+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Аджарія-Гурія

/
/
/
Аджарія-Гурія
Про регіон
Аджарія - один з найкрасивіших регіонів Грузії! Побувавши тут, Ви зможете відпочити як на морі, так і в найвищих горах. Піднятися на висоту 2000 м над рівнем моря, викупатися в гірських озерах, переночувати в сільських сімейних готелях. Аджарія здивує вас різноманітністю ландшафту і рослинності, сусідством моря і гір, субтропічних лісів і альпійських лугів, жарким приморським Батумі і прохолодними гірськими ущелинами, неповторною кухнею і фольклором, і звичайно ж, справжньою грузинською гостинністю! Аджарія сьогодні об'єднує максимально можливі напрямки туризму: морський і гірський, сільськи ...

Аджарія - один з найкрасивіших регіонів Грузії! Побувавши тут, Ви зможете відпочити як на морі, так і в найвищих горах. Піднятися на висоту 2000 м над рівнем моря, викупатися в гірських озерах, переночувати в сільських сімейних готелях. Аджарія здивує вас різноманітністю ландшафту і рослинності, сусідством моря і гір, субтропічних лісів і альпійських лугів, жарким приморським Батумі і прохолодними гірськими ущелинами, неповторною кухнею і фольклором, і звичайно ж, справжньою грузинською гостинністю!

Аджарія сьогодні об'єднує максимально можливі напрямки туризму: морський і гірський, сільський і винний, діловий та ігровий, кулінарний та культурно-історичний! Щорічно регіон відвідує понад 1 мільйона іноземних туристів. Відвідати Аджарію можна, користуючись авіасполученням, автотранспортом, залізницею і морем.

Коли краще їхати в Аджарію?

Завдяки субтропічному клімату в Аджарії можна відпочивати цілий рік. Однак на її території проводиться декілька яскравих заходів, під які варто підгадати час відпустки. Кінець квітня - період для фестивалю вина. На початку серпня протягом декількох днів проводиться традиційне фермерське свято «Шуамтоба». 

Курортний сезон в Аджарії триває з травня по жовтень. В цей час вода на пляжах узбережжя дуже тепла, сонячних днів багато, а опади рідкісні.

Чим приваблює туристів Аджарія?

Республіка викликає інтерес у мандрівників своєю невимовною, живописною природою та історичними пам'ятками. Відпочинок тут може бути як корисним для здоров'я, так і пізнавальним.

Обов'язково варто відвідати чудовий водоспад Махунцеті. До нього веде арочний кам'яний міст, зведений за наказом цариці Тамари, вік якого оцінюється в 900 років. Неподалік від селища Хуло, серед чудових гір, знаходиться унікальне Зелене озеро. Його спокійні води переливаються відтінками від темно-зеленого до блакитного кольорів, а глибина настільки велика, що воно не замерзає навіть взимку.

Серед історичних пам'яток варто виділити старовинні фортеці, яких на території республіки чимало. Споруду античної цитаделі Петра в Кобулеті прийнято відносити до VI століття. Неподалік від столичного Батумі слід оглянути римську фортифікацію Гоніо, яка добре відреставрована і реконструйована.

Основні морські курорти Аджарії:

Батумі - найкращі пляжі для любителів розваг і пригод;

Кобулеті - кращий пляж для сімейного відпочинку;

Гоніо і Кваріаті - найкращі пляжі на світанку;

Цихисдзірі - терапія спокою і сенсаційний захід.

Гурія - невелика область в Західній Грузії. Гурія має 20 кілометрів морського берега. Це рівний піщаний пляж. Центром туризму Гурії вважається курорт Урекі , який популярний завдяки чорним магнітним піскам.

ДетальнішеЗгорнути

Курорти

Батумі
Бувають місця, відвідавши які, серце завмирає ... Вони забирають ваші почуття назавжди, вони змушують вас подумки переноситися туди знову і знову. Батумі, Грузія - одне з таких місць. Це край спекотного сонця, багатого на свої теплі промені, освіжаючого моря, чудових заході...
Гоніо

Гоніо - чорноморський курорт в західній Грузії. Відстань від Батумі - 15 км. З протилежного від моря боку курорт огороджений красивими горами з природними джерелами і водоспадами. З визначних пам'яток недалеко від прибережної зони в першу чергу слід відзначити фортецю Гоніо (I ст.) і її виставковий зал.

Кваріаті
Кваріаті розташований на грузинсько-турецькому кордоні, в 15 км від Батумі. Є одним з найпопулярніших чорноморських курортів країни, що в першу чергу зумовлено добре розвиненою туристичною інфраструктурою. Морська вода пляжної лінії цієї курортної зони особливо прозора. Привабливий міс...
Кобулеті
Кобулеті один з найпопулярніших чорноморських курортів Грузії. Розташований в 25 км від Батумі. Курортний сезон в Кобулеті триває з травня по жовтень. Кобулеті - це субтропічний клімат, спекотне літо і знаменитий пляж з дрібної гальки. Кобулеті є важливим туристичним центром чорноморсь...
Урекі
Урекі - унікальний кліматично-бальнеологічний курорт на узбережжі Чорного моря в Грузії в 60 км від Батумі, що славиться пляжами з чорним магнітним піском, який має дивовижні цілющі властивості для серцево-судинної, нервової, дихальної та кісткової систем людини. Природні багатства курорт...
Цихисдзірі

Цихисдзірі розташований на скелі всього в 19 км на північ від Батумі на висоті 60-70 метрів над рівнем моря. Тут море, небо і природа Аджарії створюють унікальні умови для відпочинку. Берегова лінія Ціхіздзірі звернена на Захід, а літнє сонце сідає по центру горизонту. Завдяки цьому збігу тут неймовірно красиві заходи, де сонце забарвлює небо і зливається з морем.

×
Дата
USD
EUR
10.12.2023
38.52
41.52
09.12.2023
38.52
41.52
08.12.2023
38.52
41.52
07.12.2023
41.95
38.49
06.12.2023
41.95
38.36
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!