+38 (067) 404 10 45
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
/
Центр США. Чикаго та Великі озера!

Центр США. Чикаго та Великі озера!

dateДати туру:

28.10.23

25.11.23

dateМаршрут:

Нью-Йорк - Клівленд - Дірборн - Детройт - Чикаго - Мілуокі - Індіанаполіс - Коламбус - Вілінг - Гаррісберг - Світ Херші - Нью-Йорк

Замовити

Культурний центр США - Клівленд, батьківщина автомобілебудування - Детройт та легендарний Харлей-Девідсон у Мілуокі.
Неповторні - Індіанаполіс та Колумбус. Вінець туру – «серце» США – Чикаго!

1 день
Нью-Йорк

Приліт до Нью-Йорку. Зустріч в аеропорту.

Перше знайомство із містом. Панорама міста шляхом переїзду з аеропортів JFK або LGA в Манхеттен. Бруклінський та Манхеттенський міст через річку Іст-Рівер. Коротка прогулянка Таймс-сквер.

Для туристів, що прилітають в аеропорт EWR, буде здійснено трансфер до готелю без заїзду в Нью-Йорк.

Переїзд в Джерсі-Сіті або передмістя Нюарка. Ніч у готелі.

 

За додаткову плату:
Коротка оглядова екскурсія Брайтон-Біч – «Маленька Одеса» (1-1,5 години). - 50 $ за одну людину.

 

Район компактного проживання російськомовної громади м. Нью-Йорк. Прогулянка вздовж океану знаменитий бордвок. Відвідування російських ресторанів та магазинів. Місце народження Хот-Дога – Коні-Айленд! Манхеттен-Біч - місце де здійснилася Американська мрія!

2 день
Нью-Йорк - Клівленд

06:30 Ранній виїзд до Клівленду.
Проїзд через мальовничі краєвиди гірської системи Центральних Аппалачів. Красиві пейзажі, гірські річки, автентичні американські села та містечка в Нью-Йорку, Нью-Джерсі, Пенсільванія, Огайо.

Оглядова екскурсія Клівлендом.

Клівленд — місто великого індустріального минулого та сучасний, фінансовий, науковий та культурний центр США.

Даунтаун міста, публічна площа з хмарочос Кей-Тауер. Музей Хол слави Рок-н-Ролла, Парк Рокфеллера з куточками різних країн, Університетське коло.

Музей мистецтв Клівленда, «Дзеркальний» музей та музей Історії природи, Зал Клівлендського Оркестру, Італійський район, Клініка Клівленда та прогулянка по набережній озера Ері.

Переїзд у напрямку Детройта. Ніч у готелі.

 

За додаткову плату:
1. Самостійне відвідування Залу слави Рок-н-Ролла (1 година) - 65 $ за одну людину.

Саме в Клівленді на початку 50-х народилося поняття нового музичного спрямування того часу – Рок-н-рол! Вотчина Елвіса Преслі та Літтл Річарда.

3 день
Клівленд - Дірборн - Детройт - Чикаго

Переїзд у Детройт.

Оглядова екскурсія Детройтом.

Детройт – найбільше місто штату Мічиган, столиця автомобілебудування США. Місто, яке пережило стрімкий та найбільший розвиток, а потім, банкрутство, а зараз нове відродження.

Фішер Білдінг та театр Фішер – застигла історія та розкіш на період початку Великої депресії. Квартали занедбаних заводських та фабричних приміщень та житлових будинків. Будівля першої фабрики, в якій Генрі Форд збирав свої перші автомобілі. Театр Фокс, Масонський храм. Покинутий залізничний вокзал Мічиган Централ Стейшн у стилі Боз-Ар.

Прогулянка по набережній річки Детройт, Харт Плаза. Меморіал підземної залізниці – шлях у вільне життя для швидких чорношкірих рабів у 19 ст. Будівля штаб-квартири корпорації Дженерал Моторс.

Переїзд у напрямку Чикаго. Ніч у готелі.

 

За додаткову плату:
1. Відвідування Музею Американських інновацій Генрі Форда (1,5 - 2 години) - 75 $ за одну особу.
Музей Американських інновацій Генрі Форда - без перебільшення надбання Детройта!

У цьому музеї Генрі Форд зібрав велику колекцію найрізноманітніших пристроїв та механізмів періоду індустріалізації, різноманітних автомобілів, інтер'єрів будинків та побуту Америки 19-20 ст.
Машини президентів США різних періодів, від карет до Каділака та Лінкольна. Дуже рекомендовано відвідати тим, хто хоче перейнятися духом Америки в період її становлення з 19 до 20 ст.

2. Відвідування виробничих ліній зі збору пікапів F 150 на заводі Форд у місті Дірборн з доступом до конвеєра (1,5 - 2 години) - 75 $ за одну особу.

4 день
Чикаго - Мілуокі

Оглядова екскурсія Чикаго.

Чикаго - одне з найвідоміших, самобутніх та красивих міст Америки, розташоване на березі Великого озера Мічиган. Його ще називають "Місто вітрів", але він воістину є "Серцем Америки".
Визначні місця ділового району Луп, Парк Міленіум, Музей Мистецтв, Чудова миля, Найвищий хмарочос Чикаго - Willis Tower (підйом за бажанням), Театр "Чикаго".

Музейний кампус із прекрасною панорамою на місто. Військово-морський пірс і всі визначні пам'ятки ділового району Луп. Територія Північно-Західного університету.

Еванстон і Кенілворт — район проживання заможної та респектабельної публіки Чикаго. Ну і насамкінець, знаменитий будинок, у якому знімали фільм — Один вдома!

Відвідування Бахайського храму.

Бахайський храм або Храм усіх релігій вважається однією з головних пам'яток Чикаго. Він розташований у його передмісті, Вілмет, і є центральним храмом бахаїзму в США.

Головна концепція бахаїзму як релігії у тому, що це рівні, світ єдиний всім, а бахаїзм об'єднує все релігії .

Переїзд у напрямку Мілуокі. Ніч у готелі.

 

За додаткову плату:
1. Відвідування оглядового майданчика найвищого хмарочоса Чикаго та в центральній частині США – Вілліс Тауер (527м), (1 – 1,5 години). - 65 $ за одну людину.

2. Катання на кораблику по річці Чикаго навколо Луп, по озеру Мічиган з видами архітектури, низки мостів та яскравих панорам міста (1 - 1,5 години) - 65 $ за одну особу.

5 день
Мілуокі - Індіанаполіс

Переїзд до Мілуокі.

Оглядова екскурсія Мілуокі – центр пивоваріння та мотобудування США.

Художній музей Мілуокі, футуристичний будинок музею, спроектований всесвітньо відомим архітектором Сантьяго Калатрава. Будинок-музей пивного магната Пабста. Пабст-Театр, Лютеранські церкви, Мітчел парк, Пивоварня Міллер, Музей Дискавері уорлд та Музей пива.

Відвідування музею легендарного мотоцикла Америки – Харлей-Девідсон. Експозиція від найперших моделей до ультра сучасних концептів, буде можливість купити брендове екіпірування та сувеніри.

Переїзд у напрямку Індіанаполіса. Ніч у готелі.

 

За додаткову плату:
Відвідування пивоварного заводу "Міллер" з дегустацією пива (1 - 1,5 години) - 65 $ за одну особу.

Найкраще пиво США! Це не дивно, за справу взялися німці.

6 день
Індіанаполіс - Колумбус - Вілінг

Переїзд до Індіанаполіса.

Оглядова екскурсія Індіанаполісом.

Капітолій Індіана. Монумент морякам та солдатам. Маленька копія Вашингтонської Національної алеї у центрі Індіанаполіса з Меморіалом Першої світової війни. Прогулянка вздовж річкових каналів та парків міста. Театри Індіанаполісу та виставковий комплекс. Будинок-музей 23 президента США Бенджаміна Харрісона - республіканець, бригадний генерал під час громадянської війни на боці північан та останній президент США з бородою.

Переїзд до міста Колумбус.

Оглядова екскурсія Коламбусом.

Капітолій Огайо, Центральний парк Колумбус-Коммон. 47-поверхова Вежа в стилі Арт-Деко ЛеВек, Репліка корабля Колумба "Санта-Марія", Театри Колумбуса. Університет штату Огайо. Італійський та Німецький район. Лютеранські храми Колумбус. Вечеря у баварському ресторані у німецькому селі Колумбуса.

Переїзд до Вілінга. Ніч у готелі

 

За додаткову плату:
Відвідування автодрому «Індіанаполіс Моотор Спіїдвей» та музею кільцевих перегонів на машинах з відкритими колесами – ІндіКар (1 – 1,5 години) – 65$ за одну особу.

Другий створений у світі автодром довжиною понад 4 км із загальною кількістю місць на трибунах для глядачів понад 257 тис.

7 день
Вілінг - Гаррісбер - Світ Херші - Нью-Йорк

Проїзд містом Уїлінг у штаті Західна Віргінія, мальовничі краєвиди та автентичне оздоблення провінційного містечка американської глибинки.

Відвідування храму кришнаїтів, "Золотий палац Прабхупади". Це меморіальний храмовий комплекс, збудований на згадку засновників суспільства свідомості Крішни Бхактиведанти Свамі Прабхупади.

Переїзд до Гаррісберга. Коротка оглядова екскурсія по Гаррісбергу – столиці штату Пенсільванія.

Капітолій штату Пенсільванія - це велична і одна з найкрасивіших будівель штатівського капітолію в США. Капітолій має купол, збудований на зразок Собору Святого Петра у Ватикані.

Переїзд у Нью-Йорк. Закінчення екскурсійного обслуговування після 19:00, залежно від часу вильоту учасників групи. Трансфер до аеропорту або продовження програми туру під запит.

 

За додаткову плату:
Відвідування шоколадної фабрики - "Світ Херші" (1 - 1,5 години) - 35 $ за одну особу.

Тут виготовляються знамениті "Херші бар" - шоколадки Херші та фірмові цукерки з ніжною назвою "Кісіс" - поцілунки. Відвідування фабрики – це цікавий, пізнавальний процес відкриття світу шоколаду. Шоколад Херші – чудовий подарунок з Америки для Ваших родичів!

ПОКАЗАТИ ЩЕ

У вартість входить:

  • медична страховка
  • проживання у готелях обраного класу
  • повне екскурсійне обслуговування у турі з російськомовним гідом згідно програми туру
  • у деяких готелях на базі готелю можуть бути включені континентальні сніданки
  • трансфери за програмою

Додатково оплачується:

  • міжнародні та внутрішні перельоти, багаж
  • харчування та особисті витрати у турі
  • додаткові екскурсії
  • чайові гіда та водія
  • вхідні білети на туристичні об'єкти
×
Дата
USD
EUR
29.02.2024
39.60
42.90
28.02.2024
39.60
42.90
27.02.2024
39.90
43.00
26.02.2024
39.90
43.00
25.02.2024
39.90
43.00
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!