+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Макаді Бей

/
/
/
Макаді Бей
Про курорт
Наймолодший курорт Єгипту, розташований на південь від Хургади. Розвиток отримав з 90-х років, коли Хургада поступово з селища перетворилася в курорт світового значення, а потім стали забудовуватися її околиці, до яких і належав Макаді Бей. Ще 20 років тільки ті, хто об'їздив курорти Єгипту вздовж і поперек, знав про існування невеликої бухти, тому тури в Макаді Бей стали популярні відносно недавно. Назва курорту буквально перекладається як «бухта Макаді». Інфраструктура в містечку розвинена слабо, оскільки самого населеного пункту тут по суті немає. Все «місто» представляє собою комплек ...

Наймолодший курорт Єгипту, розташований на південь від Хургади. Розвиток отримав з 90-х років, коли Хургада поступово з селища перетворилася в курорт світового значення, а потім стали забудовуватися її околиці, до яких і належав Макаді Бей. Ще 20 років тільки ті, хто об'їздив курорти Єгипту вздовж і поперек, знав про існування невеликої бухти, тому тури в Макаді Бей стали популярні відносно недавно.

Назва курорту буквально перекладається як «бухта Макаді». Інфраструктура в містечку розвинена слабо, оскільки самого населеного пункту тут по суті немає. Все «місто» представляє собою комплекс готелів, пов'язаних між собою. Тому будь-яке сполучення із зовнішнім світом можливо тільки через готелі. Курорт активно забудовується, нові готелі з'являються мало не кожен місяць.

Дістатися в Макаді Бей можна літаком, прилетівши спочатку з Києва в Хургаду, а звідти вже в бухту.

КЛІМАТ
Сухий, як у всьому Єгипті, але, зважаючи на особливості географічного розташування, повітря тут більш вологе в порівнянні з іншими єгипетськими курортами. Сюди можна їздити на оздоровлення тим, хто має хронічні захворювання органів дихання. Температура води цілий рік не опускається нижче 20 ° С. Середня температура влітку досягає близько 30 ° С. В період з жовтня по грудень можливі дощі, а ось з середини грудня починається туристичний сезон.

Через унікальні погодниіумови, географічне розташування та багатства коралових рифів Макаді Бей відвідуює величезна кількість туристів і любителів дайвінгу з усього світу. Тому тури в Макаді Бей дуже популярні.

ПЛЯЖІ Макаді Бей І ГОТЕЛІ
В основному пляжі піщані, але вже через кілька метрів починаються корали, тому часто на пляжах спеціально будують понтони для нормального виходу в море. Оскільки це відносно молодий курорт і ще не настільки розкручений, як інші міста Єгипту, тут завжди чиста морська вода, не буває людно і гамірно. Пісок чистий, з черепашками. Спускатися в море навіть з піщаним дном краще в спеціальному взуття, щоб не поранити ноги, а ще краще з пірсу або понтона. Путівки в Макаді Бей особливо популярні у любителів дайвінгу.

Майже всі готелі пропонують систему all inclusive, ціна на перебування в яких залежить від близькості до моря і кількості зірок. Один готельний комплекс може вміщати в себе спа-салони, медичний центр, відділення банків, аптеки, безліч магазинів і супермаркетів, аквапарк або навіть гольф-клуб. Тобто по суті кожен готельний комплекс - це своє маленьке містечко зі своєю інфраструктурою і особливостями, де можна купити різні сувеніри, продукти харчування та одяг.

ПАМ'ЯТКИ Макаді Бей
Недалеко від бухти розташовані два старовинних монастиря - Святого Антонія і Святого Павла. Це християнські монастирі (коптські), в яких можна доторкнутися до святинь християнства (Єгипет кілька століть був виключно християнською країною, а з приходом ісламу християн залишилося не більше 10%) і поговорити з монахами, які проживають там постійно.

Гольф-клуб «Мадрінад Макаді». Оскільки це дуже молодий курорт, похвалитися він може новими будівлями і центрами, такими як цей гольф-клуб. У ньому крім основного призначення - гри в гольф - є також спа-центр. Тут можна купити комплекс різних косметологічних і оздоровлюючих процедур.

Червоне море. Безумовно, в Єгипті воно всюди, але саме в цій бухті, з її чистою водою і багатою флорою і фауною морського дна море перетворюється в унікальну живу пам'ятку.

Недалеко від курорту знаходиться також острів Абу Начіш. Тут більш сильна течія, проте за допомогою інструктора можна також насолодитися спогляданням чудового підводного світу острова.

Тим туристам, яким здасться мало розваг та екскурсій в Макаді Бей, завжди доступні поїздки в інші місця: Каїр, Луксор, ціну на які потрібно уточнювати в своєму готелі.

Таким чином, путівки в Макаді Бей - безпрограшний спосіб відпочити від міської суєти і знаходиться всього лише в 4 годинах льоту з Києва. Тут можна милуватися заходами під шум прибою, пірнати і купатися, ходити на дискотеки і відвідувати бари.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
10.12.2023
38.52
41.52
09.12.2023
38.52
41.52
08.12.2023
38.52
41.52
07.12.2023
41.95
38.49
06.12.2023
41.95
38.36
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!