+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Герцегновска рів'єра

/
/
/
Герцегновска рів'єра
Про регіон
Герцегновская Рів'єра - це найпрекрасніше місце з унікальним мікрокліматом, створене самою природою, знаходиться в північній частині Адріатичного узбережжя. Цей регіон зі складною назвою менш популярний серед наших туристів, ніж Будванськая Рів'єра. І все ж в останні роки відпочинок на курортах Герцегновскої Рів'єри стає все популярнішим. В даному регіоні можна гармонійно об'єднати прийняття сонячних ванн на березі, грязелікування і поїздки на екскурсії. Подорож на Герцегновську Рів'єру - щось новеньке для наших туристів. І це заслуговує найпильнішої уваги: одна з найкрасивіших бухт Європи в ...

Герцегновская Рів'єра - це найпрекрасніше місце з унікальним мікрокліматом, створене самою природою, знаходиться в північній частині Адріатичного узбережжя. Цей регіон зі складною назвою менш популярний серед наших туристів, ніж Будванськая Рів'єра. І все ж в останні роки відпочинок на курортах Герцегновскої Рів'єри стає все популярнішим. В даному регіоні можна гармонійно об'єднати прийняття сонячних ванн на березі, грязелікування і поїздки на екскурсії.
Подорож на Герцегновську Рів'єру - щось новеньке для наших туристів. І це заслуговує найпильнішої уваги: одна з найкрасивіших бухт Європи в оточенні буйної зелені підступила до берега гори, крихітні середньовічні містечки на узбережжі, тихе, прозоре море і сонце, що світить 320 днів у році.
Курорти
Герцегновська Рів'єра включає в себе такі курорти, як:
- Бієла
- Меліна
- Герцег Нові
- Ігало
- Нивиці
Аеропорт
Відстань від аеропорту Тівата до курортів Герцегновської Рів'єри:
Бієла- 20 км
Меліна-23 км
Герцег Нові-25 км
Ігало -27 км
Нівіце- 31 км

Дорога на Герцегновську Рів'єру лежить через поромну переправу Лепетане-Каменари, в найвужчому місці Боко-Которської затоки, час у дорозі займає 10 хвилин. Взору відкриваються заворожуюче -приголомшливі пейзажі головного скарбу Чорногорії.

Особливості курортів при виборі відпочинку
Плануючи відпочинок на Герцегновській Рів'єрі варто враховувати особливості даного регіону. Наприклад, Біела і Нивиці - курорти, куди часто приїжджають родини з дітьми. Тут тепло, сонячно, тихо, чисто і затишно - те, що потрібно для гарного пляжного відпочинку, а також відмінні пляжі і пологий захід у море.
Меліне - курорт з лікувальним повітрям має майже 285 сонячних днів в році, підійде для любителів тихого і спокійного відпочинку різного віку, дрібногалькові пляжі на курорті чергуються з платформами.
Герцег Нові часто називають містом тисячі сходинок і переміщення по вулицях може стати серйозною проблемою, якщо розглядати поїздку людям похилого віку або з маленькими дітьми, також особливістю даного курорту є платформні пляжі.
Курорт Ігало - найвідоміший в Європі грязелікувальний курорт, мінеральна воду і грязь, що видобуваються в цих місцях, використовує в своїх лікувальних програмах найбільший санаторно-курортний центр Середземноморського регіону - Інститут Ігало.

Пляж
Пляжів на Герцегновській Рив'єрі багато: штучних піщаних і природних галькових ділянок, бетонних платформ. Всі вони досить доглянуті і упорядковані. Перевага пляжного відпочинку на Герцегновській Рив'єрі - спокійне, часто дуже дрібне біля берега море. У Боко-Которській бухті не буває штормів, вода тут завжди спокійна і чиста.
Прекрасне місце для відпочинку на морі - піщаний пляж містечка Ігало, піщано-гальковий в Бієль, Меліне і Нивиці.
Пляжі Герцег Нові найменш комфортні для відпочинку з дитиною. На курорті частина узбережжя покрита галькою, частина вимощена бетонними плитами, з яких потрібно спускатися в воду по сходах.
Потрібно сказати, що пляжі Герцегновської Рів'єри в більшості своїй дуже вузькі. Але принадність у тому, що часто уздовж берега тягнеться смуга дерев, і від палючого сонця завжди можна сховатися в затінку.

Температура води в морі
В кінці весни температура моря досягає всього + 18-19 ° С: купаються в цей час тільки відчайдушні сміливці. У червні морська вода стає значно тепліше. Вже в другій половині місяця температура води на Герцегновській Рив'єрі становить + 23 ° С: діти можуть сміливо відкривати купальний сезон. У липні і серпні море прогрівається ще сильніше, до + 24-25 ° С. Така температура тримається майже весь вересень і лише до початку жовтня вода остигає до + 20-21 ° С.

Лікування
У Герцегновській Рів'єрі є одна сильна сторона в порівнянні з іншими місцями на узбережжі: найбільш ефективне для лікування захворювань верхніх дихальних шляхів повітря, яке збагачене ефірними маслами, озоном і йодом, а також наявність мінеральних джерел і лікувальних грязей. У курортному регіоні вже багато років працюють медичні інститути, що пропонують дорослим і дітям програми лікування різноманітних захворювань. Так, в Ігало їдуть лікувати легеневі, кардіологічні, ревматологічні і неврологічні недуги.

Транспорт
До послуг громадського транспорту на Герцегновській Рив'єрі доводиться вдаватися не всім туристам, щоб насолоджуватися відпочинком на пляжі, їздити нікуди не знадобиться: все потрібне буде під рукою. Але для того, щоб відвідати Герцег Нові, Котор, Тіват або Будву, знадобиться всього лише сісти на автобус. Автобуси - не єдиний, але найпоширеніший вид транспорту на Герцегновській Рів'єрі. Ходять вони нечасто, кілька разів на день, тому перед поїздкою потрібно обов'язково уточнити розклад. Проїзд в автобусах обходиться в 0,7-2,5 євро, ціна залежить від відстані, ціна одна, як для дорослих, так і для дітей. Можна також скористатися поромом, він перетинає Боко-Которську затоку за 10 хвилин, причому перевозить пасажирів безкоштовно. На поромі можна провезти легковий автомобіль, це обійдеться в 4,5 євро. Для пересування по Герцегновській Рив'єрі вигідно користуватися таксі. Ціна поїздки в межах міста або до найближчих передмість не перевищує 3 євро.

Герцегновська Рів'єра, безсумнівно, припаде до смаку естетам, любителям природи і всім тим, хто хоче гармонії і єднання!


І в кінці, тезисно про Герцегновську Рів'єру:

- один з найбільш розвинених курортних регіонів Чорногорії
- протяжна лінія пляжів: природні галькові, пляжі-платформи, штучні з дрібним піском
- багато пляжів з мілководним морем
- сприятливий клімат для лікування хвороб дихальних шляхів
- наявність мінеральних джерел, лікувальних грязей
- спеціалізовані медичні заклади для лікування серцевих, шкірних хвороб і хвороб дихальних шляхів
- добре налагоджене транспортне сполучення між курортними містечками
- дешевший відпочинок в порівнянні з курортами центральної частини узбережжя Чорногорії

ДетальнішеЗгорнути

Курорти

Бієла
Біела - селище в Чорногорії, розташоване на березі Которської затоки. Прямо навпроти нього знаходиться Тіват, в 5 км - Гергец-Нові. Селище має витягнуту уздовж узбережжя форму. Майже всі будинки знаходяться на першій береговій лінії, деякі перероблені під готелі, багато здаються в о...
Герцег Нові
Місто Герцег-Нові - найбільше, саме сонячне і наймолодше місто Которської бухти. З двома першими твердженнями не посперечаєшся, а от молодість міста вельми і вельми відносна. Герцег -Нові був заснований в 1382 році. У тому далекому чотирнадцятому столітті найближчі міста Котор і...
×
Дата
USD
EUR
09.08.2022
40.20
40.20
08.08.2022
40.20
40.20
07.08.2022
40.20
40.20
06.08.2022
40.20
40.20
05.08.2022
42.00
42.00
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!