+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
Часті запитання

Часті запитання

 • Де саме та коли посадка?

Орієнтовний час у дорозі з Києва 37-40 годин. Він залежить від черг на кордоні та завантаженості доріг.

Попередній розклад руху. Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступно маршрутний лист. Обов’язково перевіряйте та орінтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі.

 

 • Чи можу я обрати місце в автобусі?

Так. Доступне попереднє бронювання:

Комфорт-місця 2-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 400 грн/нетто за місце в одну сторону.

Комфорт-місця 4-6 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 300 грн/нетто за місце в одну сторону.

Бронювання конкретного місця в салоні з 7 ряду та далі 200 грн/нетто за місце в одну сторону.

 

 • Чи є обмеження по багажу?
  Звісно, на кожного один багаж (сумка чи чемодан), допустимі розміри якого 75*50*25 см (Д*Ш*В) до 30 кг max
   та ручна поклажа (виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 8 кг., яка вміщається на багажну полицю). Маленькі валізи (розмір S) та валізи розмірів більше, будуть прийматися в багажне відділення, як додаткова одиниця багажу, яку необхідно сплатити!  Можна замовити додатковий багаж - доплата 1000 грн/нетто в один бік - кількість додаткового багажу в автобусі обмежена, тому обов'яково необхідне його попереднє бронювання, не пізніше ніж до 16:00 за день до виїзду.    
  Увага!   У разі не оплати (бронювання) додаткового багажу завчасно - пасажир може сплатити його по факту безпосередньо на посадці перед рейсом, але вартість одиниці додаткового багажу в такому випадку складе 1500 грн.

 • Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет?
  У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 50-60 місць. Деякі з них обладнані Wi-Fi, що працює виключно на території України. Який саме автобус буде в конкретну дату – ви дізнаєтесь ввечері напередодні виїзду, коли в ваше бронювання буде додано маршрутний лист. Орієнтовно кожні 3-4 години виконуються санітарні зупинки.

 • Режим в’їзду?
  Безвізовий до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду. 

 • В’їзд в Грецію можливий за:

 дійсним біометричним закордонним паспортом.

 • Чи потрібен мені COVID-сертифікат?
  Греція скасувала зобов'язання надавати документ з інформацією про Covid-19 (сертифікат про вакцинацію, одужання від коронавірусної хвороби, тест) при в'їзді з будь-якої країни світу.

 • Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?
  Так, заборон немає, зі всіма документами на тваринку.

До провозу приймаємо невеликих тварин (до 10 кг) у переносці з усіма відповідними документами на домашнього улюбленця – обов’язкове попереднє бронювання послуги – 1000 грн/нетто в одну сторону. З приводу пакету документів на вашого маленького друга за більш детальною консультацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордонної служби.

 • Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?
  Ні. На дітей будь-якого віку в автобусі має бути оформлене окреме місце за повною ціною. 

 • Транзит  через Болгарію та Румунію:

*Інформація, що стосується громадян України, які перебувають на території Греції як тимчасово переміщені особи через війну в Україні:

  із закордонними небіометричними паспортами; або

  без закордонних паспортів.

Зважаючи на численні повідомлення українців, що намагаються повернутися до України, наразі складним залишається питання виїзду наземним транспортом для громадян, власників небіометричних закордонних паспортів чи тих, хто не має закордонних паспортів, з території Греції в Україну транзитом через території Болгарії та Румунії.

Обидві країни не входять до країн шенгенського простору, тому проїзд через їхні території можливий лише за умови оформлення транзитних віз (у напрямку України вимагається лише транзитна болгарська віза).

! Однак транзитну болгарську візу наразі можуть отримати лише власники небіометричних закордонних паспортів. 

Оформлення закордонних паспортів в Греції наразі не здійснюється.

Альф рекомендує  – їхати з діючим закордонним паспортом, адже рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування.

Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб, щодо перетину кордону.

 • Вихід/посадка не на кінцевій зупинці по маршруту
  Можлива посадка/висадка пасажирів (тільки за попереднім погодженням з ТО). Відповідну інформацію необхідно вказати при бронюванні.
  Підвезення від зупинки на курорті до вілли/готелю не організовується. У разі потреби надання трансферу просимо додатково запитувати таку можливість та вартість.
  *Висадка/посадка не на кінцевій зупинці, а в межах транзитної зони, можлива, в разі бронювання і подання інформації не пізніше ніж за добу до виїзду!

 • Медичне страхування
  В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість його оформити у нас.

×
Дата
USD
EUR
27.05.2023
43.00
40.10
26.05.2023
40.10
43.00
25.05.2023
40.10
43.00
24.05.2023
40.10
43.00
23.05.2023
43.00
40.10
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!