+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
Полезная информация

Полезная информация

Наведені нижче пам'ятки та цікаві місця Лісабона часто потрапляють в різні рейтинги, як великих порталів, таких як Tripadvisor, так і в добірки від різних онлайн-порталів про Лісабон англійською та португальською мовами. Деякі з пам'яток входять також до списку Семи Чудес Португалії.

  • МОНАСТИР ЖЕРОНІМУШ В ЛІСАБОНІ

Це пам'ятка Лісабонау яку потрібно згадати в цьому списку в першу чергу. Монастир Жеронімуш в Лісабоні є найбільш відвідуваною пам'яткою Португалії. Число відвідувачів неухильно зростає щороку. У 2018 році Монастир Жеронімуш відвідали 1.079.459 відвідувачів і це був рекорд! Монастир знаходиться під охороною ЮНЕСКО як пам'ятник Всесвітньої спадщини людства і входить в список Семи Чудес Португалії.

  • БЕЛЕМСЬКА ВЕЖА (ВЕЖА БЕЛЕМ)

Вежа Белем або, як її ще часто називають в російському перекладі, Белемська Вежа - сама впізнанна пам'ятка Лісабону, побудована за часів Великих географічних відкриттів. Також класифікована ЮНЕСКО як об'єкт всесвітньої спадщини з 1983 року і також входить до списку Семи Чудес Португалії.

 

 

 

  • ЗАМОК СВЯТОГО ГЕОРГІЯ

Замок святого Георгія розташований в самому центрі Лісабона, на високому пагорбі, його видно практично з будь-якої точки міста. Замок працює як музей і вхід в нього платний. Звідси відкривається гарний вид на центр Лісабона, річку Тежу і її південний берег. Перші сліди людської присутності тут датуються VI ст. до н.е. і відносяться, як мінімум, до фінікійців, греків і карфагенцев. Обов'язкова до відвідування пам'ятка Лісабона.

  • Кафедральний собор Лісабону CЕ

Кафедральний собор Лісабону (Sé de Lisboa) - ще одна вражаюча пам'ятка Лісабону. Розташований в самому центрі міста, на невеликій височині поруч з районом Алфама. Таким чином, вежі собору видно з багатьох точок міста.

 

 

 

  • РАЙОН БАЙША В ЛІСАБОНІ

Наступна визначна пам'ятка - це не конкретне місце, а цілий район Лісабону з безліччю цікавих місць. Середньовічна Байша була повністю знищена катастрофічним лісабонським землетрусом 1755 року, а потім відбудована під керівництвом маркіза Помбала (звідси і повна назва «Байша-помбаліно»). У 2004 році Байша занесена до попереднього списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

До району відносяться такі пам'ятки: Площа Комерції, Площа Фігейра, Площа Россіу, Ліфт Санта Жушта, Тріумфальна арка і вулиця Аугушту.

  • 28 ТРАМВАЙ У ЛІСАБОНІ

Маршрут 28 трамвая (28Е, де Е - значить elétrico - трамвай) по праву вважається туристичним і описується в кожному путівнику про Лісабон. Це дуже захоплююча пам'ятка Лісабона.

 

 

 

  • НАЦІОНАЛЬНИЙ ПАЛАЦ ПЕНА

Національний палац Пена, який також іноді називають замком Піни, знаходиться в Сінтрі, приблизно в 30 км від Лісабону. Це перший палац, побудований в Європі в епоху Романтизму. Палац Пена є національним пам'ятником Португалії, внесений до списку Всесвітньої Спадщини ЮНЕСКО, а також в список Семи Чудес Португалії.
Це одне з найнеобхідніших до відвідування для туриста місць в Лісабоні, поряд із самою Сынтра і її іншими пам'ятками.

  • ЛЫСАБОНСЬКИЙ ОКЕАНАРІУМ

Океанаріум в Лісабоні вважається найкращим в Європі і одним з найкращих у всьому світі. Щорічно океанаріум в Лісабоні відвідує приблизно 1 млн. чоловік. Загальна площа приміщень становить близько 20000 м², а кількість акваріумів понад 30, включаючи один гігантський на 5 млн. Ллтрів води, який можна дивитися з різних рівнів. Всього в океанаріумі налічується більше 8000 живих організмів більш ніж  500 видів.

 

 

 

  • НАЦІОНАЛЬНИЙ МУЗЕЙ КАРЕТ

Музей карет в Лісабоні - найвідвідуваніший в Португалії. Ця пам'ятка Лісабону рекомендується не тільки любителям музеїв. Запевняємо - ви будете вражені.

  • ЛІФТ САНТА ЖУШТА

Ліфт Санта Жушта ​​(Elevador de Santa Justa) - ліфт в центрі Лісабона, що з'єднує вулиці Rua do Ouro і Rua do Carmo з площею Largo do Carmo. Побудований в неоготичному стилі на рубежі XIX-XX століть португальським інженером французького походження Раулем дю Пассард (Raoul Mesnier du Ponsard). Одна з найбільш пам'ятних пам'яток Лісабону.

 

 

 

×
Дата
USD
EUR
04.10.2023
38.77
42.12
03.10.2023
42.12
38.77
02.10.2023
38.77
42.12
01.10.2023
42.12
38.77
30.09.2023
38.77
42.12
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!