+38 (044) 461-92-72
Номери телефонів:
+38 (067) 404 10 45
+38 (067) 204 10 45

Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Хургада

/
/
/
Хургада
Про курорт
Знаменитий курорт Єгипту, розташований в його східній частині. Омивається водами Червоного моря. Назва міста походить від арабської назви рослини - селітрянки, типового чагарнику Африканської частини країни, плід якого за зовнішнім виглядом і смаком нагадує кизил. Місто виникло на початку ХХ століття, коли з військового селища воно поступово перетворилося в курорт національного значення. Вже на початку 80-х Хургада стала відома як курорт, де крім традиційного пляжного відпочинку можна було займатися дайвінгом. Це стало можливим завдяки мудрим діям губернатора та можливості інвестування іноземними громадянами. ...

Знаменитий курорт Єгипту, розташований в його східній частині. Омивається водами Червоного моря. Назва міста походить від арабської назви рослини - селітрянки, типового чагарнику Африканської частини країни, плід якого за зовнішнім виглядом і смаком нагадує кизил.

Місто виникло на початку ХХ століття, коли з військового селища воно поступово перетворилося в курорт національного значення. Вже на початку 80-х Хургада стала відома як курорт, де крім традиційного пляжного відпочинку можна було займатися дайвінгом. Це стало можливим завдяки мудрим діям губернатора та можливості інвестування іноземними громадянами. В результаті чого місто швидко розвинулося і стало меккою для любителів підводного плавання.

Хургада простягається уздовж морського узбережжя на 36 кілометрів. Це улюблене місце відпочинку для приїжджих з Каїра, Верхнього Єгипту і іноземних туристів. До неї відносяться і бухти, наприклад, Сома Бей, Макаді Бей і інші. Тому при бронюванні туру в Хургаду важливо дивитися, щоб готель перебував саме там, а не в бухтах поблизу.

КЛІМАТ І РАЙОНИ МІСТА ХУРГАДА
Також, як і в усьому Єгипті, клімат в Хургаді сухий, опадів мало. Через сухого повітря спека переноситься відносно легко, біля моря повітря більш прохолодне.

Старе місто - Дахар. У ньому можна знайти традиційний східний базар, де можна з захватом торгуватися, збиваючи ціну за товар, який сподобався, а також відділення пошти і міжміський транспорт. У північній частині розташовані райони Ель-Ахия (веде в Ель Гуну), Ель-Хіляль (адміністративний центр). Сучасний центр міста називається Саккала. Також є пішохідна дорога Ель-Мамшіт, уздовж якої розташовано безліч готелів.

Крім того, в Хургаді побудований міжнародний аеропорт, і дістатися з Києва до Єгипту не стане проблемою.

У місті розташовані навчальні заклади, бібліотека, будинок суду, будівлі місцевого самоврядування, магазини і супермаркети.

ПАМ'ЯТКИ ХУРГАДИ
Історичну цінність має так зване старие місто, Дахар. У ньому розташована центральна мечеть (одна з головних визначних пам'яток міста), а також храм Святого Антонія. За легендою, храм зведено там, де зупинився апостол Павло під час гоніння римлян на християн. У турах в Хургаду ці пам'ятки вказані чи не в числі перших.

На півдні знаходиться палац «Тисяча і одна ніч», зведений за мотивами східного Діснейленду, де часто бувають театральні виступи про життя Єгипту в стародавні часи, коли країною правили фараони. Купити квитки на вистави можна всередині палацу.

У північному районі є невеликий акваріум, в якому зібрана дивовижна фауна Червоного моря.

На заході від Хургади розташовані Арабські пустелі, куди можна також відправитися на екскурсії, на власні очі побачити села бедуїнів і покататися на верблюдах.

ВИДИ ВІДПОЧИНКУ В ХУРГАДІ
В основному це пляжний відпочинок, де кожен готель прагне запропонувати найкращий сервіс, а також екскурсії по єгипетським культурним і історичним пам'яткам. Ціна за екскурсії вказана в проспектах або її можна дізнатися у менеджера готелю, який організовує екскурсію.

Дайвінг став дуже популярним видом відпочинку в Єгипті насамперед завдяки двом ентузіастам-мільярдерам, які вирішили зробити з невеликого селища курорт світового значення і їм це вдалося. Сьогодні Хургада приваблює любителів підводного плавання з усього світу, має дайвінг-центр і готує інструкторів, що зазвичай є основним козирем туроператорів, що пропонують путівки в Хургаду.

Путівки в Хургаду популярні ще й тому, що в країну приїжджають любителі снорклингу (плавання в масці з трубкою і ластах) і кайтингу. Останній стає все більш популярним, оскільки в Хургаді постійно дмуть вітри і займатися запуском повітряних зміїв можна практично цілий рік.

Як сувенір в Хургаді можна купити арабські солодощі, папірус, фігурки верблюдів, спеції і багато іншого. З Києва можна привести алкоголь, але не більше 1 л. Простіше придбати його в барах і ресторанах або в готелі.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
09.08.2022
40.20
40.20
08.08.2022
40.20
40.20
07.08.2022
40.20
40.20
06.08.2022
40.20
40.20
05.08.2022
42.00
42.00
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!