+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ В БОЛГАРІЮ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ В БОЛГАРІЮ

Де саме та коли посадка?

Орієнтовний час у дорозі 24-28 годин. Він залежить від черг на кордоні та завантаженості доріг.

Наразі доступний попередній розклад руху

З Києва (тисни тут)

Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступно маршрутний лист. Обов’язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі.

Чи можу я обрати місце в автобусі?

Так. Доступне попереднє бронювання:

Пріоритетні місця 2-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 400 грн за місце в одну сторону.
Пріоритетні місця 4-6 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 300 грн за місце в одну сторону.
Вибір з 7 ряду та до кінця автобуса  – 200 грн за місце в одну сторону.

Чи є обмеження по багажу?

Безкоштовна норма прозову багажу на кожного пасажира - це 1 багажне місце (сумка або валіза), допустимі розміри якого 75*50*25 см (Д*Ш*В) вагою до 25 кг. А також ручна поклажа - виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг.

Пасажир може завчасно (не пізніше ніж до 16:00 за день до виїзду) замовити провоз додаткового багажу. Вартість одиниці додаткового багажу, яка була замовлена завчасно - 1000 грн в один бік - кількість додаткового багажу в автобусі обмежена. Додатковий багаж має ті ж обмеження по вазі та габаритах, що і основний багаж.

Увага! З 1 квітня 2023 року у разі не оплати додаткового багажу завчасно - пасажир може сплатити його по факту безпосередньо на посадці перед рейсом, якщо в автобусі буде вільне місце в багажному відділенні. Але вартість одиниці додаткового багажу в такому випадку складе 1500 грн.

Також прошу звернути увагу, що як ручну поклажу не можна брати валізу, навіть маленьку (розміру S), оскільки вона не вміщається на багажну полицю, а під сидінням заважає туристам, що сидять поруч. Ручна поклажа в автобусі - це виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг. Маленькі валізи будуть прийматися в багажне відділення, як додаткова одиниця багажу, яку необхідно сплатити за правилами оплати додаткового багажу.


Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет?

У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 21-30-49-55 місць. Деякі з них обладнані Wi-Fi, що працює виключно на території України. Який саме автобус буде в конкретну дату – ви дізнаєтесь ввечері напередодні виїзду, коли в ваше бронювання буде додано маршрутний лист. Орієнтовно кожні 4 години виконуються санітарні зупинки.

Режим в’їзду та необхідні документи?

  • Безвізовий до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.
  • Біометричний паспорт (термін дії не менше 3 місяців з дня виїзду в Болгарію)
  • Для дітей до 16 років ОРИГІНАЛ свідоцтва про народження; 
  • Діти до 18 років, подорожуючі без батьків, повинні мати оригінал нотаріального дозволу на виїзд від обох батьків з зазначенням довіреної особи.
  • Якщо дитина до 18 років виїжджає з одним з батьків - оригінал нотаріального дозволу від другого з батьків на виїзд або всі документи, що свідчать про відсутність одного з батьків.
     

Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?

До провозу приймаємо невеликих тварин (до 10 кг) у переносці з усіма відповідними документами на домашнього улюбленця – обов’язкове попереднє бронювання послуги – 1000 грн в одну сторону. З приводу пакету документів на вашого маленького друга за більш детальною консультацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордонної служби.

Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?

Перевезення дитини до 2-х років без місця, на руках неможливе! Враховуючи тривалу дорогу, згідно з нормами міжнародних автобусних перевезень, всі діти повинні мати окреме місце в автобусі. 

Медичне страхування

В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість його оформити у нас.

Місця посадки та висадки:

Автобусний чартерний рейс вирушає з Києва через Чернівці.
- Місце посадки в Україні: Житомир, Вінниця, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Чернівці.
- Місце посадки в Румунії: Констанцаю
- Місце посадки в Болгарії: Балчик, Албена, Кранево, Золоті Піски, Св. Костянтин і Олена, Варна, Обзор, Святий Влас, Сонячний берег, Несебр, Поморіє, Бургас.

Як обрати місце посадки?

В пошуку тура для бронювання доступні виїзди з Києва, в середині бронювання обираєте місце посадки.

Трансфери до готелю при бронюванні туристичних пакетів:

Трансфери від зупинки до готелю включені у вартість туру. 
Виключення становлять лише тури до куроорту Созополь - ці пакети прораховані без трансферу.

×
Дата
USD
EUR
04.10.2023
38.77
42.12
03.10.2023
42.12
38.77
02.10.2023
38.77
42.12
01.10.2023
42.12
38.77
30.09.2023
38.77
42.12
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!