+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
Часті запитання щодо автобусних турів

Часті запитання щодо автобусних турів

 • Що таке автобусні рейси підвищеного комфорту?

У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 50-60 місць.

З лютого 2023 року ми доукомплектували їх так, аби пасажирам було більш зручно подорожувати

Тепер на наших рейсах:

 • безкоштовний Wi-Fi по маршруту
 • індивідуальні USB-порти для зарядки
 • функціонує біотуалет
 • розмальовки з олівцями для наших наймолодших туристів
 • досвідчені водії, що відкатали вже більше 70 рейсів за цим маршрутом
 • турботливі супроводжуючі
 • без зміни дат подорожі - тут цінують ваш час та ваші плани
 • великі туристичні автобуси - жодних незручних мікроавтобусів чи двоповерхових "плацкартних вагонів"
 • ми змінюємо з 31.03.2023 графік руху так, аби було максимально зручно під заселення та виселення з готелів

 

 • Де саме та коли посадка?

Орієнтовний час у дорозі:

з Києва - 36-40 годин

зі Львова - 30-32 години

Точний час залежить від черг на кордоні та завантаженості доріг.

Наразі доступний попередній розклад руху

з Києва та Львова в Петровац-Будва (тисни тут) 

з Києва та Львова в Бар-Ульцинь (тисни тут) 

Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступно маршрутний лист. Обов’язково перевіряйте та орінтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі.

 

 • Чому з 31.03.2023 зміна у розкладі автобусних рейсів?

Торік наші автобуси прибували близько 21:00-22:00, що могло ускладнювати заселення до приватного сектору. І виїжджали назад до України також ввечері о 22:00.

Напередодні нового літнього сезону ми вирішили зробити час прибуття на курорти Чорногорії та зворотного виїзду більш зручним для поселення та виселення в готелі.

Тепер же турист може встигнути покупатися на морі навіть у самий перший день. Розрахунковий час у вілах та готелях Чорногорії, як правило, 10:00-12:00  - тож на зворотному шляху також не доведеться чекати свого виїзду цілий день на валізах без номеру.

 

 • Чи можу я обрати місце в автобусі?

Так. Загалом в наших автобусах 14 - 16 рядів. Доступне попереднє бронювання, але не пізніше, ніж за 48 годин до виїзду:

Пріоритетні місця 2-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 400 грн за місце в одну сторону.

Пріоритетні місця  4-6 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 300 грн за місце в одну сторону.

Пріоритетні місця  7-11 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 200 грн за місце в одну сторону.

 

 • Чи є обмеження по багажу?

Безкоштовна норма прозову багажу на кожного пасажира - це 1 багажне місце (сумка або валіза), допустимі розміри якого 75*50*25 см (Д*Ш*В) вагою до 25 кг. А також ручна поклажа - виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг.

Пасажир може завчасно (не пізніше ніж до 16:00 за день до виїзду) замовити провоз додаткового багажу. Вартість одиниці додаткового багажу, яка була замовлена завчасно - 1000 грн в один бік - кількість додаткового багажу в автобусі обмежена. Додатковий багаж має ті ж обмеження по вазі та габаритах, що і основний багаж.

Увага! З 1 квітня 2023 року у разі не оплати додаткового багажу завчасно - пасажир може сплатити його по факту безпосередньо на посадці перед рейсом, якщо в автобусі буде вільне місце в багажному відділенні. Але вартість одиниці додаткового багажу в такому випадку складе 1500 грн.

Також прошу звернути увагу, що як ручну поклажу не можна брати валізу, навіть маленьку (розміру S), оскільки вона не вміщається на багажну полицю, а під сидінням заважає туристам, що сидять поруч. Ручна поклажа в автобусі - це виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг. Маленькі валізи будуть прийматися в багажне відділення, як додаткова одиниця багажу, яку необхідно сплатити за правилами оплати додаткового багажу.

 

 • Режим в’їзду?

Безвізовий до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду. Або оформлення тимчасового захисту на один рік з можливістю його продовження.

 

 • В’їзд в Чорногорію (транзитом через Румунію та Сербію) можливий за:

 дійсним біометричним закордонним паспортом;

Нагадуємо, що туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб, щодо перетину кордону.

 

 • Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

з 1 березня 2022 року строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватись на строк до 5 років! Продовження строку дії паспортів здійснюють територіальні органи ДМС України, посольства та консульські установи України.

 

 • Що робити, якщо з вами дитина без закордонного паспорта?

Закордонними дипломатичними установами до паспорта для виїзду за кордон батьків (одного з батьків), іншого законного представника дитини (далі — законні представники) вноситься інформація із зазначенням персональних даних про дитину, здійснюється вклеювання фотокартки дитини. Ця інформація посвідчує особу дитини та підтверджує громадянство України. Внесення інформації про дитину здійснюється в день звернення законного представника безоплатно.

 

 • Чи потрібен мені COVID-сертифікат?

Для в’їзду до Чорногорії не потрібно підтвердження вакцинації або тесту, в’їзд вільний. 

 

 • Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?

Так, дозволяється за наявності паспорту тварини та ветеринарного сертифікату, а також усіх відповідних документів для перетину кордону разом з твариною. Проте пам'ятайте, рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування.

До провозу приймаємо невеликих тварин (до 10 кг) у переносці з усіма відповідними документами на домашнього улюбленця – обов’язкове попереднє бронювання послуги – 1000 грн в одну сторону. З приводу пакету документів на вашого маленького друга за більш детальною консультацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордонної служби. 

Під час всієї подорожі в салоні автобусу тварина має перебувати виключно у переносці. У разі порушення  перевізник може відмовити у наданні послуг. Якщо виявиться, що у когось із пасажирів є алергія на тварин, переноска з вашим маленьким другом може бути переміщена в багажне відділення. Все обговорюється в кожному окремому випадку індивідуально.

 

 • Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?

Ні. На дітей будь-якого віку в автобусі має бути оформлене окреме місце за повною ціною. 

 

 • Якщо не оформлювати тимчасовий захист, а перебувати в Чорногорії як турист?

Ви маєте зареєструватися в місцевій туристичній організації вашого міста і сплатити туристичний збір протягом 24 годин з моменту в’їзду. Туристичний збір складає 1-1,5 євро на день. Ви можете перебувати в Чорногорії по безвізовому режиму 90 днів.

 

 • Вихід/посадка не на кінцевій зупинці по маршруту

Можлива посадка/висадка пасажирів (тільки за попереднім погодженням з ТО). Відповідну інформацію необхідно вказати при бронюванні.

Підвезення від зупинки на курорті до вілли/готелю не організовується. У разі потреби надання трансферу просимо додатково запитувати таку можливість та вартість.

 

 • Медичне страхування

В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість його оформити у нас.

×
Дата
USD
EUR
27.05.2023
43.00
40.10
26.05.2023
40.10
43.00
25.05.2023
40.10
43.00
24.05.2023
40.10
43.00
23.05.2023
43.00
40.10
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!