+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
МАДЕЙРА - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

МАДЕЙРА - ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

Важлива інформація для туристів ALF, що подорожують на острови Мадейра і Порту-Санту!

Автономний регіон Мадейра (RAM) вважається одним з найбезпечніших напрямків в Європі на основі визнаних перевірених критеріїв Covid-безпеки. Тут змогли поєднати безпеку та відпочинок, надавши своїм відвідувачам спокійний і комфортний відпочинок, виправдовуючи тим самим епітет "Найпопулярніший острів у світі". На сьогодні ті, хто приземляється в аеропортах автономного регіону Мадейра, можуть в'їжджати по «зеленому коридору» з негативними тестами та особистим QR-кодом з онлайн-платформи madeirasafe.com.

1. "Зелений коридор" по ПЛР-тестах або вакцінації

Відповідно до Постанови Регіонального Управління охорони здоров'я RAM, усі мандрівники, що подорожують на Мадейру з туристичною метою та приземляються в аеропорту міста Фуншал, проходять прикордонний контроль по «зеленому коридору», за умови пред'явлення одного з нижчезазначених документів англійською мовою:

1.1. Сертифікат про вакцінацію - офіційний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир пройшов повний курс вакцінування (Astrazeneca, Pfizer, Moderna, Jansen) - відповідно до рекомендованого плану по кожній вакцині, не менш ніж за 14 / 28 днів до прибуття на Мадейру;

1.2. Доказ одужання від інфекції SARS-Cov-2 - медичний документ, виданий відповідними органами, який підтверджує, що пасажир вилікувався від хвороби COVID-19 протягом останніх 180 днів до прибуття на Мадейру;

1.3. Негативний ПЛР-тест на COVID-19 – документ, виданий лабораторією, сертифікованою національними або міжнародними органами, який необхідно пред'явити в а/п Мадейри (оригінал з мокрою печаткою). Тест має бути зробленим не пізніше, ніж за 72 години до посадки в а/п Фуншал. ВАЖЛИВО! Довідка про негативний ПЛР-тест обов'язково повинна містити QR-КОД, який повинен переходити на результат ПЛР-тесту на офіційному веб-сайті лабораторії.  

Діти 0-10,99 років звільняються від тестування, за винятком:
- Діти з вірогідними критеріями захворювання COVID-19;
- Діти, члени сім'ї чи супутники яких є ймовірними випадками захворювання;
- Інші ситуації, підтверджені органами охорони здоров’я.

2. Реєстрація на платформі madeirasafe.com

ВАЖЛИВО! Усі туристи, що планують подорож на Мадейру та Порту-Санту, згідно вимог Регіонального управління охорони здоров'я RAM, обов'язково мають заповнити анкету та зареєструватись на онлайн-платформі для мандрівників https://madeirasafe.com/#/login.

Дана форма заповнюється за 48–12 годин до посадки на літак, індивідуально кожним пасажиром. Реєстрація дітей до 11 років повинна бути включена в опитування одного зі супроводжуючих дорослих. 

Після завершення реєстрації пасажир отримує повідомлення електронною поштою зі своїм кодом доступу до платформи madeirasafe.com. Пасажир повинен увійти в свій акаунт madeirasafe.com, де він / вона знайде відповідний QR-код, який ви маєте пред'явити після прибуття в аеропорт Мадейри. Результат тесту ПЛР також можна заздалегідь подати на платформу.

3. Подорожі між островами

Пасажири, які подорожують між островами Мадейра та Порту-Санту літаком або поромом, повинні представити негативний експрес-тест TRAg (швидкий тест на антиген) для SARS-CoV-2, проведений не пізніше 48 годин до сходження з борту літака/порому.

Даний тест проводиться БЕЗКОШТОВНО в аптеках, лабораторіях, клініках та пунктах прийому, які дотримуються масової кампанії тестування регіональним урядом, без будь-яких зборів для мандрівників, у 63-х пунктах забору проб (Перелік).

Більш докладно про правила поїздок на острів Мадейра - ТУТ >>>

Повернення в Україну: інформація щодо тестів та самоізоляції

ВАЖЛИВО! 
Починаючи з 02.07.2021, усі громадяни, хто повертається з
Португалії обов'язково мають здати швидкий тест на антиген для SARS-CoV-2 в аеропорту "Бориспіль" перед перетином кордону України.  

Усі пасажири, які не є громадянами України, при в’їзді в Україну додатково повинні:

1) мати підтвердження негативного ПЛР тесту на COVID-19 , оформленого на будь-якій офіційній мові ЄС. Тест має бути зробленим не більш ніж за 72 години до в’їзду в країну;

2) мати поліс (свідоцтво, сертифікат) страхування, що виданий страховою компанією, яка зареєстрована в Україні, або іноземною страховою компанією, яка має представництво на території України чи договірні відносини із страховою компанією - партнером на території України (асистанс), покриває витрати, пов’язані з лікуванням COVID-19, обсервацією, та діє на строк перебування в Україні.

Інформація щодо вильотів чартерними рейсами на Мадейру (Фуншал)


ПЛР-тестування в аеропорту «Бориспіль»

Для чого потрібен ПЛР-тест на COVID-19: негативний результат тесту потрібен подорожуючим для перетину кордону та для дострокового припинення режиму самоізоляції після повернення з «червоної» зони.  
Біоматеріал: мазок з носоглотки.
Що визначає: контагіозність («заразливість»).
На що вказує позитивний результат: в дихальних шляхах виявлено коронавірус.
Термін дослідження:  6 годин.
Де можна здати: у Лабораторному офісі CSD в аеропорту «Бориспіль» поруч з Терміналом «В» та на третьому поверсі Терміналу «D».
Режим роботи: 24/7.
Як здати ПЛР-тест: пройти реєстрацію за посиланням: 
https://testcovid19.com.ua, замовити послугу в Терміналі «D» (стійка №48, FAST LINE) або за телефоном +38(050) 415 09 09.

У міжнародному аеропорту «Бориспіль» в загальнодоступній зоні відкрився пункт забору біоматеріалу для проведення ПЛР-тестування на COVID-19.

По прильоту в Україну з країн «червоної зони» пасажирам необхідно перебувати 14 днів в самоізоляції, а зараз є можливість здати тест відразу по прильоту і перервати самоізоляцію.

Також, пасажирам надається можливість здати тест і отримати сертифікат з результатом ПЕРЕД вильотом за кордон. Для цього необхідно прибути в аеропорт завчасно і зателефонувати + 380 44 281 7235, щоб співробітники аеропорту зустріли та супроводили до пункту забору біоматеріалу.

Важливо! Сертифікат видається українською та англійською мовами.

Забір біоматеріалу проводять професійні працівники медичного пункту міжнародного аеропорту «Бориспіль», а тестування проводять медичні лабораторії «Діла», ADONIS, «Ескулаб», «МЕДЛАБ», «ІММД», «UNIVERSUM.CLINIC». Вартість послуг кожна лабораторія визначає індивідуально. Час роботи пункту забору біоматеріалу: 24/7.


Безкоштовний ПЛР-тест від MasterCard в міжнародному аеропорту «Бориспіль»

Для власників преміальних карток MasterCard працює новий сервіс - ПЛР-тестування на COVID-19 в аеропорту «Бориспіль», доступне в терміналах D і B. Сервіс запущено для власників преміальних карток, емітованих в Україні, за умови підключення банком-емітентом.

Щоб скористатися послугою по прильоту, необхідно:

  • Оформити запит на стійці тестування після проходження паспортного контролю
  • Пред'явити преміальну карту Mastercard працівникові аеропорту для здачі тесту.
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою завчасно ДО вильоту, потрібно:

  • Приїхати в аеропорт «Бориспіль», термінал B.
  • За 10 хвилин до приїзду зателефонувати (050) 415 09 09 працівникові аеропорту, який зустріне Вас.
  • Пред'явити преміальну карту Mastercard і посадковий квиток, після чого здати тест *
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Щоб скористатися послугою в день вильоту, потрібно:

  • Оформити запит на тестування на третьому поверсі терміналу D на стійці № 48 Fast Line.
  • Пред'явити картку Mastercard і посадковий квиток співробітнику аеропорту і здати тест
  • Результат тесту надається протягом 4-6 годин на електронну пошту.

Тест триває не більше 15 хвилин. Мова надання результатів дослідження - англійська. Встановіть додаток для контролю самоізоляції "Дій вдома» і чекайте оповіщення про скасування режиму.

Деталі дізнавайтеся у представника Вашого Банку, на сайті mastercard.ua, в чат-боті @MasteracrdUkraine Facebook або у співробітника сервісу Fast Line за телефоном: +38 050 415 09 09 (цілодобово).

×
Дата
USD
EUR
04.10.2023
38.77
42.12
03.10.2023
42.12
38.77
02.10.2023
38.77
42.12
01.10.2023
42.12
38.77
30.09.2023
38.77
42.12
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!