+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Несебр

/
/
/
Несебр
Про курорт
НЕСЕБР В БОЛГАРІЇ - НЕЗВИЧАЙНЕ МІСТО-МУЗЕЙ Несебр - це невеликий древній населений пункт, розташований на півострові розміром 850 на 300 метрів. Колись він був великим середньовічним селищем, але стався жахливий землетрус і половина острова пішла під воду. Втім, зараз тут живеться непогано, адже сьогодні кожна вуличка, будинок і храм цієї місцевості знаходяться під заступництвом ЮНЕСКО. ПАМ'ЯТКИ Несебр в Болгарії - це місто з 3000-річною історією. На відміну від молодих курортів, суцільно забудованих туристичними комплексами, тут є на що подивитися. Старий квартал - це вузькі бруковані провулки ...

НЕСЕБР В БОЛГАРІЇ - НЕЗВИЧАЙНЕ МІСТО-МУЗЕЙ
Несебр - це невеликий древній населений пункт, розташований на півострові розміром 850 на 300 метрів. Колись він був великим середньовічним селищем, але стався жахливий землетрус і половина острова пішла під воду. Втім, зараз тут живеться непогано, адже сьогодні кожна вуличка, будинок і храм цієї місцевості знаходяться під заступництвом ЮНЕСКО.

ПАМ'ЯТКИ
Несебр в Болгарії - це місто з 3000-річною історією. На відміну від молодих курортів, суцільно забудованих туристичними комплексами, тут є на що подивитися. Старий квартал - це вузькі бруковані провулки, маленькі затишні сквери і архаїчні дерев'яні будиночки епохи Відродження. На тутешніх вулицях красуються незвичайні фракійські, римські і грецькі руїни, старовинні церкви (понад сорока!), млини і вражаючі фортеці. До речі, на материк звідси можна дістатися лише одним шляхом: по єдиному мосту.

Якщо будете гуляти пішки, обов'язково пройдіться біля кріпосної стіни античних часів, загляньте в один з колоритних сувенірних магазинчиків і розгляньте релігійні пам'ятники, наприклад, фігуру покровителя моряків Святого Миколая.

Якщо ви любите старовину, загляньте в Етнографічний музей, відвідайте Візантійські терми і помилуйтеся заходом з Амфітеатру. До речі, тут вечорами можна послухати живу музику. Якщо ваші спогади про різні подорожі вже злилися в один довгий фільм про блакитні горизонти, купіть путівки в Несебр. Він так не схожий на інші, що точно стане справжньою перлиною у вашій скарбниці вражень.

ІНФРАСТРУКТУРА
Ціна путівки в Несебр залежить від того, на яке ви розраховуєте житло. Готелі, вілли, апартаменти - тут є варіанти на будь-який смак і гаманець. Багато готелів пропонують проживання з харчуванням, але якщо ви захочете перекусити додатково, то просто вийдіть на вулицю - оригінальні ресторанчики тут на кожному кроці. Тут є:

ресторани, стилізовані під печери з натуральними сталактитами і сталагмітами;
еко-кафе, де в залі з землі ростуть дерева;
ресторани-кораблі;
ресторани-сади і ін.
Продукти також можна купити в місцевих супермаркетах і на ринку. Тури в Болгарію, Несебр, з повним пансіоном можна купити в «Alf» за доступною ціною (виліт - з Києва).

ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК В НЕСЕБРІ
Тури в Болгарію, Несебр купує як молодь, так і пенсіонери, адже тут є різнопланові пляжі: в Старому місті черепашкові і кам'яні, а в Новому - піщані. Узбережжя завжди дуже чисте, але при цьому вхід на берег - безкоштовний, і всюди можна орендувати лежаки. Місце для людей з рушниками і власними парасольками теж знайдеться.

Краще рішення для сімей з дітьми - берегова зона «Південна». Тут дуже пологий берег і є дитяча локація. Поруч - тінистий необладнаний пляж, який примикає до міського парку. Дорослим сподобається «Північна» - на дні тут є кам'янисті ділянки, але глибина зростає досить швидко.

Коли їхати? Влітку середня температура води +24, повітря +27, а сезон триває до кінця вересня.

ВІДПОЧИНОК В НЕСЕБРІ З МАЛЮКОМ
Тут є багато ігрових майданчиків, а також луна-парк і аквапарк Aqua Paradise - найбільший в країні. Під час відпустки ви зможете також вийти в море на піратському судні! У програму прогулянки входить пошук скарбів, конкурси, морський бій і дружня пиятика (напої безалкогольні). Не забудьте зводити дітей на постійну виставку кіно - «кіношні» експонати тут дозволяють чіпати руками.

Прямий переліт з Києва неможливий, але з аеропортів сусідніх Варни і Бургаса можна доїхати на автобусі №11 (вдень курсує через кожні 40 хвилин) або поїзді.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
15.08.2022
41.40
41.40
14.08.2022
41.40
41.40
13.08.2022
41.40
41.40
12.08.2022
41.30
41.30
11.08.2022
40.90
40.90
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!