+38 (067) 204 10 45
Екстрений зв'язок
+38 (067) 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Стамбул

/
/
/
Стамбул
Про регіон
ТУРИ В СТАМБУЛ ВІД ТУРОПЕРАТОРА АЛЬФ Стамбул - це єдине в світі місто на двох континентах і двох морях. У різні історичні періоди він був столицею чотирьох імперій - Візантійської, Римської, Латинської і Османської. Сьогодні Стамбул - це старовинні храми, вузькі вулички і галасливі східні базари, де продається все на світі і навіть більше. Це «троянда всіх доріг, що ведуть зі сходу на захід і з півночі на південь». І разом з тим це один з бізнес-центрів східного світу, де живе 15 мільйонів людей! Якщо ви вирішили провести вихідні в Стамбулі, то відвідайте Блакитну мечеть, Собор Святої Софії і знамени ...

ТУРИ В СТАМБУЛ ВІД ТУРОПЕРАТОРА АЛЬФ

Стамбул - це єдине в світі місто на двох континентах і двох морях. У різні історичні періоди він був столицею чотирьох імперій - Візантійської, Римської, Латинської і Османської. Сьогодні Стамбул - це старовинні храми, вузькі вулички і галасливі східні базари, де продається все на світі і навіть більше. Це «троянда всіх доріг, що ведуть зі сходу на захід і з півночі на південь». І разом з тим це один з бізнес-центрів східного світу, де живе 15 мільйонів людей!

Якщо ви вирішили провести вихідні в Стамбулі, то відвідайте Блакитну мечеть, Собор Святої Софії і знаменитий Палац Топкапи. Поспостерігайте за танцем представників стародавньої релігії - суфіямі, купіть прянощі і прикраси на місцевому ринку, зробите морську прогулянку і не забудьте зайти в ресторанчик. Тільки будьте обережні: мікропорцій, які зазвичай подають в дорогих ресторанах, ви тут не побачите. Турки загодовують від щирого серця! Піта, пахлава, рахат-лукум, лахмаджун, гезлеме з різними начинками, кебаб ... Головне вчасно зупинитися.

Увага! Ви можете приїхати до Стамбулу в будь-який час року, але найкраще тут навесні і восени. Влітку в Туреччині дуже жарко, а взимку відносно прохолодно. Втім, влітку ви можете купити гарячі тури в Стамбул.

ПАМ'ЯТКИ СТАМБУЛА
Якщо ви плануєте відпочинок в Стамбулі, то складіть маршрут заздалегідь і скористайтеся нашими підказками.

Собор Софії. У 1453 році ця християнська святиня стала мечеттю. Панно з арабською бязью, мозаїка і мінарети цього місця вражають уяву!
Мечеть султана Ахмета. Світло проникає всередину приміщення через безліч вікон. На тлі синього склепіння химерні візерунки променів виглядають просто казково.
Палац Топкапи. Головна резиденція правителів Османської імперії є комплексом величних будівель.
Палац Долмбахаче тягнеться уздовж протоки Босфор на 600 метрів. Після смерті Ататюрка, який зробив це місце своєю резиденцією, Долмбахаче став музеєм.
Галатський міст, що веде з Європи в Азію.
Цистерна Базиліка. Колись це місце було сховищем води. Рідину доставляли сюди з Белградського лісу по системі акведука. Стеля будови підтримують ряди колон, які колись були частиною античних храмів.
Зверніть увагу! У місті безліч готелів і хостелів. Якщо плануєте провести вихідні в Стамбулі, то при виборі житла орієнтуйтеся на район. Наприклад, в районі Султанахмет ви зможете побачити безліч пам'ятників старовини, а в Бейоглу - багато лавок.

ПЛЯЖНИЙ ВІДПОЧИНОК В СТАМБУЛІ
Тут ви зможете викупатися і в Чорному, і в Мармуровому морі. Останнє, до речі, є найглибшим і маленьким морем в світі. Найзнаменитіший з місцевих пляжів - Флорія. Тут є все для відпочинку - починаючи від спортивного інвентарю і закінчуючи пляжними барами.

Якщо ви мрієте про спокій і розслаблення, сходіть на чорноморський пляж Шиле, а якщо хочете зайнятися морським спортом - прямуйте на пляж Агва. Не забудьте відвідати мальовничі Принцеви острова, де вода завжди прозора, як кришталь.

ШОППІНГ У СТАМБУЛІ
Якщо ви плануєте повернутися зі Стамбула з покупками, загляньте на місцеві ринки. Пам'ятайте, що торговці завжди називають сильно завищену ціну. Якщо ви не станете торгуватися, то, по-перше, переплатите, а по-друге - скривдите торговця. Ні в якому разі не заходьте в крамниці, де точно не плануєте нічого купувати, інакше без товару ви звідти не вирветеся :). Отже, куди піти на шопінг в Стамбулі?

Єгипетський базар - тут шукають квіти, спеції і східні солодощі.
Гранд-Базар - це місто в місті, що живе за своїми законами. Тут 66 вулиць і 4 тисячі лавок ... А також мечеті, кафе, лазні та багато іншого. Багато людей купують тури в Стамбул для того лише, щоб побачити цей знаменитий ринок.
У килимових рядах представлені як дешеві килими, так і вироби ручної роботи.
Книжковий ринок - тут ви знайдете сучасні, а також рідкісні і древні книги.
Ринок спецій - тут продаються найсвіжіші прянощі за приємною ціною.
Торговий центр в Лалелі - центр Єврошопінгу.

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
15.07.2024
45.85
42.10
14.07.2024
45.60
42.00
13.07.2024
42.00
45.60
12.07.2024
45.60
42.00
11.07.2024
41.80
45.25
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!