+38 (067) 404 10 45
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
Автобус

Київ-Афіни

 

Маршрут руху автобусу:
Київ - Житомир - Вінниця - Хмельницький - Кам'янець-Подільський - Чернівці -
Порубне - Бухарест - Софія - Салоніки - Афіни


 виїзд з Киева щоп'ятниці 
виїзд з Афін щовівторка 

 

Київ – Афіни

Розклад

Зупинка

Афіни – Київ

Розклад

06:50

Київ  
вул. Велика Васильківська 107
Паркінг біля метро "Палац Україна"

 

08:45

Житомир 
 с. Заречани, пл. Бердичівська, 11 // "АЗС OKKO"

 

10:40

Вінниця
 АЗС "WOG", навпроти західного автовокзалу 

 

12:30

Хмельницький
 АЗС
«WOG», об'їзна дорога

 

13:50

Кам'янець-Подільський
під запит 

 

17:30-18:30

Чернівці
проспект Незалежності 96. Біля кафе "Оззі"

 

19:00/21:00

КПП Порубне (Україна-Румунія)

 

18:00

Греція
Салоніки, ΚΛΙΡΟΤΕΜΑΧΕΙΟ 98 Γ, Agiou Petrou, Pavlos Melas 564 30, "Bus Parking Relax" 

18:00 ↑

23:55 +1

Греція 
Achilleos 21, Афіни 104 36 

08:50 ↑

*Оператор залишає за собою право змінювати графік руху та зупинки по маршруту.
Перевізник в особі "АЛЬФ ТУРИСТИЧНИЙ ОПЕРАТОР" не несе відповідальності за відхилення від графіка.

 

  • Чи є обмеження по багажу?
    Звісно, на кожного один багаж (сумка чи чемодан), допустимі розміри якого 75*50*25 см (Д*Ш*В) до 25 кг max та ручна поклажа (виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг., яка вміщається на багажну полицю). Маленькі валізи (розмір S) та валізи розмірів більше, будуть прийматися в багажне відділення, як додаткова одиниця багажу, яку необхідно сплатити! У разі надлишкової ваги, доплата за один кілограм складе 80 грн. Оплата на посадці.    

  • Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет?
    У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 47-51 місць.
    Орієнтовно кожні 4 години виконуються санітарні зупинки. Туалет зачинений. Wi-Fi в автобусі відсутній.

  • Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?
    Під запит

  • Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?
    Ні. На дітей будь-якого віку в автобусі має бути оформлене окреме місце за повною ціною

  • Вихід/посадка не на кінцевій зупинці по маршруту
    Можлива посадка/висадка пасажирів (тільки за попереднім погодженням з ТО). Відповідну інформацію необхідно вказати при бронюванні.
    Підвезення від зупинки на курорті до вілли/готелю не організовується. У разі потреби надання трансферу просимо додатково запитувати таку можливість та вартість.

  • Медичне страхування
    В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість його оформити у нас.

×
Дата
USD
EUR
29.02.2024
39.60
42.90
28.02.2024
39.60
42.90
27.02.2024
39.90
43.00
26.02.2024
39.90
43.00
25.02.2024
39.90
43.00
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!