+38 (044) 461-92-72
Екстрений зв'язок
+38 067 461 86 78 (Viber, WhatsApp, Messenger)
Графік роботи екстреного зв'язку:
ПН-ПТ - 19:00-10:00
СБ - 15:00-24:00
НД - 24 години
Відправити запит
Продовжити як:

Чешме

/
/
/
Чешме
Про курорт
Чешме в Туреччині – оздоровчий курорт за доступними цінами Курорт Чешме в Туреччині – місце для відпочинку українців та багатьох інших європейських держав, популярність якого неухильно зростає. Це турецьке містечко, розташоване на березі Егейського моря в Середземномор'ї, стало курортною зоною порівняно недавно. Спочатку він сподобався місцевій еліті: відомим політикам, спортсменам, зіркам шоу-бізнесу, іншим відомим громадянам Туреччини. Трохи згодом цей сучасний курорт став відомим і серед іноземних туристів. Насолоджуйтеся найкращими пляжами Чешме в Туреччині та блакитними водами Егейського моря ...

Чешме в Туреччині – оздоровчий курорт за доступними цінами

Курорт Чешме в Туреччині – місце для відпочинку українців та багатьох інших європейських держав, популярність якого неухильно зростає. Це турецьке містечко, розташоване на березі Егейського моря в Середземномор'ї, стало курортною зоною порівняно недавно.

Спочатку він сподобався місцевій еліті: відомим політикам, спортсменам, зіркам шоу-бізнесу, іншим відомим громадянам Туреччини. Трохи згодом цей сучасний курорт став відомим і серед іноземних туристів.

Насолоджуйтеся найкращими пляжами Чешме в Туреччині та блакитними водами Егейського моря

Багато відпочиваючих, які вирішили придбати тури в Чешмі, анітрохи не шкодують про свій вибір. Причин тому безліч:

  1. Розвинена туристична інфраструктура.
  2. Незвичайна архітектура. Місто відоме вже майже три тисячоліття, за таку тривалу історію знаходилося у складі безлічі різних імперій, кожна з яких зробила свій внесок у культурну спадщину. На відміну від багатьох інших курортів Туреччини, у Чешмі можна помилуватися архітектурними стилями, властивими Візантійській, Перській, Римській, Пергамській, Лідійській культурі.
  3. Найчистіші пляжі з чистою теплою водою Егейського моря. Найпопулярнішими вважаються безкоштовні пляжі, такі як Іліча, Текке. Є також і платні ділянки для відпочинку на узбережжі: Алтинкум, Пірланта. А любителі дикої природи можуть відвідати стихійний пляж Деліклі Коу, там інфраструктура відсутня зовсім.
  4. Унікальні пам'ятки. Найвідомішою будовою, розташованою в безпосередній близькості від курорту Чешме, є Генуезька фортеця. Збудована вона була у шістнадцятому столітті, неодноразово руйнувалася, потім відновлювалася. Завдяки нещодавно проведеній реставрації зараз фортеця виглядає практично так само, як і п'ять століть тому.
  5. Доступна вартість відпочинку. У це курортне містечко можна купити одні з найдешевших турів до Туреччини. Є вибір поселення у готелі трьох-п'ятизіркового рівня, гостьові будинки, гестхауси та апартаменти.

Оздоровчі джерела Чешме: джерело здоров'я та краси

Турецькою назва містечка означає «фонтан». Швидше за все, причиною тому є безліч природних джерел, багато з яких мають різні цілющі властивості. Тому відпочинок у Чешмі у Туреччині цілком можна поєднати з оздоровленням, корекцією організму. Особливо ефективним є лікування місцевими мінеральними водами, грязями гінекологічних, шкірних, ревматичних, неврологічних захворювань. Крім того, в місті є велика кількість штучних фонтанів, зведених два-три століття тому.

Планування поїздки в Чешмі: корисні поради та рекомендації

Основною складністю, з якою можуть зіткнутися люди, які купили тури Чешмою в Туреччині, вважається віддаленість від аеропорту. Найближчий знаходиться в Ізмірі на відстані близько дев'яноста п'яти кілометрів. Поїздка на автомобільному транспорті займає туди або назад близько півтори години.

До інших сусідніх аеропортів доведеться діставатися значно довше – 3,5-4,5 години. Тому, обираючи путівки до Чешми, слід обов'язково звертати увагу на пункт прибуття та відбуття.

Що відвідати під час відпочинку? Багато туристів, окрім Генуезької фортеці, музею на її території, прагнуть оглянути такі пам'ятки, як античне місто Еритрея, столицю Егейського узбережжя – місто Ізмір, селище Герміян, засноване за часів імперії Османа.

Якщо ви бажаєте добре відпочити, порівняно недорого оздоровитися, помилуватися спадщиною багатьох культур, туроператор «Альф» завжди до ваших послуг.

 

ДетальнішеЗгорнути
×
Дата
USD
EUR
10.12.2023
38.52
41.52
09.12.2023
38.52
41.52
08.12.2023
38.52
41.52
07.12.2023
41.95
38.49
06.12.2023
41.95
38.36
×
Відправити запит
Ваш запит відправлено!
×
Відправити запит
Дата вильоту
Дата прибуття
Ваш запит відправлено!
×
Підписатися на SMS розсилку
Ваш запит відправлено!