+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Тбілісі

/
/
/
Тбілісі
Про курорт
 Тбілісі - столиця Грузії, розташована в східній частині країни. Мегаполіс стоїть на річці Кура, розташовується в самому серці країни, займаючи площу в 726 кв. км, сьогодні тут проживає понад 1 млн. чоловік. Коли краще їхати в Тбілісі? Майже неважливо, яку пору року вибере мандрівник для знайомства зі столицею Грузії - на якості відпочинку це не позначиться. Місто розташоване в зоні помірно-континентального клімату, тому зима тут м'яка, досить суха, весна дуже тепла, а літо - спекотне. Оптимальні тимчасові проміжки для відвідування Тбілісі - з квітня по червень і з вересня по жовтень.  ...

 Тбілісі - столиця Грузії, розташована в східній частині країни. Мегаполіс стоїть на річці Кура, розташовується в самому серці країни, займаючи площу в 726 кв. км, сьогодні тут проживає понад 1 млн. чоловік.

Коли краще їхати в Тбілісі?

Майже неважливо, яку пору року вибере мандрівник для знайомства зі столицею Грузії - на якості відпочинку це не позначиться.

Місто розташоване в зоні помірно-континентального клімату, тому зима тут м'яка, досить суха, весна дуже тепла, а літо - спекотне. Оптимальні тимчасові проміжки для відвідування Тбілісі - з квітня по червень і з вересня по жовтень. Втім, чудово провести час тут можна і в інші місяці.

 

 

 

Чим приваблює Тбілісі туристів?

Місто ділиться на кілька районів. Для туристів найбільш привабливим є Старий Тбілісі - центр стародавнього Тифліса, що з'явився на цьому місці в XII столітті. Він зберіг риси Середньовіччя: вузькі, криві вулички, вимощені бруківкою, будинки, побудовані з традиційних матеріалів - цегли і глини.

Тут розташовується візитна картка грузинської столиці - цитадель Нарікала. Вона належить до найдавніших пам'яток Тбілісі, займаючи площу на горі Мтацмінда. Біля підніжжя оборонної споруди розкинувся ботанічний сад.

Важлива культова споруда Старого міста - це Анчісхаті, таку назву має церква, освячена на честь Різдва Діви Марії. Її звели в VI столітті - коли поселення отримало столичний статус. Найкраще відвідувати цей пам'ятник архітектури і релігії разом з екскурсоводом, так як зовні він виглядає дуже скромно.

В історичному центрі столиці знаходиться ще одна культова споруда - Сіонський собор був побудований в VI столітті, зруйнований і відновлений через шість століть. Головна реліквія до сих пір зберігається в ньому - хрест, який належав святий Ніні, яка принесла християнство в Грузію.

Цікаві пам'ятки і місця можна знайти в інших районах Тбілісі. Наприклад, Мтацминда, що розташовується на схилах однойменної гори, порадує власним Пантеоном, артефактами, що зберігаються в Національному музеї, оригінальними театральними постановками. Мандрівники люблять прогулянки по проспекту Руставелі, де розташована будівля Парламенту, церквам, сувенірним лавках і затишним грузинським ресторанам.

У Авлабарі можна відвідати найвищий собор столиці - Собор Святої Трійці, що перекладається як храм Святої Трійці. Крім, власне, будівлі храмового комплексу, тут же розташовуються дзвіниця, чоловічий монастир і резиденція Католикоса. Все це викликає невимовний захват у туристів.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
10.12.2023
38.52
41.52
09.12.2023
38.52
41.52
08.12.2023
38.52
41.52
07.12.2023
41.95
38.49
06.12.2023
41.95
38.36
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!