+38 (067) 204 10 45
Екстрений зв'язок
+38 (067) 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:
/
/
/
ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ В ТУРЕЧЧИНУ

ЧАСТІ ЗАПИТАННЯ ЩОДО АВТОБУСНИХ ТУРІВ В ТУРЕЧЧИНУ

Де саме та коли посадка?

Орієнтовний час у дорозі з Києва 36 годин, з Одеси 30 годин. Він залежить від черг на кордоні та завантаженості доріг.

Наразі доступний попередній розклад руху (тисни тут).

Ввечері напередодні виїзду в заявці буде доступно маршрутний лист. Обов’язково перевіряйте та орієнтуйтесь на розклад та зупинки вказані саме в маршрутному листі.

 

Чи можу я обрати місце в автобусі?

Так. Доступне попереднє бронювання:

Пріоритет-місця 2-3 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 400 грн за місце в одну сторону.

Пріоритет-місця 4-6 ряди (без можливості вибору конкретного місця в цих рядах) – доплата 300 грн за місце в одну сторону.

Вибір з 7 ряду та до кінця автобуса  – 150 грн за місце в одну сторону.

 

Чи є обмеження по багажу?

З 01.04.2023 на рейсах до Туреччини безкоштовна норма прозову багажу на кожного пасажира - це 1 багажне місце (сумка або валіза), допустимі розміри якого 75*50*25 см (Д*Ш*В) вагою до 25 кг. А також ручна поклажа - виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг. 
 
Пасажир може завчасно (не пізніше ніж до 16:00 за день до виїзду) замовити провоз додаткового багажу. Вартість одиниці додаткового багажу, яка була замовлена завчасно -  1200 грн. Додатковий багаж має ті ж обмеження по вазі та габаритах, що і основний багаж. 
 
Увага! У разі не оплати додаткового багажу завчасно - пасажир може сплатити його по факту безпосередньо на посадці перед рейсом, але вартість одиниці додаткового багажу в такому випадку складе 1500 грн. 
 
Також прошу звернути увагу, що як ручну поклажу не можна брати валізу, навіть маленьку (розміру S), оскільки вона не вміщається на багажну полицю, а під сидінням заважає туристам, що сидять поруч. Ручна поклажа в автобусі - це виключно рюкзак або м'яка сумка вагою до 5 кг. Маленькі валізи будуть прийматися в багажне відділення, як додаткова одиниця багажу, яку необхідно сплатити за правилами оплати додаткового багажу.

 

Що за автобуси? Скільки місць? Чи є в автобусі Wi-Fi та туалет?

У перевізника є кілька автобусів – всі вони розраховані на 48-55 місць. Деякі з них обладнані Wi-Fi, що працює по всьому маршруту. Який саме автобус буде в конкретну дату – ви дізнаєтесь ввечері напередодні виїзду, коли в ваше бронювання буде додано маршрутний лист. Орієнтовно кожні 4 години виконуються санітарні зупинки.

 

Режим в’їзду та необхідні документи?

  • Безвізовий до 90 днів протягом 180 днів з дати першого в’їзду.
  • Необхідно мати діючий біометричний закордонний паспорт.
  • Для дітей до 18 років дозвіл на виїзд: у супроводі мами дозвіл від батька не потрібний, у супроводі інших осіб необхідно мати дозвіл від двох батьків.

 

Чи можу я з собою взяти свого домашнього улюбленця?

До провозу приймаємо лише на львівських рейсах невеликих тварин (до 10 кг) у переносці з усіма відповідними документами на домашнього улюбленця – обов’язкове попереднє бронювання послуги – 1200 грн в одну сторону. З приводу пакету документів на вашого маленького друга за більш детальною консультацією радимо звернутися до ветеринарної або прикордонної служби.

 

Чи може їхати дитина в автобусі без окремого місця?

* Інфант без місця, на руках -до перевезення не приймається! Враховуючи тривалу та виснажливу дорогу, згідно з нормами автобусних перевезень та часу в дорозі, маленькі діти до 2х років і старше повинні мати окреме місце в автобусі.

 

Медичне страхування

В пакетні тури медичне страхування включене у склад туристичного пакету. У разі купівлі окремо автобусного проїзду – необхідно мати власний страховий поліс, або є можливість його оформити у нас.

 

Місця посадки та висадки:

Автобусний чартерний рейс вирушає з Києва через Одесу.
- місце посадки в Україні: Київ, Біла Церква, Умань, Одеса, Ізмаїл, Варна, Бургас.
- місце посадки в Туреччині:
Міжнародний аеропорт Анталії - Antalya Havalimanı Terminal 1, (Парковка С1-С2)
Міжнародний аеропорт Стамбула - Istanbul International, IST, Перший поверх (arrival), перша смуга для громадського транспорту (BUS)

Як обрати місце посадки?

В пошуку тура для бронювання доступні виїзди з Києва, у вікні бронювання обираєте місце посадки: Київ, Біла Церква, Умань. Виїзд з Одеси у вікні бронювання обираєте місце посадки Ізмаїл, Варна, Бургас.

 

Трансфери до готелю при бронюванні туристичних пакетів:

Бронюючи автобусний тур до Анталії, автобус Україна-Анталія зупиняється в Міжнародному аеропорту Анталії, далі  трансфер розвозить гостей по обраним готелям. Трансфер А/П Анталия-готель А/П-включений у вартість тур пакетів.

Автобусний тур Стамбул: автобус Україна-Стамбул зупиняється в Міжнародному аеропорту Стамбула - Istanbul International, IST, Перший поверх (arrival), перша смуга для громадського транспорту (BUS)
Трансфери від зупинки до готелю не включені у вартість туру. При бажанні можна до замовити дані трансфери індивідуальтно/ груповий, при необхідності.

×
Дата
USD
EUR
19.06.2024
41.70
44.65
18.06.2024
44.65
41.70
17.06.2024
44.65
41.70
16.06.2024
41.80
45.10
15.06.2024
41.80
45.10
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!