+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Марса-Алам

/
/
/
Марса-Алам
Про курорт
Невелике містечко на південному сході Єгіпту, розташоване на заходному березі Червоного моря, на Південь від Хургади. Це одне з улюблених місць для дайвінгу, оскількі в морі біля нього водяться дельфіни, скати, акули-молоти и безліч яскравих дрібніх кораловий рибок. Окрім підводніх красот курорт знаменитий також своїми мангровими заростями. Чи варто дивуватися, що путівки в Марса Алам рік від року стають все більш популярними? Історично на місці поселення було родовище металів, таких як золото, мідь, свинець. Крім того, зустрічалися и дорогоцінні камені - смарагди. В теперішн ...

Невелике містечко на південному сході Єгіпту, розташоване на заходному березі Червоного моря, на Південь від Хургади. Це одне з улюблених місць для дайвінгу, оскількі в морі біля нього водяться дельфіни, скати, акули-молоти и безліч яскравих дрібніх кораловий рибок. Окрім підводніх красот курорт знаменитий також своїми мангровими заростями. Чи варто дивуватися, що путівки в Марса Алам рік від року стають все більш популярними?

Історично на місці поселення було родовище металів, таких як золото, мідь, свинець. Крім того, зустрічалися и дорогоцінні камені - смарагди. В теперішній час видобуток металів припинено через низьку рентабельність. Втім, деяка частина населення продовжує трудитися на кар'єрах, де добувається мармур и граніт.

Жаркий пустинний клімат з більш постійнімі температурами в порівнянні з Хургадою і Шарм-ель-Шейхом. Літо тут спекотне, температура досягає 45 ° С в тіні. Середня температура води в морі складає біля 24 ° С.

У 2003 році був побудованій міжнародний аеропорт, щоб зробити курорт ще більш привабливим для туристів. Так, є прямі рейси з Лондона, Москви, з Києва. Це дало величезний поштовх для розвитку туристичної галузі не тольки курорту, а й країни в цілому. Ще більшою зручністю став тої факт, що купити квитки на літак стало можливо через інтернет.

ВИДИ ВІДПОЧИНКУ ТА ПЛЯЖІ
Марса Алам - справжній рай для любителів підводного плавання. Найбільш відомій пляж - Абу-Дабаб. Тут окрім прекрасних золотих пісків і мангрових заростей можна зустріті справжніх морських черепах и осьміногів.

Для любителів підводного плавання найкраще приурочити поїздку з Києва в будь-який місяць, крім квітня и травня, оскількі самє в цю годину масово розмножується планктон. Але в якості компенсації за цю незручність на такий морський бенкет припливають китові акули - велічезні, но абсолютно нешкідліві риби.

Окрім дайвінгу курорт популярний і як місце для кайтсерфінгу через унікальну розу вітрів - вітер тут є завжди, а значить запускати повітряних зміїв можна практично в будь-який час року.

Завдяки наявності власних бухт готелі захищені від пілових бур, а значить, відпочіваті тут буде комфортно в будь-який час року. Практично КОЖЕН пляж має пологий вихід до моря, що безпечно для дітей. Такоже для зручнеого виходу в море побудовані понтони, з котрих можна даже спостерігаті за життям морських мешканців - дельфінів, черепах, великих риб, а також помилуватися дивовижними коралами.

Цей курорт ще не настілько відомій, як, наприклад, Шарм-ель-Шейх, тому сусідами по готелю часто будут європейці (німці, італійці, чехи). Багато готелів обладнані спеціальнімі гіркамі для дітей, ну а про наявність басейнів не варто й говорити - це обов'язковий атрибут кожного поважаючого себе готелю. Всі готелі побудовані за принципом All inclusive, де є сусідами європейська кухня, але з урахуванням національного колориту - обов'язково вам запропонують солодощі и традіційні національні страви прямо в готелі або ресторанах.

Пам'ятки
Якщо ви любите відпочинок в Єгипті, але хочете різноманітності - путівки в Марса-Алам відмінно підійдуть для цієї мети. Сюди часто пріїжджають ті, хто хоче побути на самоті, насолодитися тишею ​​и прекрасним підводним світом Червоного моря. За окрему ціну можна запросити інструктора, який навчить азам дайвінгу.

Гробниця Саяда аш-Шазле, суфійського правителя XIII в. Також можна відвідаті Асуанське водосховище і плотину, на берегах котрогоз находиться безліч пам'ятників культури і архітектури.

Дельфіновій будиночок - унікальний морський кораловий риф з водоростями, які більше ніде не зустрічаються.

Риф Абу Галава на дні містіть останки стародавнього затонувшого корабеля, а на ріфі Забаргад можна занурюватіся навіть вночі. Тут водиться риба-крокодил, ростуть рідкісні зелені коралі.

Ельфінстоун - кораловий риф на півночі від Марса Алам. Тут любителі підводного плавання отрімають незабутнє задоволення від велічезної кількості яскравих кораловий риб, акул, скатів, дельфінів, морських черепах.

У сувенірних крамниця продаються всілякі вироби ручної роботи, які можна купити на згадку, але попередньо пошукаті очима ціну - якщо вона ніде не вказана, то торгуватися можна і треба.

У Марса Аламі можна відкрити для себе Єгипет з іншого, не менш привабливого боку.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
10.12.2023
38.52
41.52
09.12.2023
38.52
41.52
08.12.2023
38.52
41.52
07.12.2023
41.95
38.49
06.12.2023
41.95
38.36
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!