+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78
Графік роботи екстреного зв'язку:
Відправити запит
Продовжити як:
Історія курсу валют

Греція

/
/
Греція
Про країну
Греція - земля богів, красивих заходів сонця і смарагдових пляжів. Грецію по праву називають колискою Заходу - перша розвинена цивілізація з'явилася тут за три тисячі років до нашої ери. Ця країна знаменита не тільки багатою історією, а й вражаючою культурною спадщиною. Сучасна Греція - це напрямок для пляжного відпочинку, але відпочинок на грецьких курортах гарний з будь-якої сторони. Тут є все: красива природа і чудові пляжі, античні пам'ятки, смачна місцева к ...

Греція - земля богів, красивих заходів сонця і смарагдових пляжів. Грецію по праву називають колискою Заходу - перша розвинена цивілізація з'явилася тут за три тисячі років до нашої ери. Ця країна знаменита не тільки багатою історією, а й вражаючою культурною спадщиною. Сучасна Греція - це напрямок для пляжного відпочинку, але відпочинок на грецьких курортах гарний з будь-якої сторони. Тут є все: красива природа і чудові пляжі, античні пам'ятки, смачна місцева кухня і, звичайно, знамените грецьке вино.

Греція розташована в південній частині Балканського півострова і займає значну частину островів південно-східного Середземномор'я. Площа Греції - 132 тис. Кв. км. П'ята частина її території припадає на острови. З більш ніж 2000 островів заселені менше 200. Найбільшими з них є Крит, Евбея, Родос і Лесбос.

Столиця: Афіни
Державна мова: грецька
Час: UTC (GMT) +2
Телефонний код країни: + 30
Валюта: Євро

Клімат
Греція розташована в трьох кліматичних зонах. Середня температура січня від +4 до + 12 ° С, липня - від + 27 до + 30 ° С. Греція - найпівденніша і сонячна країна Європи, 300 днів у році тут світить сонце. Купальний сезон тут починається в травні і триває до кінця жовтня, а в жаркі роки - і до середини листопада.

Мова
Офіційна мова - грецька. Як правило, і в селі, і в столиці, будь-який грек може цілком стерпно розмовляти англійською на теми, що хвилюють туриста - як і куди пройти, що і скільки коштує.

Митні правила і обмеження
Сума грошових коштів перевищує еквівалент 10 тис. Євро підлягає обов'язковому декларуванню. Дозволяється ввозити: 200 шт. сигарет або 50 сигар, або 250 г тютюну; - 2 л вина або фруктової наливки, або настоянки з вмістом в них етилового спирту не більше 22%.
Грецькі вина і «Метакса» везе з Греції половина туристів, якщо не більше. Вивозити спиртне з Греції можна в межах: 1 л міцних спиртних напоїв і 2 л вина.
Оливкова олія, чай, кава, спеції і приправи, грецькі солодощі можна везти без обмежень. Однак, все це повинно відповідати поняттю «для особистого споживання».

Кухня
Грецька кухня являє собою синтез традиційних кулінарних традицій з помітним італійським і турецьким впливом. Традиційна грецька кухня - це безліч овочів, злаків і трав, риба і морепродукти. Одним з головних інгредієнтів є оливкова олія і томатна паста. Будь-яку їжу супроводжує хліб і вино.

Вина
Вино - найбільш бажаний греками напій. Також популярні інші традиційні спиртні напої, такі, як узо і цікудія (виробляється на Криті, схожа на італійську граппу). Рецина - це «вино з каніфоллю» з сильним характерним смаком, до якого не відразу звикаєш, аромат виходить від соснової каніфолі, яку одного разу застосували для запечатування ємностей і пляшок з вином. П'ється розбавленим.

Кава
Кава (Кафес: καφeς) - важлива частина грецької культури. У країні є безліч кафетеріїв (kafetéries), які служать улюбленими місцями зустрічей для греків. Традиційно каву готують так, щоб залишилася гуща. Це менш міцна версія турецької кави, але в Греції її знають тільки як Грецька кава - «ellinikós kafés» ( «еллінікос Кафес»), або просто «ellinikós» ( «еллінікос»).
Протягом гарячих літніх місяців найпопулярніша кава в kafetéries - це фраппе, збита з льодом розчинна кава. Фраппе - це дійсно оригінальна грецька кава, їю можна освіжитися, замовивши з молоком і цукром або без.

Вода
Зазвичай з кожним напоєм подається стакан води, який би напій не був замовлений. У деяких кафе, призначених для туристів, воду включають в рахунок, навіть якщо її не замовляли, особливо якщо її подали в пляшці. Водопровідну воду в більшості місць, куди сьогодні може дістатися турист, можна пити; якщо виникли сумніви, запитайте в готелі.

Свята
1 січня - Новий рік
6 січня - Хрещення
25 березня - День незалежності
1 травня - День праці
15 серпня - Успіння Діви Марії
28 жовтня - День Охі
25-26 грудня - Різдво
Релігійні свята: чистий четвер - за 41 день до Пасхи, Великдень, п'ятидесятниця - на 50-й день після Великодня.

Чайові
Як правило, чайові часто вже включені в рахунок. Якщо в рахунку є графа «Υπηρεσία», тобто «Обслуговування» - це значить, що чайові вже входять в суму. У ресторані можна залишити 10-15% від суми рахунку або просто не взяти здачу.

Шопінг
Греція є країною в однаковій мірі привабливою як для любителів відмінного відпочинку, так і для фанатів шопінгу, що найчастіше поєднано в одній людині. Окремої згадки заслуговують горезвісні грецькі шуби та вироби зі шкіри, тури за якими досі користуються популярністю.

Години роботи
Магазини працюють за особливим графіком. Понеділок і середа вважаються неторговельними днями: більшість магазинів працюють з 9:00 до 15:00 взимку і до 14:00 влітку. Вівторок, четвер і п'ятниця - дні торговельні: магазини відкриті з ранку до 14:00, а потім знову відкриваються о 17:00 і торгують взимку до 20:00 і влітку до 21:00. 

У суботу торгівля йде з ранку до 15:00 - 16:00. Останнім часом все більше магазинів відмовляються від цієї схеми на користь збільшення робочого дня. У курортних районах у високий сезон магазини працюють фактично без вихідних і до пізнього часу.

Tax Free в Греції
При покупках в грецьких магазинах у громадян не-ЄС є можливість повернути ПДВ, що сплачується при купівлі товару. ПДВ може відшкодовуватися в розмірі до 23%, при цьому мінімальна вартість покупки в одному магазині не повинна бути менше 120 євро. Для подальшого повернення ПДВ необхідно запросити на касі чек Tax Free, в якому повинні бути заповнені всі необхідні пункти: ім'я, прізвище, країна проживання, домашня адреса, номер паспорта і сума ПДВ, що відшкодовується. Цей чек повинен бути скріплений з касовим чеком.

Посольство України в м Афіни:
Греція, Афіни 152 37, Філоті,
вул. Стефану Дельта 2-4
Телефон: +30 210 68.00.230, 68.56.171
Факс: +30 210 68.54.154, 68.20.894
emb_gr@mfa.gov.ua ukrembas@otenet.gr
www.mfa.gov.ua/greece

ДетальнішеЗгорнути

Регіони

Курорти

×
Дата
USD
EUR
12.06.2021
27.11
32.99
11.06.2021
32.99
27.11
10.06.2021
27.09
33.03
09.06.2021
33.11
27.18
08.06.2021
27.20
33.08
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!