+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Імеретія

/
/
/
Імеретія
Про регіон
Имеретія - ця дивно зелена і своєрідна область знаходиться в західній частині Грузії, займаючи гірські райони, вкриті густими лісами в середній течії річки Ріоні. Якщо подивитися на цю область з висоти пташиного польоту, то можна побачити яскраво-зелений килим лісів, прорізуваний довгими, звивистими ущелинами. Практично весь вільний простір в долинах і заплавах численних річок забудовано, часом навіть важко визначити, де одне село закінчується і починається інше. Історія краю сягає корінням часів міфів про Аргонавтів, в яких Кутаїсі згадується як центр Колхидського царства. Коли краще їхати в Им ...

Имеретія - ця дивно зелена і своєрідна область знаходиться в західній частині Грузії, займаючи гірські райони, вкриті густими лісами в середній течії річки Ріоні. Якщо подивитися на цю область з висоти пташиного польоту, то можна побачити яскраво-зелений килим лісів, прорізуваний довгими, звивистими ущелинами. Практично весь вільний простір в долинах і заплавах численних річок забудовано, часом навіть важко визначити, де одне село закінчується і починається інше. Історія краю сягає корінням часів міфів про Аргонавтів, в яких Кутаїсі згадується як центр Колхидського царства.

Коли краще їхати в Имеретію?

Субтропічний і вологий клімат Нижньої Імеретії робить її зручною для відпочинку протягом усього року. Найкращим часом для того, щоб познайомитися з культурою регіону, є початок вересня - коли проводиться традиційне для всієї Грузії свято збору врожаю. На безлічі майданчиків в населених пунктах влаштовуються виступи кращих фольклорних колективів. Таких запальних танців не помітити більше ніде! Атмосфера надзвичайно доброзичлива і весела.

Имеретія дуже цікава і для культурного туризму, оскільки на території регіону знаходиться безліч історичних пам'яток, які утримуються в прекрасному стані. Однак взимку далеко не до всіх з них легко дістатися, тому за подібними враженнями варто приїхати сюди в період з квітня по жовтень.

Чим приваблює туристів Имеретія?

На території Сатаплійського заповідника сконцентрована маса природних пам'яток. Вапняна поверхня карстових печер зберігає численні сліди м'ясоїдних динозаврів, які жили тут 60-70 млн. років тому. Галереї природних підземних споруд прикрашають величезні сталактити і сталагміти найхимерніших форм. Неподалік від печер була виявлена ​​стоянка первісних людей. У заповіднику також варто оглянути кратер погаслого вулкана.

Серед численних архітектурних пам'яток Імеретії варто виділити частково зруйнований храм Баграті, освячений ще в 1003 г. Він довгий час вважався головною культовою спорудою країни, де коронувалися її правителі, в тому числі цар Давид. Не менш цікавим стане огляд монастиря Гелаті, будівництво якого відноситься до XI століття. Він є справжнім шедевром середньовічного грузинського зодчества. Стіни церкви, що входить в комплекс, прикрашені прекрасними древніми мозаїками. В околицях міста Вані варто відвідати руїни стародавнього античного містечка, яке сягнуло розквіту в період III-I ст. до нашої ери, коли процвітало Колхидське царство.

Основні курорти регіону:

Кутаїсі;

Саірме;

Цхалтубо. 

ДетальнішеЗгорнути

Курорти

Кутаїсі
Кутаїсі, головне місто Імеретії, друге за величиною місто Грузії (після Тбілісі). Елегантні вулиці старого міста, на яких стоять будинки XIX століття, тягнуться до берегів річки Ріоні. Недалеко від річки є кілька симпатичних парків, так що центр Кутаїсі - це відмінне місце для прогул...
×
Дата
USD
EUR
10.12.2023
38.52
41.52
09.12.2023
38.52
41.52
08.12.2023
38.52
41.52
07.12.2023
41.95
38.49
06.12.2023
41.95
38.36
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!