+38 (067) 204 10 45
Екстрений зв'язок
+38 (067) 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ В ХОРВАТІЮ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ В ХОРВАТІЮ

 Де саме та коли посадка в день виїзду?
Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступний маршрутний лист. 
Обов’язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі. 
 
Місця посадки та висадки 
Автобусні чартерні рейси до Хорватії вирушають з Києва. 
Рейс КИЇВ - СПЛІТ: Місця посадки / висадки в Україні: Київ, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Тернопіль, Львів, Мукачево. Місця посадки / висадки в Хорватії: Загреб, Карловац, Біоград-на-Мору, Водіце, Шибеник, Трогир, Спліт (аеропорт).
Рейс КИЇВ - Пула: Місця посадки / висадки в Україні: Київ, Житомир, Рівне, Львів, Мукачево. Місця посадки / висадки в Хорватії: Умаг, Пореч, Ровінь, Пула.  
 
Вихід / посадка не на кінцевій зупинці по маршруту 
Можлива посадка/висадка пасажирів (тільки за попереднім погодженням з ТО). Відповідну інформацію необхідно вказати при бронюванні. 
Підвезення від зупинки на курорті до вілли чиготелю не здійснюється. У разі потреби надання трансферу, просимо додатково запитувати таку можливість та вартість.
 
Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет? 
У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 48-55 місць. 
Який саме автобус буде в конкретну дату
, ви дізнаєтесь ввечері напередодні виїзду, коли в ваше бронювання буде додано маршрутний лист.  За маршрутом заплановані санітарні зупинки орієнтовно кожні 4 години. 
 
Чи можу я обрати місце в автобусі? 
Так. Доступне попереднє бронювання: 
- місця 2-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах)   доплата 400 грн. НЕТТО на 1 пасажира в одному напрямку;
- місця 4-6 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах)  доплата 300 грн. НЕТТО на 1 пасажира в одному напрямку;
- бронювання конкретного місця в салоні з 7 ряду та до кінця автобуса  доплата 150 грн. НЕТТО на 1 пасажира в одному напрямку. 
 
Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця? 
Перевезення дитини до 2-х років без місця, на руках не можливе! Враховуючи тривалу та виснажливу дорогу, згідно з нормами автобусних перевезень та часу в дорозі, всі діти повинні мати окреме місце в автобусі за повною ціною. 

Які документи мають бути на виїзд дитини?
  • Закордонний біометричний паспорт, дійсний щонайменше 180 днів після запланованої дати виїзду з Шенгенської зони. 
  • Для дітей до 18 років дозвіл на виїзд. У супроводі мами дозвіл від батька не потрібний, у супроводі інших осіб необхідно мати дозвіл від двох батьків.
  • Нотаріально завірена згода на виїзд дитини за кордон із зазначенням у цій згоді країни виїзду та відповідного періоду перебування.
  • Всім дітям обов'язково з собою необхідно мати оригінал свідоцтва про народження.
    Звертаємо вашу увагу, що останнім часом виникла проблема перетину кордону дітьми 16-18 років, що подорожують самостійно. Тому, не дивлячись на те, що Українське законодавство дозволяє дітям від 16 років вже самостійно перетинати кордон, у випадку якщо зараз діти 16-18 років подорожують без батьків, для уникнення проблем на кордонах ми наполегливо радимо мати довіреність від батьків на супроводжуючого.

Чи є обмеження по багажу? 
Норма багажу на кожного пасажира, що входить у вартість квитка це 1 багажне місце (сумка або валіза), допустимі розміри якого 75*50*25 см (Д*Ш*В) вагою до 25 кг.
А також ручна поклажа 
виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг.
!!!Зверніть увагу, як ручну поклажу НЕ можна брати валізу, навіть маленьку (розміру S), оскільки вона не вміщається на багажну полицю в салоні, а під сидінням заважає туристам, що сидять поруч.
Ручна поклажа в автобусі –
це виключно рюкзак або м’яка сумка вагою до 5 кг. Маленькі валізи будуть прийматися, як додаткова одиниця багажу, яку необхідно сплатити. 

Чи можливо замовити перевезення додаткового багажу та за якою вартістю?
Пасажир може завчасно (за день до виїздуне пізніше 16:00) замовити провоз додаткового багажу. Вартість одиниці додаткового багажу, яка була замовлена завчасно - 1000 грн. Додатковий багаж має ті ж обмеження по вазі та габаритах, що і основний багаж.
У разі відсутності оплати додаткового багажу завчасно, пасажир може сплатити його безпосередньо на посадці перед рейсом при наявності вільного місця в багажному відділі, вартість одиниці додаткового багажу в такому випадку складе 1500 грн.

Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця? 
Обов'язкове попередне бронювання послуги - 1200 грн. в одному напрямку. До провозу приймаються невеликі тварини (до 10 кг) у переносці та за наявності наступних документів:  
- тварина ідентифікована за допомогою мікрочіпу; 
- тварина вакцинована від сказу (щеплення діє); 
- тварина має актуальний результат серологічного тесту для визначення антитіл до збудника сказу; 
- тварина має дійсний паспорт Європейського зразка або сертифікат про стан здоров’я, видається ветеринарними установами Держпродспоживслужби.
 
В Угорщині  запроваджено систему в'їзду з України з тваринами, яка вимагає реєстрації при перетині кордону шляхом заповнення власниками тварин відповідної форми та надання її при проходженні прикордонного контролю посадовим особам. Форма документу доступна на офіційному сайті Ветеринарної служби Угорщини за посиланням «regisztrációs lap».
Звертаємо увагу, якщо тварина не вакцинована або відсутні підтверджуючі документи, тварину будуть вакцинувати проти сказу беспосередньо при перетині кордону Угорщини. 
В Хорватії при ввезенні домашніх тварин потрібна наявність відмітки про вакцинацію проти сказу, зроблену не раніше ніж за 15 днів до перетину кордону, і не пізніше ніж за 6 місяців до перетину кордону. Також потрібний міжнародний ветеринарний паспорт встановленного зразка.
!!! З приводу пакету документів на вашого домашнього улюбленця за більш детальною інформацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордоної служби. 
 
Медичне страхування 
В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість оформити його у нас.
 
 
ПРАВИЛА В'ЇЗДУ ДО ХОРВАТІЇ НАЗЕМНИМ ТРАНСПОРТОМ
 
ГРАФІК РУХУ АВТОБУСА КИЇВ - ПУЛА
ГРАФІК РУХУ АВТОБУСА КИЇВ - СПЛІТ
 
×
Дата
USD
EUR
15.04.2024
40.50
43.10
14.04.2024
40.30
43.30
13.04.2024
40.30
43.30
12.04.2024
40.30
43.30
11.04.2024
40.10
43.50
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!