+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
Часті запитання щодо евакуаційних рейсів в Болгарію

Часті запитання щодо евакуаційних рейсів в Болгарію

 

 • Для кого ця програма?

Для українських біженців: жінок, дітей до 18 років та чоловіків старше 60 років.
Також ця програма для груп дітей, що мають можливість онлайн навчання в школі.

 • Скільки ще буде тривати ця програма?

Наразі програмою розміщення в готелях Болгарії можна скористатися до 31.10. Проте, готель може продовжити її після 31.10.

 • Які документи необхідно оформити та де?

Статус тимчасового прихистку всі мають отримати у відділенні поліції на курорті.

 • Які є додаткові оплати?

Наразі програма лише частково покриває ваше перебування в Болгарії. Іншу частину покриває сам подорожуючий. Проте аби уникнути непорозумінь на місці ми одразу включили всі обов'язкові доплати у вартість туру на нашому сайті. Додатково оплачуються власні особисті витрати.

ВАЖЛИВО! Більшість готелів беруть доплату за проживання у вихідні дні, тому що служба з видачі документів із захисту не працює. Оформити документи необхідно зранку в понеділок у відділку поліції.

 • Чи можу я поїхати, якщо не маю закордонного біометричного паспорту?

З гуманітарних міркувань прикордонна поліція Румунії дозволяє перетин румунського кордону для транзиту до України громадянам України, які покинули територію України починаючи з 24 лютого 2022 року, без наявності дійсного документу для виїзду для виїзду за кордон та без візи, якщо вони надають на прикордонному кордоні один із таких документів:
•    Внутрішній паспорт громадянина України старого зразку;
•    Внутрішній паспорт громадянина України з електронним носієм;
•    Небіометричний паспорт громадянина України для виїзду за кордон (включно з відміткою про продовження терміну дії);
•    Свідоцтво про народження;
•    Діти, дані яких вписані у паспорт одного з батьків.
Проте, наша особиста рекоменація від Альф – їхати з діючим закордонним паспортом, адже рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування.
Туроператор, турагент чи перевізник не несе відповідальності за рішення прикордонних служб, щодо перетину кордону.

 • Чи потрібен дозвіл на вивіз дитини від батьків?  

Наразі, неповнолітня дитина, може виїзджати за кордон з одним із своїх батьків без нотаріального дозволу від другого з батьків. Детально, про те, хто може вивезти дитину закордон під час війни https://visitukraine.today/uk/blog/211/who-can-take-a-child-abroad-during-the-war

 • Чи потрібен мені COVID-сертифікат?

Ні, Ковідні обмеження зараз відсутні (невакциновані можуть їхати без тестів та сертифікатів). Проте, зазначте, всім пасажирам на кордоні роблять безкоштовні експрес-тести на COVID.

 • Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?

Так, дозволяється за наявності паспорту тварини та ветеринарного сертифікату, а також усіх відповідних документів для перетину кордону разом з твариною. Проте пам'ятайте, рішення про перетин державного кордону приймає Державна прикордонна служба України, а також прикордонні служби країн слідування. 
До провозу приймаємо невеликих тварин (до 10 кг) у переносці з усіма відповідними документами на домашнього улюбленця – обов’язкове попереднє бронювання послуги – 1000 грн в одну сторону. З приводу пакету документів на вашого маленького друга за більш детальною консультацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордонної служби.  
Під час всієї подорожі в салоні автобусу тварина має перебувати виключно у переносці. У разі порушення  перевізник може відмовити у наданні послуг. Якщо виявиться, що у когось із пасажирів є алергія на тварин, переноска з вашим маленьким другом може бути переміщена в багажне відділення. Все обговорюється в кожному окремому випадку індивідуально.
Але обов’язково ви маєте попередити нас про це, аби ми знайшли для вас готель, що погодиться розмістити вас та вашого пухнастого друга. Зверніть увагу - готель може брати плату за проживання тварини.

 • Що входить у вартість евакуаційного туру?

Автобусний проїзд Україна-Болгарія-Україна, груповий трансфер зупинка-готель-зупинка, розміщення в 3-4 місних номерах (якщо 2 людини, то підселення) та вказане харчування. Можливе поселення сім’ї разом в одному номері, але склад від 3 до 4 людей.

 • Чи можно змінити дату зворотнього рейсу додому?

Ні. Безкоштовно замінити зворотну дату, наразі можливості немає. 

 • Де я буду  проживати в Болгарії?

Зараз розміщення відбувається в готелях 2*-3*-4* на різних курортах Болгарії. 

 • Чи можу я обрати конкретний готель?

Так, Ви можете обирати серед готелів запропонованих в рамках дії програми тимчасового прихистку. Одномісного розміщення не передбачено. Розселяють українців в 3-4 місних номерах (якщо 2 людини, то підселення). Можливе поселення сім’і разом в одному номері, але склад від 3 до 4 людей.

 • О котрій годині та звідки виїзд?

Наш перевізник відслідковює ситуацію в місті та по маршруту і може корегувати інформацію в режимі реального часу. Крім того може змінюватись й комендантська година в містах. Ввечері напередодні виїзду ми додамо в заявку маршрутний лист з усіма деталями.

 • З яких міст зараз є евакуаційні тури?

Зараз такі тури доступні вже з: Київ, Житомир, Вінниця, Хмельницький, Кам'янець-Подільський, Чернівці.

 • Чи є обмеження по багажу?

Звісно, на кожного один багаж (сумка чи чемодан), допустимі розміри якого 65*35*40 см (Д*Ш*В)

 • Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?

Ми наполегливо не радимо це робити, остільки дорога досить довга. Проте, якщо батьки бажають – це можливо для діток віком до 2 років – оплата за проїзд «на руках» в такому випадку складає 700 грн за дитину.

Віримо в нашу перемогу та ЗСУ! Все буде Україна!

×
Дата
USD
EUR
07.12.2022
41.20
40.50
06.12.2022
40.50
41.20
05.12.2022
40.50
41.20
04.12.2022
40.50
41.20
03.12.2022
41.20
40.50
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!