+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ до АЛБАНІЇ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ до АЛБАНІЇ

Необхідні документи для в’їзду до Албанії:

- дійсний біометричний чи небіометричний закордонний паспорт;

- для подорожі з неповнолітніми дітьми-дозвіл на вивезення дитини від батьків(чи одного з батьків у разі подорожі з іншим);

- для подорожі з домашніми тваринами- тварини повинні бути з чіпом, щепленням та паспортом;

- вам не потрібна віза;

- відсутній̆ контроль на Сovid-19 для в'їзду з України.

Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб, щодо перетину кордону.

Що робити, якщо строк дії закордонного паспорта закінчується?

з 1 березня 2022 року строк дії паспортів громадян України для виїзду за кордон може продовжуватись на строк до 5 років! Продовження строку дії паспортів здійснюють територіальні органи ДМС України, посольства та консульські установи України.

Де саме та коли посадка?

Орієнтовний час у дорозі з Києва 39 годин. Він залежить від черг на кордоні та завантаженості доріг.

Місце посадки:
- Київ -  Житомир – Рівне - Бєлград - Тімішоара
- Львів - Мукачево – Стрий -  Бєлград - Тімішоара

Наразі доступний попередній розклад руху (тисни тут) . Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступно маршрутний лист. Обов’язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі.

Важливо:

Автобус з України слідує до Чорногорії, кінцева зупинка автобуса в Будві (Чорногорія) пасажири, що прямують до Албанії мають вийти на зупинці – Подгориця. Далі пасажирів зустрічає приймаюча сторона Албанії, трансфер до курортів Дуррес та Вльора.
Пасажири, що придбали пакетний тур - кінцева зупинка обраний  готель на курорті. Пасажири, що обрали тільки автобусні квитки - кінцева зупинка на курорті слідування за домовленістю (вказується в примітках до бронювання).

Чи можу я обрати місце в автобусі?

Так. Доступне попереднє бронювання тільки до Подгориці (до Чорногорії):

Комфорт-місця 1-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 300 грн за місце в одну сторону.

Бронювання конкретного місця в салоні з 4 ряду та далі – 150 грн за місце в одну сторону.

Чи є обмеження по багажу?

Звісно, на кожного один багаж (сумка чи чемодан), допустимі розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В). Можна замовити додатковий багаж - доплата 1000 грн в один бік - кількість додаткового багажу в автобусі обмежена, тому обов’язково необхідне його попереднє бронювання. 

Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет?

У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 48-55 місць. Деякі з них обладнані Wi-Fi, що працює виключно на території України. Який саме автобус буде в конкретну дату – ви дізнаєтесь ввечері напередодні виїзду, коли в ваше бронювання буде додано маршрутний лист. Орієнтовно кожні 4 години виконуються санітарні зупинки.

Режим в’їзду?

Безвізовий режим. Громадяни України мають право в'їжджати та перебувати без оформлення дозволу на проживання в Республіці Албанія на термін до 1 (одного) року.

Чи потрібен мені COVID-сертифікат?

Відсутній̆ контроль на Сovid-19 для в'їзду з України. З 1 травня Албанія скасовує всі коронавірусні обмеження на в'їзд з будь-якої країни світу. 

Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?

Так, заборон немає. За інформацією Посольства в’їзд з тваринами дозволяється але обов’язково дотримуючись всіх правил, щодо перевезення тварин. Тварини мають бути чипованими, мати паспорт та необхідні довідки від ветеринарного лікаря. Обов’язково в переносці. Зі своєї сторони ми радимо їхати виключно з усіма документами на тварину, адже рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування.

До провозу приймаємо невеликих тварин (до 10 кг) у переносці з усіма відповідними документами на домашнього улюбленця – обов’язкове попереднє бронювання послуги – 2100 грн до Дурресу 2900 грн до Вльори, в одну сторону. З приводу пакету документів на вашого маленького друга за більш детальною консультацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордонної служби.

Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?

Ні. На дітей будь-якого віку в автобусі має бути оформлене окреме місце за повною ціною. 

Вихід/посадка не на кінцевій зупинці по маршруту.

Можлива посадка/висадка пасажирів (тільки за попереднім погодженням з ТО). Відповідну інформацію необхідно вказати при бронюванні.

Чи можуть бути доплати? 
В вартість автобусного проїзду включена вартість групового трансферу Подгориця -Албанія, що здійснюється при групі не менше ніж 4 особи. Якщо в обрану вами дату група не збирається, в такому випадку може бути запропонований індивідуальний трансфер, за додаткову плату, або перенесення дат туру на дату де груповий трансфер може бути наданий за бронюванням.

Медичне страхування.

В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість його оформити у нас.

×
Дата
USD
EUR
27.06.2022
35.80
38.00
26.06.2022
38.00
35.80
25.06.2022
38.00
35.80
24.06.2022
35.80
38.00
23.06.2022
35.80
38.00
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!