+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Балчик

/
/
/
Балчик
Про курорт
Балчик - місто на північному сході Болгарії, адміністративний центр громади Балчик Добрицької області. Розташований на узбережжі Чорного моря, в 7 км на північ від Албени, в 47 км (по Е87) від Варни і в 70 км від кордону з Румунією. Третій за значимістю після Варни і Бургаса порт в Болгарії. Тут приймають пасажирські і вантажні судна середніх розмірів і один з найдавніших міст на болгарському узбережжі Чорного моря. Місто розташоване уступами на тлі мальовничих білих прибережних скель. Балчик відомий археологічними пам'ятками часів античності і високою якістю вирощуваних тут місцевих сортів винограду. Виключно ...

Балчик - місто на північному сході Болгарії, адміністративний центр громади Балчик Добрицької області. Розташований на узбережжі Чорного моря, в 7 км на північ від Албени, в 47 км (по Е87) від Варни і в 70 км від кордону з Румунією. Третій за значимістю після Варни і Бургаса порт в Болгарії. Тут приймають пасажирські і вантажні судна середніх розмірів і один з найдавніших міст на болгарському узбережжі Чорного моря.

Місто розташоване уступами на тлі мальовничих білих прибережних скель. Балчик відомий археологічними пам'ятками часів античності і високою якістю вирощуваних тут місцевих сортів винограду. Виключно гарний вид з боку моря на місто змусив колись великого Овідія вигукнути: "Вітаю тебе о, білокам'яне місто, з твоє неповторною красою!".

Основною визначною пам'яткою міста є знаменитий ботанічний сад, відомий своєю колекцією кактусів і алое, що налічує понад 250 видів. Балчик - це пишна зелень і амфітеатрально розташовані будинки, білі скелі і синє море.

Королева Румунії Марія Единбурзька (дружина румунського короля Фердинанда I) в 1921 році наказала розбити в Балчике величезний парк і побудувати літню резиденцію, яку вона назвала по-турецьки «Tenha Yuvah» - «Самотнє гніздо». Зараз вона відома під назвою «Палац  "Тихе гніздо".

Палацовий парк - наслідування критського лабіринту; місцева каплиця, яку Марія називала «Stella Varis» - «Зірка морів», в зв'язку з цим була повністю скопійована з однієї з церков XV століття з острова Крит. Найкрасивішим садом вважається Сад Аллаха. Особливо можна відзначити наступні місця: Срібний колодязь; алеї, викладені млиновими жорнами; глиняні глечики, привезені з Марокко.

Дизайн парку - розробка швейцарського садівника Жюля Жани. Територія парку становить 65 кв.м. Зараз в парку налічується близько 200 різних порід дерев, велика кількість квітів, понад 250 видів кактусів (більше 1000 кв.м.), колекція яких є другою за кількістю після колекції в Монако. У парку налічується більше 3000 рідкісних і екзотичних рослин.

У 15 км від міста знаходиться село Оброчіще, відоме своїм Оттоманської фортом. Тут же знаходиться і монастир Дервіш, який був побудований в 16 столітті. Вважається, що саме тут похований Св. Атанас. У Балчике безліч розваг - яхт-клуб (60 яхт), гольф-клуб (на 20 лунок), нічні клуби, бари, дискотеки.

Прибережна смуга курорту є однією з найбільш цінних мінералогічних зон Болгарії. Мінеральні джерела майже такий же символ країни, як і троянда. Чудова комбінація морського клімату і мінеральних ванн, десятки гідротермічних джерел і лиманові лікувальні грязі збагачують гамму оздоровчих можливостей. Туристи і особливо цінителі історичного спадку і культури надають перевагу Балчику через його оригінальну архітектуру і неповторного рельєфу.

Уздовж узбережжя вишикувалися готелі, серед яких можна вибрати відповідний за ціною і рівнем обслуговування, на кожному пляжі працюють кафе і ресторани, в яких можна не тільки випити коктейль, але і повечеряти. У більшості ресторанів представлена ​​європейська і місцева кухня, а також можна покуштувати російську і українську кухню.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
27.05.2023
43.00
40.10
26.05.2023
40.10
43.00
25.05.2023
40.10
43.00
24.05.2023
40.10
43.00
23.05.2023
43.00
40.10
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!