+38 (067) 204 10 45
Екстрений зв'язок
+38 (067) 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
Екскурсії

Екскурсії

1. Вулкан Батур (Batur Vulcano)
На Балі є унікальна можливість побачити величні сплячі вулкани, один із найнезвичайніших - Підйом на вулкан Батур. Це вулкан у вулкані. Ви просто повинні це подивитися! У величезній улоговині (понад 14 км) старого вулкана утворився ще один, який височіє над околицями. Вулкан цей діючий, але не бійтеся – він вивергався лише три рази, у 1927, 1929 та у 1947 роках.
В одному з кратерів утворилося найбільше та дивовижне озеро на острові – озеро Батур. Це озеро є священним для місцевих жителів, річ у тому, що глибина озера не змінюється навіть під час сезону дощів. Це породило легенду у тому, що Богині гірських озер піклуються про це озері.
Так само, вважається, що дане озеро дає початок усім джерелам на острові. Вулкан і досі вивергається в деяких своїх кратерах, і часто можна побачити дим і лаву, яка часом доходить до самого озера. Найзручніше спостерігати за цим з оглядового майданчика (сидячи в кафе чи ресторані) або спустившись до самого підніжжя величного вулкана Батур, який просто не можна не відвідати під час подорожі Балі! Батур є неодмінним пунктом відвідування острова!

2. Храм Танах-Лот
Майже до кінця ХІХ століття цей храм був головним святилищем на Балі.
За легендою, у XV столітті на узбережжя прийшов мандрівний чернець, який здивувався надзвичайній красі тутешніх країв. Він сів на кручі, і почав медитувати і молився морським богам. Через кілька днів його присутність виявили місцеві рибалки, які через деякий час стали приносити йому підношення, настільки чернець був безтурботний і світлий.
Через кілька тижнів чутка про мандрівного ченця, який знайшов свій притулок біля урвища на південному узбережжі, облетіло сусідні села, і до ченця стали приходити цілі натовпи місцевих жителів. Монах казав їм, що це місце священне для поклоніння балійським богам моря.
Тим часом місцевий священик, який втратив свою паству через конкурента, вирішив позбутися ченця. Він розповідав про нього всякі гидоти і заважав ченцю. І тоді мандрівник заглибився в медитацію, і зусиллям волі відсунув стрімчак у море, що миттєво додало цьому місцю, і ченцю, статус святого.
Зараз храм Танах-Лот стоїть на скелястому острівці і притягує людей відвідати його з усього світу. А тут справді є на що подивитися – чудовий захід сонця, хвилі, що розбиваються об скелі, будівлі, трохи пошарпані часом, але все ще величні та горді. Храм став справжнім неофіційним символом острова Богів і цю визначну пам'ятку Балі варто обов'язково подивитися на власні очі!

3. Водний палац Тіртаганга
Тіртаганга – резиденція Раджі Карангасема, яку він збудував у 1942 році. Палац відносно новий, але зосереджує архітектурні досягнення балійських і китайських будівельних майстрів того часу.
Раджа дуже любив гарні місця, і для палацу Тіртаганга (Священна вода Ганга) вибрав одне з наймальовничіших місць у глибині острова – тут із землі б'ють чисті джерела, а околиці не описати інакше, як «красиві та спокійні».
Вся архітектурна споруда водного палацу Тіртаганга включає три великі озера, кілька басейнів для плавання і десятки різних скульптур. Вода в цих місцях вважається священною та використовується місцевими жителями у різних релігійних обрядах та церемоніях. Щоб подивитися водний палац вам необхідно поїхати в східну частину острова Балі і це того варте! Багато туристів вважають схід Балі наймальовничішою частиною острова.

4. Водоспад Гіт-Гіт
Цей водоспад є найвищим (більше 40 метрів) та повноводним водоспадом на Балі. Водоспад розташований за 10 кілометрів від Сінгараджі – містечка на півночі острова.
Біля водоспаду є багато оглядових майданчиків, з яких можна насолодитися чудовим виглядом. Так само, якщо ви наважитеся подолати 340 сходинок, то ви можете спуститися до водоспаду і навіть скупатися в ньому.
Деякі називають цей тропічний водоспад одним із найкрасивіших у світі. Але будьте певні - на острові красивішого немає, це точно!

5. Ліс мавп (Monkey Forest)
Якщо ви любите тварин – то проїхати повз це місце вам просто не можна. Ліс знаходиться недалеко від Убуда - будь-який путівник підкаже як до цієї визначної пам'ятки Балі. Це місце, де різні мавпи влаштували справжнє самоврядування. Їхня кількість просто вражає – вони скрізь!
Грають, миються, виховують потомство, спілкуються між собою і сплять прямо на стінах храму. Мавпи давно звикли до туристів і зовсім їх не соромляться, але будьте обережні - не беріть із собою на прогулянку в цей ліс те, що блищить або можна легко стягнути - ці маленькі пустуни можуть і не повернути ваші дрібнички. Також можете заздалегідь взяти трохи смакоти для них – це вони завжди люблять.
У глибині лісу мавп знаходиться древній храм, а також місце проведення церемоній Хінду. Тут є десь погуляти, правда у внутрішні приміщення храму туристів не пускають, але й без цього в Лісу мавп є на що подивитися. Та й сам ліс мавп вражає великою кількістю зелені, статуй і стежок. Справжнє місто мавп!

6. Печери Гоа Гаджа (Слонові печери)
Тут же, неподалік Убуда знаходяться печери, які ще в XI столітті були притулками індуїстських ченців-пустельників. Ці самі пустельники і вирубали печери в скелі та морду демона, яка розглядає з пильною увагою всіх туристів. Усередині знаходиться «Т» образне приміщення, заставлене різними скульптурами та статуєю Ганеші (Син Шиви).
Варто зазначити, що ця печера була споруджена ще до переселення на Балі аристократів та жерців яванської імперії Маджапахіт у XV столітті. Тобто це храм корінного населення острова «балі-ага», а не нинішніх балійців.
Печери є популярною пам'яткою Балі, тому краще приїхати сюди на світанку, поки туристів ще не так багато, тоді ви зможете відчути дух давньої сили, що мешкає тут. Також неподалік є кілька стародавніх вівтарів і храмів.

7. Озеро Братан та храм Пура Улан Дану
Цей комплекс було споруджено XVII столітті біля підніжжя гори на висоті 1200 метрів над рівнем моря. Всі будівлі виглядають дуже вражаюче – вони начебто виросли із вод озера.
Це місце дуже красиво, що викликало його дику популярність у фотографів - звичайно, адже поєднання розкішного пейзажу з могутніми багаторівневими спорудами просто має залишитися в століттях, так що не забудьте поповнити власний альбом мандрівника фото, зроблені у цього Храму.
Цей храм є головним балійським водним храмом і одним із найкрасивіших на планеті.
У місцевих жителів є повіра, що кожен, хто викупається у водах озера Братан, набутий молодості і довголіття.

8. Убуд – культурний центр острова Балі
Район "Убуд" (Ubud) є серцем культурного життя острова. Тут можна знайти абсолютно всі види ремесел, які практикуються на острові – починаючи від майстрів різьблення по дереву та закінчуючи художниками знаменитого балійського батика.
Також рекомендується відвідати кілька музеїв, серед яких відомий на весь світ будинок-музей Антоніо Бланко, а також заглянути до різних галерей.
У цьому районі мешкає дуже багато творчих людей, у тому числі і іноземців. Ми рекомендуємо приїжджати до Убуду як мінімум на 2 дні та 1 ніч, щоб зуміти подивитися хоча б найголовніші пам'ятки цього творчого району, а також не пропустіть можливість поїхати на рафтинг (який знаходиться зовсім недалеко від цього району). Так само, по дорозі до Убуду ви зможете подивитися рисові тераси Тегалаланг.

9. Підводний світ Балі
Острів Балі, розташований на зіткненні індійського океану і балійського моря, є унікальним екземпляром місця, де найкрасивіший підводний світ поєднується зі спокійними течіями.
Острів давно притягує до своїх берегів не лише серферів, а й дайверів з усього світу. Течія тут спокійна – тож навіть новачки зможуть з легкістю поринути на більшості локацій для дайвінгу.

10. Храм Тірта Емпул
Храм «Тірта Емпул» або «Храм Священної Води» - один із найшанованіших храмів на Балі. Він виник на місці священних джерел, лікувальні властивості яких відкрили ще 962 року. Храм складається з низки внутрішніх двориків із басейнами. Тут проводяться ритуали омивання – духовного та тілесного очищення та благословення людини.
Кожне джерело в басейнах має свою силу та ім'я. З одного джерела тече вода, що виганяє бісів, інша зцілює від отруєння, пристріту та різних хвороб. Є джерело, що допомагає бездітним парам завагітніти, а ще один відповідає за здоров'я, багатство та процвітання.
Але перш за все варто оглянути територію храму, оскільки мокрими після обмивання це робити заборонено, а вам не хотілося б проходити повз оригінальну архітектуру всередині нього. Багато туристів, побувавши тут якось, повертаються знову і знову – мабуть ці священні води справді цілющі! Будучи на Балі, обов'язково відвідайте цей храм, щоб відчути на собі божественні сили острова, очиститися від буденних проблем або вирішити питання, що хвилюють вас, і повернутися додому повним енергії та натхнення.

11. Парки птахів та рептилій
Територія Парку птахів та рептилій займає близько 2 гектарів, на яких зібрано понад 1000 порід птахів з усього світу. Тут є представники Північної та Південної Америки, Африки, Південно-Східної Азії та, звичайно ж, Індонезії.
Це найповніша колекція в Азії. Організатори парку постаралися створити для пернатих природне довкілля. Багато птахів вільно літають та розгулюють по всій території парку. Інші мешкають у величезних просторих клітинах.
Вони можна увійти, познайомитися з птахами ближче, погодувати і сфотографуватися. Поруч розташований Парк рептилій. Тут можна побачити гігантських черепах, крокодилів, ігуан, змій, ящірок та навіть знаменитих комодських драконів!

12. Гробниці Гунунг Каві
Переказ свідчить, що гробниці Гунунг Каві були побудовані 1080 року. Тут похований король Анак Вунгсу та його родина. Щоб потрапити до гробниць, треба подолати понад 300 сходинок. Але навряд чи дорога здасться стомлюючою, адже вона проходить між рисовими полями, пальмами і водними джерелами. Сама територія ще більш мальовнича: гірська річка та міст через неї, тропічні джунглі, ліани, що звисають, і голоси екзотичних птахів.
Комплекс складається з 5 невеликих усипальниць. З одного боку річки розташовані гробниці самого короля, але в протилежному березі - королеви та її наложниць. Трохи неподалік знаходяться келії, які служили як спальні місця для ченців та паломників. Вважається, що Гунунг Каві є найдавнішим храмом індуїстів на Балі.
Найзагадковіший і спокійніший час для вивчення гробниць Гунунг Каві - з 7 до 9 ранку, коли перші промені сонця плавно просочуються в цей яр, ніякий шум не заважає співу птахів і бурхливим струмкам, водоспадам, адже каси відкриваються до 9 і тільки тоді починається потік туристів . До їхнього приходу у вас є небагато часу, щоб обійти весь храм і навіть пошукати усамітнену і приховану за декількома міжскельними поворотами десяту гробницю. А нагулявшись і зголоднівши, ви можете поснідати в прилеглому кафе з видом на вулкан Агунг! Це воістину Балійське умиротворення.

13. Рисові тераси Тегаллаланг
Рисові тераси – візитна картка Балі. Одні з найвідоміших та відвідуваних - тераси, розташовані в районі Тегаллаланг за 9 км на північ від Убуда дорогою на вулкан Батур.
Тут можна зробити красиві фотографії, прогулятися самими терасами або відпочити і випити смачну каву Лювак, милуючись яскравим, зеленим килимом і природною красою Балі.
А також ці тераси стали знаменитими завдяки вдалому розміщенню на них довгою гойдалкою, що звисає над урвищем, на якій можна вдосталь накататися і зробити приголомшливі знімки - must-do багатьох туристів.

14. Храм Улувату
Пура Лухур Улувату вважається одним із шести ключових охоронних храмів, покликаних захистити острів Балі від морських демонів. Він розташований на вершині крутої скелі приблизно 70 м над рівнем моря. Звідси можна помилуватися скелями неймовірної краси та приголомшливими заходами сонця з видом на Індійський океан.
На території храму знаходиться ліс мавп. Радимо бути обережними та уважними з цими хитрощами. Вони будуть випрошувати у вас їжу і одночасно думати, щоб цікавого у вас стягнути.
Любителі танців можуть вирушити на виставу традиційного вогняного танцю Кечак, що проходить тут же на території храму.

15. Храм Бесаких
Альма-матер усіх храмів на Острові Богів та Демонів – Пура Бесаких. Комплекс складається із 22 окремих храмів. За переказами, Бесаких був збудований силами всіх балійських королівств, які мешкали на острові ще в XI столітті. Саме тому тут так багато різних будівель. Усі вони належали різним кланам, селам чи королівствам.
Кожен храм поклоняється окремим богам та використовується мешканцями певного регіону Балі. У 1963 році відбулося друге виверження вулкана Агунг, біля підніжжя якого розташований Бесаких. Лава пройшла буквально за кілька метрів від храму, не зачепивши його. Ця подія ще більше посилила шанування храму серед балійців.
Піднявшись вгору сходами до головних воріт храму в ясну погоду, можна спостерігати неземну картину на 360 градусів: перед вами храм біля підніжжя масштабного вулкана, а ззаду панорама на долину з рисовими полями, селами і навіть океаном на горизонті. Тільки врахуйте, що, як і у всіх туристичних місцях, сповна насолодитися такою священною атмосферою вийде рано вранці або наприкінці дня.

16. Храм Лемпуянг
Слово luhur у перекладі означає "небесний". Лише два храми на Балі мають таку назву: храм Улувату та храм Лемпуянг. Безперечно, Лемпуянг – одне з найчарівніших місць на Балі! У ньому вражає все: розташування у хмарах, архітектура комплексу та просто краса навколо.
Крім того, саме з цього храму в хорошу погоду відкривається незвичайний вид на вулкан Агунг через знамениту розколоту браму Чанді Бентар.
І другий, безперечний плюс - тут досі дуже мало туристів, так що ніхто не завадить вам насолодитися цим казковим місцем!

17. Рисові тераси Джатилувіх
Рисові тераси Джатилувіх розкинулися на території 303 га на висоті 850 метрів над рівнем моря біля підніжжя південного схилу Батукару. Знамениті вони не лише своєю смарагдовою красою та розмірами, а й системою зрошення.
На Балі існує власна унікальна система поливу рисових полів під назвою Субак. Використовується ця система лише на Балі та аж з XI століття. У 2012 році не тільки тераси Джатилувіх, а й Суба́к були визнані всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО.
Тераси Джатилувіх - це не тільки натуральна балійська атмосфера, приголомшливі види та масштаби, але й ода всій людській праці, адже для цього ідеального порядку, краси, а, головне, особливого врожаю рису, вкладають душу велика кількість людей!

18. Водний палац Таман Уджунг
Водний палац Таман Уджунг був побудований в 1909 останнім раджею князівства Карангасем Анак Агунг Англурах Кетутом. Палац призначався відпочинку королівської сім'ї, і навіть прийому іноземних гостей.
Досі тут збереглися фотографії королівських династій острова та різні подарунки, подані раджі іноземними делегатами. У 1963 та 1979 роках палац сильно постраждав від виверження вулкана та землетрусу.
Наразі комплекс повністю відновлено. Можна годинами прогулюватися стежками та містками, сидіти в альтанках та милуватися лотосами та золотими коропами.

19. Водоспад Секумпул
Секумпул - це ціле сімейство водоспадів, потоки яких падають з висоти 70 метрів!, Але для відвідування доступні Водоспад відкритий для відвідування порівняно недавно - всього в 2010 році, і через своє дальнє розташування його відвідує зовсім небагато туристів. тільки два з них, решта прихована в кущах диких джунглів.
Водоспад відкритий для відвідування порівняно недавно - всього в 2010 році, і через своє далеке розташування його відвідує зовсім небагато туристів.
Тому це місце досі залишається незайманим і незайманим! І саме тому варто обов'язково відвідати його.

20. Балі Сафарі парк
Це один із найбільших парків з тваринами не лише на острові, а й у всій Азії. Тут мешкає понад 80 видів тварин, і всіх їх можна побачити у диких умовах. Серед мешканців парку представники трьох регіонів: Індонезії, Індії та Африки.
Це плямисті олені, гімалайські ведмеді, африканські гіпопотами, зебри, верблюди, страуси, павичі, леви та найзнаменитіші з усіх звірів парку – білі індійські тигри.
У Сафарі-парку кожен день також проводиться серія шоу від різних видів тварин, які ви можете вибрати за розкладом. Завдяки такому контакту із тваринами ви відчуєте себе частиною дикої природи.

21. Вулкан Агунг
Найвища і найсвященніша гора острова – це, звичайно, вулкан Агунг. Він є головним об'єктом поклоніння балійців, як місце проживання могутнього Батару Махадеви, одного з втілення бога Шиви. Усі села, двори та храми Балі звернені обличчям до цієї священної гори.
Побачити вулкан досить складно. Багато часу він ховає свою велич серед хмар. Але можна підкорити вулкан, здійснивши нічне сходження і зустріти світанок з його вершині.
Існує два шляхи. Один з них - більш короткий і простий - бере свій початок від села Селат і займає близько 3 - 4 годин. І другий - більш довгий - від храму Пура Бесаких, час сходження близько 6 годин. Сходження не з легких, але, повірте, ці види варті того!

22. Ворота Чанді Бентар
Мандруючи Балі, ви дуже часто бачитимете ворота, що ведуть до пляжів, в храми, в села або просто в новий район. Називаються вони Чанді Бентар, що перекладається з індонезійської як «розколоті ворота».
Ці ворота символізують двоїстість сил у світобудові – добра та зла.
Вважається, що якщо людина пройде через такі ворота, то вона позбудеться почуття тривоги і занепокоєння і набуде душевного спокою.

23. Озера Буян та Тамблінган
Бедугул називають "озерним краєм" через розташовані в ньому три озера: Братан, Буян і Тамблінган. Братан, мабуть, найвідоміший з них, завдяки храму Улун Дану, що знаходиться на ньому.
А ось Буян та Тамблінган позбавлені уваги і, на наш погляд, вкрай незаслужено. Ці два озера знаходяться трохи осторонь на висоті 1200 метрів над рівнем моря в кратері вулкана, що згасає.
Озера вважаються священними і є джерелом прісної води для всього живого на Балі. Ви можете помилуватися чудовими краєвидами, погодувати мавп або зробити фотографії на оглядовому майданчику з дерев'яними інсталяціями.

×
Дата
USD
EUR
24.05.2024
44.40
41.00
23.05.2024
40.90
44.35
22.05.2024
40.90
44.35
21.05.2024
44.25
40.75
20.05.2024
43.95
40.60
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!