+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Афіни

/
/
/
Афіни
Про курорт
Тури в Афіни - можливість дізнатися краще серце Греції Греція огорнута духом античності та міфів. Якщо ви хочете познайомитися з колискою давньогрецької цивілізації і побачити справжню красу цих місць, варто вже розпланувати свою відпустку. Різні тури в Афіни - це унікальна можливість на власні очі побачити основні пам'ятки, побувати на горі Лікавітос, побачити Акрополь і порт Пірей. Така подорож подарує вам незабутні емоції, адже ви поглянете на Грецію з усіх боків.   Афіни: історія та культура стародавньої Греції в одному місті, популярні тури Місто стало культурною спільнотою ще в 5 столітті до нашо ...

Тури в Афіни - можливість дізнатися краще серце Греції

Греція огорнута духом античності та міфів. Якщо ви хочете познайомитися з колискою давньогрецької цивілізації і побачити справжню красу цих місць, варто вже розпланувати свою відпустку. Різні тури в Афіни - це унікальна можливість на власні очі побачити основні пам'ятки, побувати на горі Лікавітос, побачити Акрополь і порт Пірей. Така подорож подарує вам незабутні емоції, адже ви поглянете на Грецію з усіх боків.

 

Афіни: історія та культура стародавньої Греції в одному місті, популярні тури

Місто стало культурною спільнотою ще в 5 столітті до нашої ери, тому не дарма Афіни вважаються першоджерелом давньогрецької культури. Саме тут жили та творили імениті уми античності. Незважаючи на напади французів, візантійців, італійців, культурна столиця Греції зберегла свою первісну історію, тому тут є на що подивитися.

Також Афіни називають «містом-пам'ятником». У ньому кожне місце має власну історію. Тут стільки пам'яток, що за одну поїздку не вдасться подивитися. Тільки Афінський Акрополь чого вартий — адже це колиска античної культури. Якщо ви цікавитеся стародавньою міфологією та культурою, то обов'язково потрібно заглянути до храму Зевса Олімпійського та району Плаку. Коли ви вибираєте тур в Афіни, розраховуйте свій час. На жаль, за кілька днів не вдасться поєднати пляжний відпочинок та відвідини всіх історичних місцевостей.

 

Відкриття давньої мудрості: найкращі тури до Афін – столиці Греції

Не дарма це місто вважають особливим, адже тут античність та сучасність дуже тонко переплітаються. Відвідавши серце Греції, ви ніби побуваєте в музеї просто неба. Гарячі тури в Афіни допоможуть насолодитися пишнотою цього місця, пізнати давньогрецьку мудрість і підібрати найкращий варіант відпочинку: активний, розслаблюючий, пізнавальний і т.д.

Захоплюючі тури з Києва до Афін — це шанс:

 1. Спробувати мандарини прямо з дерева.
 2. Побачити мармуровий стадіон Панатінаїкос.
 3. Дізнатися справжній рецепт грецького салату та мусаки.
 4. Знайти підпис Байрона (храм Посейдона).
 5. Подивитися, як змінюється почесна варта біля Парламенту. 

Чому відпочинок в Афінах особливий? Тому що це місто різнопланове. Тут не доведеться нудьгувати туристам будь-якого віку, незалежно від мети поїздки. Путівки навіть у сезон порівняно недорогі, тому ви зможете розширити свою карту маршрутів. Наприклад, автобусні тури до Чорногорії стануть контрастом і зроблять ваш відпочинок ще більш насиченим.

Гарячі Тури в Афіни: путівник унікальними пам'ятками в серці грецької цивілізації

Екскурсійні тури до Афін мають на увазі відвідування музеїв археології. Тут їх справді багато: музей Бенакі, Акрополя, Афін, іграшок. Якщо ви подорожуєте з дітьми, то обов'язково треба зазирнути до останнього з них — там дуже багато цікавих експонатів. Крім музеїв, варто прогулятися колоритними районами (Анафіотика, ринок Монастіракі, Плака та ін.) та нетуристичними місцями, де відпочивають місцеві. Для любителів спокійного відпочинку також продумано культурну програму. Замовивши тури до Афін, обов'язково погуляйте Національним садом, відвідайте ботанічний музей і підніміться на пагорб Філопаппу.

Якщо вас зацікавили тури в Афіни, і ви купили путівку, обов'язково відвідайте такі місця:

 • гору Лікавітос;
 • порт Пірей;
 • пагорб Кастела;
 • марину Флісву;
 • парк Ставроса Ніархос;
 • музей Бенакі;
 • ринок Монастиракі і т.д.

Сподобалися тури до Греції (Афіни чи інше місто)? Тоді туроператор ALF до ваших послуг! Ми докладемо максимум зусиль, щоб цей відпочинок вам запам'ятався надовго та залишив по собі приємні враження. Ви подивіться на культуру країни зовсім іншим поглядом, оціните красу природи і перенесетеся в часі, поринувши у світ Стародавньої Греції.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
04.10.2023
38.77
42.12
03.10.2023
42.12
38.77
02.10.2023
38.77
42.12
01.10.2023
42.12
38.77
30.09.2023
38.77
42.12
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!