і прикрашена декоративними деталями, характерними для місцевої культури.
- Мечеть Великої П'ятниці. Найбільша мечеть на Мальдівських островах вибудувана з коралового каменю.

Важливо! Ввозити тварин в країну також забороняється (заборонені до ввезення предмети вилучаються і знищуються!). Вивозити корали з країни теж заборонено.

ДетальнішеЗгорнути

Курорти

Гаафу Аліфу Атолл
Гаафу Даалу Атолл
Маафуші
Відпочинок на райському острові від туроператора ALF Мальдіви багатьом знайомі своєю назвою. Острівна країна має чимало куточків, що стали улюбленим місцем відпочинку. В цікаву подорож на один з островів запрошує ALF. Туроператор розв’язує всі питання щодо організації подорожі на...
Раа & Баа Атоли
Північний Мале Атолл
Фаафу & Даалу Атоли
Атолл Даалу, відомий ще й під назвою Південний Ніланд атол, розташовується в 150 км на північ від Мале атолу і 5 км від атолу Фаафу. Політ на гідроплані на цей головний острів атолу  займає 40 хвилин. Атолл Даалу має протяжність 38 км в довжину і 23 км в ширину, налічує близько 46...
Хаа Аліфу Атолл
Південний Мале Атолл
×
Дата
USD
EUR
29.02.2024
39.60
42.90
28.02.2024
39.60
42.90
27.02.2024
39.90
43.00
26.02.2024
39.90
43.00
25.02.2024
39.90
43.00
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!